Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Dlatego Katie to, co robisz - robisz dla synka ... przede wszystkim dla niego. Dziecko tak samo czuje, gdy ojciec bije jego matkę czy jego ... to podobno bez różnicy w odczuciu dziecka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem pewna ze moj synek będzie szczęsliwszy bez takiego ojca...a ja bez takiego męza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
a z nami ci bedzie dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze riplej ze troche weselej zagrywasz odemnie..to sie równoważy jakos poziom smutku i radosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff...jestem......bojownik żyje:) Przemo, czy Ty podrywasz Katie? Miaa, mądrze piszesz..... Karolinka już poszła spać ? ( zaraz poczytam, co u niej) A co robi Riplej i reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto tu lubi Tracy Chapman,??? jeden kawałek ma wybitny, nie pamiętam teraz tytułu, ale znajdę kiedyś na Y-T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mam straszny brak muzyki wmoim zyciu...bo na to tez nie miałam czasu do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Karolinki To straszne, co piszesz......Widzisz, dziecko kochai mamę i tatę-i tego nie zmienimy. On jest.... ( brak mi słów- rzadko przeklinam).......zastanawia się idiota, czy będzie ją widywał......widywał ukochaną córkę...... Członek i plemniki skaczące po oczach przesłoniły mu świat. To facet-dno. Karolinko, moja rada jest taka: nie utrudniaj rozwodu. Im szybciej to " g" zakończysz- tym szybciej podniesiesz się z dołka. Po co przedłużać gehennę ?......Ropiejący wrzód też trzymałabyś na pupie, czy biegła do chirurga? A ząb?....... Kiedyś ta mina ( zadowolona) mu zrzednie. Przyjdzie szarość dnia codziennego. Jego pani stanie sie partnerką i zacznie się normalne życie..... A Ty już wtedy będziesz Panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pprzemo
a ja bym se potanczyl ale przy muzyce a nie tym czyms co teraz graja:P stella a co nie moge podrywac:P chyba prawie wolny jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stello bo ten człowiek który smie zwac sie moim męzem pozbawił mnie wielu rzeczy które kiedys kochałam w tym muzyki...ale wracam do normalnego swiata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zapodałam muzy wystarczająco.ide spac.marze o łózku:) trzymajcie sie moi mili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zmykam do łóżeczka.......jeszcze tylko psa wyprowadzę. Zwie się Killer-ostra sztuka ( po pani:) Dobranoc, śpijcie spokojnie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×