Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

one sie same doluja-ja probuje im tylko uzmyslowic rzeczywistosc czy predzej to zrozumieja tym krocej beda sie dolowaly. choc sa takie przypadki ktore lubia sie dolowac-tego nie zmienisz.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych,, szczerosc nie zawsze jest dobra choc szeroko otwiera oczy;) zalezy czy do kogos prawda dotrze czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w dołku...
a w tym dołku ..."tańczę na stole, kiecke zadzieram..." wielkie, wielkie dzięki chłopaki to było super... Stella, zgadzam się, ten topik jest the best...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie dotrze-to znaczy ze niereformowalny przypadek. wybacz ,ale ja nie lubie sciemniac i owijac w bawelne, wiem ze prawda boli,ale ja cenie sobie szczerosc i prawdomownosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych, jak Cię czytam, to jakbym słyszała swojego brata :D i ja go też słuchac nie chciałam, a męski punkt widzenia jest niezbędny czasem :) dla facetów nie ma drugiego dna, ani trzeciego, ani piatego, sprawy są proste, wypowiedzi dosadne :) hehe masz na pewno rację, tylko że do kobiety, a tym bardziej zranionej i w dołku nie wszytko dociera - do mnie dotarło, że miał rację dopiero jak opadły emocje :) chociaż z drugiej strony, może opadły szybciej dzięki jego gadaniu i tłuczeniu mi do głowy wielu spraw i prostowaniu ich z męskiego punktu widzenia :) przemo a co u Ciebie, jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze wolno od tego jest ten topic:) u mnie kiepsko powiedzial bym fatalnie:) [to tak ogolnie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tu na minutkę, bo mam jeszcze kupę do zrobienia w domu( jak zwał tak zwał:).............. Antych! .....wrrrrrrrrrrrrrrr.............już ok. Uspokoiłam się:) Koniec życia- jutro odpiszę Katie-popieram, ale to musi być naprawdę OSTATNIA szansa Wszystkim życzę spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich .....jak trudno jest zrozumieć sposób myślenia i postępowania tej drugiej połowy.....przykład: ....moja jeszcze \"ż\" usunęła mnie ze znajomych na portalu N-K, przy czym wmawia mi, że zrobiłem to ja-......idiotę ze mnie robi, czy co??? ....teraz będzie nalepsze......na drugi dzień zaprosiła mnie ponownie...UWAGA- dwa razy w 15-to minutowych odstępach.......dziękuję bardzo, tylko po co???- ...zaproszenie odrzuciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej a tego sie
nie dowiesz teraz....:( ;) ....zaproszenie odrzuciles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zonka sie nudzi
albo sprawdza Cie :P Twoja cierpliwosc , opanowanie albo czy ja jeszcze kochasz....lubisz....szanujesz ;) albo co sracila ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej...uszy do gory
:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no Stellla
" Bo mam wyrzuty sumienia. O psa martwiłam sie smsowo, a o rybkę nie spytałam......" i jak ta biedna rybka się poczuła?...żadnego zainteresowania jej nie okazujesz...pewnie się z rozpaczy utopiła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj.......oj.....
jak tu pomaranczowoooooooooo !!!!! ;):P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......wewer
;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej...ej...
witaj oj...oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj...aj...
witam oj....oj.... i ej......ej..........:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, za dużo tych przymiotników z negatywnym wydźwiękiem :) rozwiń się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wchodzi się dwa razy...
do tej samej rzeki.. ..chyba, że chce sie utonąć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×