Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość przemo mowisz
ze rodzinnie i jest OK :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i obys po katach nie stawial
:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale za co
?????????????????????????? :P :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam ( tak rodzinnie), że dziś piekę sernik-ciasto marchewkowe już nam się przejadło:) Za moment wyciągam z piekarnika i biegnę na spacer z psem. Może nawet spotkam Antycha? Czasami wpadamy na siebie w parku i nasze psy się gryzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klos ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klos ziemi
pozdrawiam :) Stella parasol wskazany a Twoje ciasto choc okruszek chetnie zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Klosie Może przyjdzie dzień, że poznamy się w szerszym gronie?.......kto to wie.....Buziaki PS Na ciasto nie zapraszam, bo to nowy przepis i miałam z nim problemy( betoniarka, a nie mikser była potrzebna:)...sama nie wiem, co wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa, w szoku jestem... szef przyniósł olbrzymie pudło czekoladek na Dzień Sekretarki... chyba sie w nim zakocham:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to se pospali
pooooobbbuuutttttkkkkaaaaaaaaaaaaa :);):P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ...hmmm...jak by Wam to powiedzieć???....dołączyłem do grona \"kawalerów z odzysku\" ...przeprowadzone rozmowy w tym tygodniu z \"ż\" (już byłą) nie dały żadnego pozytywnego efektu, nie było z kim się dogadać....ona chce i będzie długo pracować (przyp. ok. 13-14 godz. od pon. do sob.), być może kupi sobie mieszkanie., a co najważniejsze może teraz robić na co tylko ma ochotę i nikt jej gderał nie będzie... .....sąd, uzasadnienie mojego pozwu nazwał na początku lakonicznym, jednak po przesłuchaniu stron i wyjaśnieniu kilku kwestii przeze mnie orzekł rozwód....bez orzekania o winie...szybko, sprawnie i bezboleśnie....wszystko razem trwało 20 minut... ....no coż, jak widać powodem rozstania jest nie tylko zdrada czy alkohol, lecz również pracocholizm i wygórowane ambicje.....tyle w temacie... .........a teraz, chyba pora na \"klina\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż riplej....coś się skończyło by zacząć mogło się coś... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre, Riplej. Byłam przekonana ( ba, 100% pewna), że się jednak dogadacie. No cóż.....takie życie.....Szkoda, że nie szukam faceta, bo chętnie bym Cię adoptowała:) Trzymaj się dzielnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją drogą jakie to przykre-20 minut i kawał wspólnego życia pryska jak bańka mydlana.....Najważniejsze, że obie strony były zgodne. Obyło się bez obelg, kłamstw, pomówień, chamstwa.... Naprawdę współczuję Ci, ale utrzymywanie związku na siłę nie ma sensu-tym bardziej, gdy nie ma dzieci. Życzę Ci powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....dzięki wszystkim za wsparcie i słowa otuchy, \"przed i po\" ... ...na rozwodzie życie się nie kończy, ale czasem właśnie zaczyna...zresztą, ...wszystko ma swój początek i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej ...powodzenia
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie bylo i widac cos wam drgnello :D:D tu i uwdzie . sam zapodalem temat i nawet nie moglem podyskutowac...a szkoda- bo jak zawsze mam inne widzenie nisz wasze :P nadrabiam zaleglosci-ale swedzi mnie i musze cos skomentowac :P:P:D kasiu: 10:30 [zgłoś do usunięcia] katie27 no to przyznam ci koniec zycia ze facet-marzenie.. wszystko co najpiekniejsze przed tobą moj komentaz: toz to najczystsza tragedia jak moze sie przydazyc.!! zastanawiam sie czy to facet partner czy tylko lokaj? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×