Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość MILEGO DNIA ZYCZE
:D:D:D:D:D:D...............Wszystkim !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do przylbicy
Piekny jest swiat !!!!!!! Bog chcial bysmy sie kochali , szanowali.Szkoda ze nie wszyscy to docenili :( Zycie jest ....CUDEM !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za noc
....riplej i przemo cała noc ....pierożki lepili...;) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszyscy jestescie dzielni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A gdzie jest ..Stellla
:D czy chora !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycze zdrowia
Stelllo !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Jestem, jestem, ale troszkę zajęta przygotowaniami do świąt Buziaki PS Przemo i Riplej, zwariowaliście? Cierpicie na bezsenność ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem.....mam piękną żywa choinke jak mówi mój synek od sufitu az do ziemi...cała sie iskrzy...jest piekna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój m ją przytargał i ubrał światełka, a ja przyozdobiłam..a kubuś pryskał sniegiem na prawo i lewo więc każdy miał swój udział.ja sie pokłułam niezmiernie przy tym strojeniu i kolejny raz przekonałam się o tym ,że piękno rodzi się w bólu...:) za małolaty wiedze tą że piękno rodzi sie w bólu nabyłam robiąc tysiące brzuszków codzienie.....pare lat później rodząc kubusia przez 22 godziny.i teraz choinka.i jeszcze jedna prawda.cierpienie uszlachetnia......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Udanego Dnia Zycze
:D:D Stellla tylko nie przypal ciasta !! a na kawalek moge liczyc??? !!!! ;) no bo jest takie powiedzenie ...umisz liczyc licz..........:D ale co mi tam Stellla ma SERCE !!! chytra nie jest ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy:) Pewnie, że nie jestem chytra! Mam dziś mnóstwo pracy: farsz do uszek i pierogów, sprzątanie i ostatnie zakupy. Przed chwilą przywiozłam prześliczną , żywą choinkę ( jestem wykończona:) Teraz pora na kawkę. Życzę miłego dnia!!! P Katie, buziaki! Ja też mam żywą !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×