Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość to wiednij dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wiednij
mam nadzieję, że już zwiedłaś i nie będziesz d. zawracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wiednij
albo znajdz se faceta zeby otwor ci przeczyscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....wiednij
a Ty jestes facet czy baba ;) dzieki !!!! jutro wezwie kominiarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....wiednij
a Ty tez bedziesz :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ....wiednij
a jednym slowem umiesz pocieszyccccccccccccc !!!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było to daleko stad na pewnej farmie. Któregos dnia osioł farmera wpadł do głębokiej studni. Zwierzę krzyczało żałosnie godzinami, podczas gdy farmer zastanawiał się, co zrobić. W końcu farmer zdecydował. Zwierzę było stare a studnię i tak trzeba było zasypać. Nie warto było wyciagać z niej osła. Zwołał wszystkich swoich sasiadów do pomocy. Wzięli łopaty i zaczęli zasypywać studnię smieciami i ziemia. Z poczatku osioł zorientował się,co się dzieje i zaczał krzyczeć przerażony. Nagle, ku zdumieniu wszystkich, osioł uspokoił się. Kilka łopat pózniej farmer zajrzał do studni. Zdumiał się tym, co zobaczył. Za każdym razem, gdy kolejna porcja smieci spadała na osli grzbiet, ten robił cos niesamowitego. Otrzasał się i wspinał o krok ku górze. W miarę, jak sasiedzi farmera sypali smieci i ziemię na zwierzę, ono otrzepywało się i wspinało o kolejny krok. Niebawem wszyscy ze zdumieniem zobaczyli, jak osioł przeskakuje krawędz studni i szczęsliwy, oddala się truchtem! Życie będzie zasypywać cię smieciami, każdym rodzajem brudów. Sposób,aby wydostać się z dołka, to otrzasnać się i zrobić krok w górę. Każdy z naszych kłopotów to jeden stopień ku wolnosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączę się z Tobą
w żalu, zupełnie serio Stella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeejjjj....pomarańczki !!!....brak Wam czegoś???...chyba Mikołajowi zabrakło elektrycznych kumpli, lub aero przyjaciółek....no to do spanka-.....z łapkami pod kołderką ;) Stella, bajki terapeutyczne są the best...za to 😘 ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milego dnia
ja jestem pomarancza grzeczna !! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomaranczek dobrze sie bawiacych na topicu....prosze mnie nie wywolywac do tabilcy ,nie uczestnicze w glupich zabawach i nie mam zamiaru:) obierac pomaranczek ani jechac na pierogi na 2 koniec polski tez nie mam zamiaru:) to tak dla informacji... ............ ide dalej sprzatac mam juz wolne do 4 stycznia:P zycze milego popoludnia:) ps:czeka mnie skrobanie karpia :( masakra......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczolem bo je uwielbiam:) ale nie lubie jalowych dyskusji jestem Blizniak wiec lubie konkrety:) ps: informacja ktora sie przyda uzytkownikom forum... od nowego roku wchodza zmiany w prawie:ofiary przemocy domowej beda bezpieczne----> osoba znecajaca sie nad zona,dziecmi,alkocholik lub awanturnik bedzie bez wgledu na to czy mieszkanie jest jego ,sadownie eksmitowany przez policje w ciagu 48h i nie jak to bylo ze gdzies mosi mieszkac tylko do schroniska dla bezdomnych i dostaje zakaz zblizania sie na odleglosc 100m do ofiary a jak kat domowy ma dzieci to i ma zakaz zblizania sie do dzieci automatycznie.!!!!!! jest to tym razem scigane z urzedu czyli jak zadzwoni sasiad to taki KAT ma wyjazd z domku na zawsze ,obdukcja jest darmowa.!!!! KONIEC BEZKARNOSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że wszyscy zyją...ale cóz to za zycie heh:) mam tyle pracy, że na szczescie nie myslę jeszcze o karpiu i pierogach..ale porządki robie na okrągło węc sie wszystko wyrównuje:) pogoda beznadziejna, pada deszcz:( przychodzi dzis do mnie wieczorkiem koleżanka z która byłam w spa i zamierzamy zrobić powtórke z rozrywki czyli nałozymy sobie jakies maseczki i bedziemy marudziły na ten cholerny świat..przy jakims winiaku... a jutro zamierzam wywrócic dom do góry nogami raz jeszcze...i kupić choinkę:) pozdrawiam wszystkich zwłaszcza stelle, która sie o mnie ostatnio martwiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo dobra wiadomosc
koniec z przemoca !!! ucieszylam sie , bo moje problemy sie skoncza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie razem z toba pomaranczko:) ....awanturnikom ,damskim bokserom,pijaczkom -MOWIMY NIE- ich miejsc w schronisku dla bezdomnych lub na smietniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps: moze nie tyle skoncza sie problemy ,co ten ktos zastanowi sie 100 razy zanim cokolwiek wywinie:) a jak wywinie to to bedzie ostatni raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo mam pytanie
gdzie prosze Cie moge przeczytac o tej nowej ustawie i przepisach o przemocy w rodzinie ??????????? dzieki za odpowiedz , trzymaj sie :) Klos ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ustawa dot. przeciwdziałania przemocy w rodzinie - na przełomie roku Chodzi o zapowiadaną wcześniej nowelizację ustawy o zapobieganiu przemocy w rodzinie, w której znajdzie się m.in. zapis zakazujący kar cielesnych wobec dzieci. Resort pracy zapowiadał też wpisanie do nowelizacji m.in. nakazu eksmisji sprawcy przemocy w rodzinie do schroniska dla bezdomnych ................. szerzej mozna przeczytac o tym w Glosie Wielkopolskim nowela powinna obowiazywac od nowego roku:) lub na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×