Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Milego dnia
:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milego dnia
A co taki pomaranczowy smutny od rana cooooooooooooooooo???????? dolki omijac trzeba wielkim lukiem !!!!!!!!!! :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milego dnia
Nadzieja nie pouszcza :D ja sie traci :( uszy do gorybedze ..OK , ja sobie to ...WMAWIAM !!! czy w to wierze ? ze bedzie lepiej ;)............................moze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milego dnia
pomarancza .....:D:D...pomoglo ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na dół najlepszy jest domestos
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale uwaga nie do picia
do tego do czego jest on przeznaczony... potem warto też posprzatać reszte domu tak porządnie... pomoże gwarantuje... a co potem...? no potem zaczynamy od nowa hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak znow zaczynamy od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chodzi pytam bo...
nie wiem, czy ten domestos może być o zapachu cytrynowym... bo taki tylko mam :D:D:D:D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam cytrynowy:) wlasnie skończyłam piec z synkiem ciasteczka ...ozdobilismy je i kuchnia wyglada jakby tajfun przez nią przeszedł.więc domestos sie znów przyda hehe.. pomimo ogromnego syfu warto było zeby moje dziecko miało 10 min radochy:) pozdrawiam i życze miłej niedzieli pomimo wszystko... buziaki dla przema:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chodzi pytam bo...
przemo jeszcze nie sprzątam...teraz piję kawę... później domestos...a dalej ....zobaczymy co dalej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaczcie sobie tvn zobaczycie jak zachowuje sie dziecko z adhd i bez zadnych zasad:) Kasia jestes wzorowa mama:) teraz niech mlody ci pomoze w kuchni;) w koncu facet powinien pomagac kobiecie-niech sie uczy:) buziak dla wzorowej mamy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chodzi pytam bo...
już miałam zejść z tego świata ale.... Twój "wind of change" obudził we mnie ducha walki....pozbierałam się...ide do sklepu bo domestos mi się skończył... widzisz jaka jestem silna...karawan nie bedzie potrzebmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie:) to mam na rozkladzie 2 uratowana duszyczke:P 3 duszyczka i stawiacie mi wielgachna PIZZE:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o so chodzi pytam bo...
zanim znajdziesz 3 duszyczke...zrób sobie jajecznicę bo...padniesz z głodu i Tobie będzie potrzebny karawan :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz przeczytałam, ze jestem wzorową mama..daleko mi do wzoru:( ale staram sie...a prawda jest taka ze czesto ulegam jego prośbom bo chce zeby był szczęsliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulegaj kasiu prosbom ale w granicach rosadku:) dziecko mosi znac swoje miejsce ,jezeli byl grzczny to uswiadom go ze to nagroda a jezeli byl niegrzeczny to traktuj to jako zachete:) i mow mu o tym.informuj go ze mamie smutno bo jest niegrzeczny lub jestes szczesliwa bo jest grzeczny Wszystko da sie polaczyc:) kazdy popelnia bledy;) wazne zeby je naprawic:) Pamietaj ze tata tez jest wazny w zyciu dziecka,dzis niedziela to moze sie z nim bawic lub isc do bajlandi:) ty po tygodniu pracy masz prawo do czasu dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm lubie pizze,makaron,pierozki:D nic na to nie poradze:P oddam sie za pizze:P lub pierozki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glodomur jestem choc po mnie nie widac tego;) ktos powiedzial ze mnie lepeij ubierac niz zywic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×