Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość stella ma ubaw po
24 ,,,,,,oznakach starosci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre to o oznakach starości.po tym weekendzie stwierdzam, ze nie jest ze mna az tak źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spać:):):) mam co odsypiac heh... zycze wszystkim miłego wieczorku i kolorowych snów ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranocpchly na noc
:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzejki w tym roku byly cudowne:) ps: kasia na blokady najlepsze dluuugiieeeee spacerki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZE Z WŁASNĄ ŻONĄ
SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihi
ten sie smieje,kto sie smieje ostatni :P:P:P ps. pozyjemy,zobaczymy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja, dopiero teraz wróciłem z weekendowego szaleństwa....oj działo się.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeei nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niczym ...przepowiednia
:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu miesza :P jesli topik umiera to chyba dobrze-znaczy ze problemow coraz mniej-o co chyba chodzilo!! tragedia by bylo gdyby sie uzalac nad soba do konca zycia, co zapewne mozna zaobserwowac na innych topikach :P:P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór...... dawni sie nie uzewnętrzniałam.teraz to zrobie... mój m.nie daje mi żyć.najpierw zatruwał mi życie będąc z nami, teraz robi to też.wszystko przeinaczył i teraz utrzymuje ze to moja wina, że ja rozbiłam rodzine.i sprawiłam, że on jest wrakiem człowieka.. niszcze go bo taki mam cel.(wg niego) uwaza ze mam romans z.kims kto jest szczęsliwy ze swoją żona .. i tak wogóle to wszyscy są wini tylko nie on. straszy mnie ze sie zabije...chce w ten sposób sprawic bym wróciła. niestety skutek jest wręcz odwrotny bo swoim zachowaniem pokazuje mi ze należy trzymac sie od niego jak najdalej..co chyba zrobię..moze wyjade gdzies daleko.gdzies gdzie bede mogła zacząć nowe życie...póki co nie mam życia, ale i tak jest lepiej niz z nim.czuje ze oddycham nawet jesli w piersiach ból swpowodowany nerwicą, którą dostałam od mojego m juz w prezencie poślubnym...moje dziecko tez jest nerwowe...ale to wszystko moja wina..wg m. szkoda mi go.KIEDYS go kochałam... teraz wiem ze moge zyc inaczej.ze jestem człowiekiem a nie zwierzęciem zeby zyc w chlewie...mam jedno zycie i nie pozwole go zmarnowac go sobie i dziecku..zmarnowałam rok czasu.rok temu o tej porze dałam mu ostatnią szanse..wierzyłam ze jej nie zmarnuje.teraz wiem ze to ja zaprzepaściłam cały rok...obiecałam sobie wtedy ze nastepny sylwester bedzie szczesliwy i ze nie bede czuła sie jakby ktoś mnie obdarł ze skóry.i tak bedzie .chocby nie wiem co.... będę szcześliwa jeszcze...niezaleznie od tego co zrobi i powie mój m... mam całą wieczność na to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, Twój m najwyraźniej zapomniał, że romansuje się w realu, ewentualnie na czacie ( koniecznie priv), a nie na sympatycznym topiku, który połączył ludzi doświadczonych przez życie. Głowa do góry! Nie przejmuj się głupim gadaniem o jego samobójstwie. Gdzie był, gdy błagałaś, żeby się zmienił?.........A teraz co wyrabia? Szantażuje Cię? Wzbudza litość? Won na terapię, potem może inaczej na wszystko spojrzy i zmądrzeje... Trzymaj się Katie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich antychrystowa, lecz jakże święta Twoja racja......wystarczy uważnie poczytać ostatnie wpisy katie :), (stanowcze, pewne siebie i co najważniejsze kipiące optymizmem)...... ......a, czy zastanowił się ktoś, dlaczego \"ripleja\" ostatnio nie często tu widać???.....no właśnie, chyba jeszcze tylko Stellla wierzy w to, że on nadal sprząta :D :D :D miłej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, że w wiekszości naszych wpisów zawarta jest treść między wierszami.tylko nieliczni potrafią ją odczytać...riplej sprząta po remoncie, stella piecze ciasto i szuka psa..a katie romansuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tylko ci co tu mieszają nie mogą zrozumieć co to za banda.każdy ma swoją baję i jest mu z tym dobrze heh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riplej, nie bądź bezczelny! Pół dnia u mnie siedziałeś....blachę ciasta zżarłeś aż Ci się uszy trzęsły i takie bzdury wypisujesz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim spokojnej nocy. Dobranoc ( boje się napisać, gdzie i z kim teraz idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×