Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość rozwodnik just once
alez wszyscy bredzicie:-( Udowadniacie, że mam rację, nie lubiąc ludzi, ale radujcie się, wkrótce zniknę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie lubisz
ludzi .........to znikaj ...jaknajszybciej......adieu!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozwodnika
moze wywal co Cie gniecie w sercu :) ulzy sie ;) slucham !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Nie czaisz Tak, święta racja:).....A ty nie masz dwójek? To jesteś wampirkiem!:) Do rozwodnika Popsułeś nam humor! Zmykaj do psychoanalityka albo mów konkretnie o co chodzi. Naprawdę chcemy Ci doradzić.Nie wiem, czy będzie to TO, czego oczekujesz, ale na pewno będzie szczere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec życia, pięknie, pięknie......Skoro przedstawił Cię rodzicom to nie jesteś dla niego tylko zwykłą koleżanką. Sytuacja już się pomalutku klaruje-martwi mnie tylko ta ciąża. Jeśli okaże się, że to jego dziecko, będziesz musiała poważnie zastanowić się, co dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stello, to dziecko juz jest na świecie i ma 10 m-cy. Matka dziecka nie poinformowała T. o terminie chrztu. Niewiem, czy wersja T. jest prawdziwa, to okaze sie z czasem. Ale z tego co mi wiadomo, to kiedy T. wszedł do domu i zobaczył ją z tym jej gachem, to był z nim jego ojciec, więc świadków ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona twierdzi, że tak, bo pozwała go o alimenty i on placi. Ale romans z tym jej obecnym trwał długo, jeszcze w czasie trwania zwiazku z T. potem mila T. że to nie jest jego dziecko i on sam juz nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilem i zyje:P choc troszke chory chyba przewialo mnie;) grypka tak podejrzewam....bylo zajebiscie ,wrazenia niezapomniane ,zwiedzialem Bruksele ,starowke,parlament europejski.....poznalem ciekawe osoby;) sprobowalem miejscowego jedzenia dobre wino mniam mniam,i Bruksela noca jest piekna:) a co do posta wyzej to: czy to wazne czy to jego dziecko czy nie? zreszta sadze ze to jego:) ale jakie to ma znaczenie? koniec zycia jezeli ci to dziecko przeszkadza to wprost sie spytaj czy to jego...gach gachem ale z tym dzieckiem to cos nie teges

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec_zycia (d_skwara@o2.pl) ona twierdzi, że tak, bo pozwała go o alimenty i on placi. Ale romans z tym jej obecnym trwał długo, jeszcze w czasie trwania zwiazku z T. potem mila T. że to nie jest jego dziecko i on sam juz nie wie ktos tu cos kreci:P i to chyba T .....zasugeruj mu badania DNA placi alimenty ale to jego pozniej nie jego:) hahahah..... maslo maslane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze przemo ze wróciłes bo nie miałam sie zkim spierac:) co ty pleciesz ??? płaci alimenty bo dopóki nie zrobi badań dziecko jest jego (nosi sie z zamiarem zrobienia badań albo juz jestw trakcie załatwiania) jesli ktos tu kreci to jego była bo jak sypia z dwoma facetami naraz to mozliwe ze sama nie wie czyje jest dziecko... załosne.. a w zyciu niestety takie sytuacje sie zdarzają i to chyba jedyna forma niesprawiedliwosci dla facetów zycze wszystkim panom aby mogli miec 100%pewnosc ze wychowuja swoje dziecko..jesli jej nie maja to byli lub sa z kobieta puszczalską:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo ma racje. Dlaczego ma płacić skoro dziecko nie jego? Koniecznie badania DNA. Witaj Przemo!:) Kuruj się chłopie, żebyś w pełni sił cieszył nas swoją obecnością :) Brukselkę w Brukseli jadłeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki stella kuruje sie;) a przynam sie ze jadlem na obiadku w parlamencie:P ale nie dobra byla wzielem tradycyjnie: bananka ,winko frytki,kurczaka i makaron z miesem;) Kasiu no milo sie pospierac;) wiec lecimy:P cytat:płaci alimenty bo dopóki nie zrobi badań dziecko jest jego (nosi sie z zamiarem zrobienia badań albo juz jestw trakcie załatwiania) eh Kasiu 10 miesiecy zalatwia? daje glowe uciac sobie ze nawet nie wie jak to sie robi widac lubi placic albo wie ze to jego:) proste jesli ktos tu kreci to jego była bo jak sypia z dwoma facetami naraz to mozliwe ze sama nie wie czyje jest dziecko... wybacz ale kobieta na 99% zawsze wie czyje dziecko nosi pod sercem:) a facet nigdy nie bedzie tego wiedzial.. kasia do kąta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo nie znamy dokładnie sytuacji T wiec nie mamy co jej oceniac..a tym bardziej zwalac wine na niego..ze kreci itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli kobieta raz mówi ze to jego dziecko a raz ze nie jego jak alimenty ma przyznane to jakas wariatka.. co do czasu 10 miesiecy to nie kazdy jest tak dobrze zorientowany w sprawach ustalania ojcostwa itd..i łatwo sie zawsze mów jak to nie dotyczy nas.. przemo sam do kata idź i stój tam do wiczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo... on był przekonany, że to jego dziecko, kiedy złapał laske w łóżku w 6 miesiacu ciąży... ona podała go o alimenty zaraz po porodzie i on placi ednak z biegiem czasu dowiaduje sie o niej coraz to ciekawszych rzeczy, np. tego, że on spotykała się z tym drugim już na długo wcześniej przed tym, jak T. złapał ja w łóżku z tamtym. Wtedy zaczął mieć wątpliwosci. Wie, że musi zrobić te badania, ma dobrego prawnika i ciotkę kuratorkę. A jeśli to bedzie jego dziecko... niewiem... powinnam go skreślić... chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
który kochanek sypia z kobieta która jest w ciązy nie z nim tylko ze swoim mężem czy kim on tam jest dla niej? która kobieta puszcza sie w 6 miesiącu ciązy z facetem który nie jest ojcem jej dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O facetach Czym się różni mucha od męża? - Mucha jest upierdliwa tylko latem. Czym różni się facet od papieru toaletowego? - Papier sie rozwija.. Kobieta modli się do Boga: - Panie Boże, sam wiesz jak trudno jest żyć mądrej kobiecie. - Proszę, spraw bym była głupsza... - Na to Bóg: - No, niestety kochana, mężczyzny to ja z Ciebie nie zrobię! Mężczyzna 1/3 życia spędza na spaniu. Pozostałą część poświęca na namawianie kobiet do przespania siez nim. Dlaczego mężczyzni są wyżsi od kobiet? - W naturze chwasty też są większe od kwiatów. Dlaczego mężczyzni są jak ślimaki? - Mają rogi, ślinią się i myślą, że dom należy do nich. Dlaczego mózg mężczyzny jest cenniejszyniż mózg kobiety? - Bo jest rzadkoscią... Jakie sa trzy największe nieszczęścia dlamężczyzny? - śmierć żony, - utrata pracy, - RYSA NA LAKIERZE! Kiedy mężczyzna potrafi prosto stanąć? - Kiedy piwo stoi na górnej półce. Ilu mężczyzn potrzeba, aby zmienić rolkę papieru toaletowego? - A kto to wie? - Czy to kiedykolwiek się zdarzyło? Dlaczego mężczyzni jeżdzą tak chętnieBMW? - Bo to jedyne auto, którego nazwę mogą przeliterować. Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem? - Jogurt ma kulturę! Co wspólnego mają mężczyzni i chmury? - Gdy znikają za horyzontem nastaje piękny dzień. Jak poznać, że facet mial orgazm? - Chrapie. Czego domaga sie w procesie rozwodowym naprawdę okrutna żona? - Pilota od telewizora. Dlaczego facet jest jak zapalenie wyrostka robaczkowego? - Powoduje dużo cierpień, a jak się go pozbędziesz, to okazuje się, że do niczego nie był potrzebny. Mąż: A może dla odmiany szybki numerek? - Ona: Odmiany od czego ....? Dlaczego mężatkom trudniej utrzymać dietę? - Kobieta niezamężna wraca do domu, patrzy co jest w lodówce i idzie do łóżka. - Mężatka wraca do domu, patrzy, co jest w łóżku i idzie do lodówki. Co znaczy dla mężczyzny małżeństwo? - Kosztowy sposób na darmowe pranie. Dlaczego mężczyznom jest tak trudno utrzymać z kobietą kontakt wzrokowy? - Cycki nie mają oczu. Jakie słowa potrafią zepsuć kobiecie najlepszy seks? - Kochanie! Wróciłem! Dlaczego mężczyzna w łóżku jest jak mikrofalówka? - 30 sekund i po wszystkim. Które ze zdań skuteczniej odstraszy mężczyznę? - Wynoś się albo zawołam policję! - Kocham cię, chcę za ciebie wyjść i mieć z tobą dzieci. Kiedy mężczyzna uważa, że kobieta myśli nielogicznie? - Gdy myśli inaczej niż on. Dlaczego mężczyźni są podobni do karaluchów? - Kręci się po kuchni i cholernie trudno się ich pozbyć z domu. Dlaczego do zapłodnienia jednego jaja potrzeba miliona plemników? - A widziałaś kiedyś faceta, który pyta o drogę? Co ma wspólnego kolejka elektryczna i piersi? - Są przeznaczone dla dzieci, ale bawią się nimi faceci. Skąd wiadomo, że chłopiec stał się mężczyzną? - Kupuje droższe zabawki. Jaką najinteligentniejszą rzecz może powiedzieć mężczyzna? - Tak, kochanie. Mąż: Gdybyś nauczyła się gotować, to pozbylibyśmy się bez kucharki. A jeszcze sprzątać, zwolnilibyśmy sprzątaczkę. - Ona: Gdybyś umiał mnie zaspokajać, nie potrzebowalibyśmy też ogrodnika. Co znaczy, jeśli kobieta uważa się za równą mężczyźnie? - Ma zaniżoną samoocenę. Co zrobić, żeby mężczyzna był zawsze zadowolony w łóżku? - Przenieść telewizor do sypialni. Nagi mężczyzna stoi przed lustrem i podziwia swoją męskość: - Dwa centymetry więcej i byłbym królem... - Ona: - Dwa centymetry mniej i byłbyś królową... Czy trudno było wyprodukować mówiącą Barbie? - Nie, dużo trudniej jest zrobić słuchającego Kena. troche tego duzo ale fajne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która kobieta puszcza sie w 6 miesiącu ciązy z facetem który nie jest ojcem jej dziecka? no wlasnie mnie to tez zastanawia:) który kochanek sypia z kobieta która jest w ciązy nie z nim ,tylko ze swoim mężem czy kim on tam jest dla niej? KAZDY ogolnie badania i badnia dadza pewnosc i on i ona moga krecic:) przemo... on był przekonany, że to jego dziecko, kiedy złapał laske w łóżku w 6 miesiacu ciąży... ona podała go o alimenty zaraz po porodzie i on placi moge prosic jasniej.? kasia ale ci sie na zarty zebralo:) Kobiety nie można zmienić. Można zmienić kobietę, ale to niczego nie zmienia. Do nieba trafia maksymalnie 10% kobiet. Jest to odgórnie ustalone. Inaczej tam też byłoby piekło. Kobieta ma w życiu trzy okresy: w pierwszym działa na nerwy ojcu, w drugim mężowi, w trzecim zięciowi. Kobiety dzielą się na trzy rodzaje: - piękne, - wierne, - piękne i wierne, ale nadmuchiwane Czym się różni kobieta od Boga? Bóg jest nieograniczenie miłosierny, a kobieta niemiłosiernie ograniczona edną z niewyjaśnionych tajemnic tego świata jest to w jaki sposób 6 czekoladek może zmienić się w 6 kilogramów nadwagi u kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no.....prosze
Tych dwoje ..Katie i przemo ! to parka na sto dwa:D:D i juz jest co czytac ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos ty przemo wypierasz sie mnie..ty i ja to niezła para przeciez..wariatów hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu jak ja byłam w ciązy nikt sie na mnie nie rzucał heh? faceci patrzyli na mnie jak na chodząca macicę.. dlatego niewierze ze to dziecko T..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×