Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość pprzemo
-zozolka- ty to jestes jednak glupszy niz to ustawa przewiduje:P rozumiem pokolenie dzieci neostrady,tez ci wspolczuje....jak chcesz zabierac glos to pofatyguj sie pierw i przeczytaj kogos historie a pozniej sie wypowiadaj:) chcesz byc fajny.?? zadna kobieta cie nie chce ? to sie zmien:) przeczytaj historie katie27 i czy maz dopuszczal ja do komputera a pozniej szczekaj.... wiecej mi sie niechce pisac bo jestes za mlody i glupi zeby to zrozumiec:) z mocherami dziecmi neostrady i czonkami PIS-u nie podejmujemy dalszej dyskusji.... ps: przyszles na ten portal pochwalic sie czy wyzalic.?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolka wow, ale ostrożniej misiu, bo połamiesz sobie kiedyś swoje ostatnie zęby na tych zbrojach ;) na główkę niewątpliwie już Ci pada, a z koncentracją przy czytaniu fatalnie.....riplej jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powtarzasz sie zozolka \"zamiast tu siedziec wez sie za dom i dziecko.\" nie twój interes co ja robie w pracy i w domu i w zyciu.. amen zwracaja c sie do ciebie po raz ostatni chciałabym zaznaczyć, że na forum pojawiłam się dopiero po tym jak mnie mąż pobił....pobił mnie pierwszy i ostatni raz..to było 2 miesiące temu..zanim to sie zdarzyło to mój mąz codzienie po pracy siadał do kompa i grał w idiotyczną gre ogame..ale nie wiem po co ja ci cokolwiek tłumacze bo ty i tak wiesz lepiej. ...prosze cie tylko abyś mnie nie oceniał bo ktos kto uwaza ze kogokolwiek mozna bić jest dla mnie tyle samo wart jak to co codziennie rano spuszczam w kiblu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
katie27 --idiotyczna gra ogame:) o ile wiem na te gre trzeba poswiecic ,full czasu to gra online w czasie rzeczywistym:) a moze wiesz jaki mial nick i na ktorym uni gral? jestem w stanie zalatwic mu blokade:) konta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riplej i przemo.nie ma sensu tłumaczyc niczego komus kto uważa że jesli mąż nie jest zadowolony z zony to powinien ją bić albo zabić......ale dzięki ze jestescie ze mną.. mój synek padł po całym dniu..zaliczylismy znów dzisiaj lodowisko ...było świetnie. przed snem mi powiedział, że chce iść jutro do przedszkola.wow.....to jest przełom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
jak maz zona nie sa z siebie zadowoleni to powinni porozmawiac:) katie27 tak trzymaj ,niech mlody nie ma czasu myslec ;) moze jakas wycieczka za tydzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo mój mąż jest na kierowniczym stanowisku a potrafił przez ta gre przekładac spotkania bo o którejs tam godz miał byc jakis nalot czy coś.a jak go zniszczyli to płakał jak dziecko..potrafił stanąć w środku lasu jak byliśmy w trasie, odpalić laptopa i klikac w ta gre więc niech mi jakaś kreatura nie mówi ze mąż mnie bił bo na kompie za długo siedziałam.. ale widzisz sa tacy ludzie jak zozolka..którzy potrafia tylko wyzwac od gówniar i powiedziec jestes wina wszystkim nieszczesciom świata.na szczęscie jestem na tyle silną osobą zeby nie brac do siebie takich bzdur..bo to są istne bzdety..i ja doskonale wiem jakie głupie teksty słyszałam od mojego męża na swój temat.. potrafie przyjąć krytyke ale mądrą, kulturalną i opartą na jakiś faktach a nie czyichs kompleksach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogame dlatego dla mnie idiotyczna ze ludzie zapominaja o całym swiecie, nie liczy sie nic tylko ta gra...moze tak to wygląda ze czesto jestem na tym forum ale nigdy nie jest tak ze ja siedze przy kompie a mały ogląda bajeczki albo sie pląta..i znów sie tłumacze..choroba kiedy ja przestane sie tłumaczyc ze swojego zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
jaki masz nick na forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ... Ludzie pokroju zozolki to ludzie z ogromnymi kompleksami ... niedowartościowani całkowicie ... z ogromnymi lukami intelektualnymi i emocjonalnymi, pod osłoną netu czują swoją siłę ... Pozostaje im tylko współczuć, co niniejszym czynię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co mnie przeraża, to nie tylko to, że człowiek potrafi tak zniszczyć człowieka, że ludzie obok wolą nie widzieć… ale przeraża obojętność do tego stopnia, że winą za to obarcza się ofiarę – że jest sobie sama winna, bo nie potrafi się obronić…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miaa tak zrobie.....przestane tłumaczyć....mądrzy ludzie wiedzą jak jest..ci co znają mnie dobrze kochaja za siłę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo nie przyszlem ale przyszedlem , to tak gwoli scislosci ciekawe jaka ustawe miales na mysli,hahahah poza tym ja nie szuakm kobiety bo jestem w zwiazku dokladnie 19 lat. i nigdy nie uderzylem zony, nie pomyslalaem nawet o tym. mam troje dzieci i w przeciwienstwie do was dbalem i dbam o rodzine i nasz zwiazek. to ze teraz tu jestem to czysty przypadek. mam kilka dni wolnego i przegladajac forum natknalem sie na grupe.... hahaha no wlasnie na was. samych niedojrzalych nieudacznikow. ripleyu(dla mnie przez \"y\") o moje uzebienie oraz glowe nie martw sie, zapewniam cie ze jedno i drugie jest oki. katie27 nawet jesli napiszesz caly swoj zyciorys nie zmieni to faktu ,ze pusta baba z ciebie . dlatego twoj mezulo zamiast zabawiac sie z toba wolal gre .czytalem twoje wczesniejsze teksty, twoje odpowiedzi do innch osob ktore poddawaly twoje wypowiedzi krytyce( podobno potrafisz przyjac krytyke ). nie dziwie sie ze garbuje ci skore hahahahhaah to na pewno jest fajny facet tyle ze tu nie moze sie bronic, ciekawe co by napisal gdyby tu widzial jak siedzis godzinami i pieprzysz dyrdymaly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze teraz tu jestem to czysty przypadek. mam kilka dni wolnego i przegladajac forum natknalem sie na grupe.... padne trupem ze smiechu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miaaa facet w szczęsliwym związku przez przypadek wchodzi na forum pt.zycie po rozwodzie -reaktywacja i tak go razi nasza głupota ze przez przypadek nam o tym mówi...przeciez to jest jakas bzdura. zastanawiam sie czy on nie jest moim mężem bo gada jnak on hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pękam ze śmiechu Katie ... Damski bokser - jak nic, zdrowemu, normalnemu facetowi takie coś nie przyszłoby nawet do głowy. Biedna ta jego żona ... z pewnością ma wygarbowaną skórę dokładnie. Kto wie, może to jedna z nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to na pewno jest fajny facet tyle ze tu nie moze sie bronic, będzie mógł sie bronić w sądzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 widac ty za malo masz wygarbowana skore kroliczku wlasnie ta reaktywacja mnie zaintrygowala....... :) a ty mala kati po co tu jestes??? czyzbys szukala pocieszyciela hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozolka brednie piszesz facet, pouczasz katie, a sam co chwilę wsadzasz nos na topic. mając kilka dni wolnego może zajmij się trójką swoich dzieci, sprawdź czy teraz kiedy to piszesz nie ćpają w bramie, lub zadbaj o swój tak wspaniały związek. jestem ciekaw jaki to przypadek sprawił, że tu jesteś ??? rozwodzik się szykuje, to wal śmiało... skoro jesteśmy dla ciebie nieudacznikami. to cóż.... szukał swój swojego jak możesz szanować ludzi, skoro nie potrafisz uszanować nawet ich nicku....dla mnie jesteś zwykłym prostakiem. amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati wole twoje pierdolenie krecisz mnie jak diabli hahahhahaah chyba sie zakochalem i moze pocwicze na tobieswoja.............. ;) ale juz nie dzis dzis ide spac moze mi sie przysnisz.........ksiezniczko buhahahhahahahahaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×