Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

nie wypieram sie oj nie:) faktycznie szalona jestes;) troszke ja tez:P czemu jak ja byłam w ciązy nikt sie na mnie nie rzucał heh? faceci patrzyli na mnie jak na chodząca macicę.. oj zrozum ona miala juz kogos jak byla w ciazy...wiec czemu nie mieli sie kochac? kobieta w ciazy jest tez pociagajaca i kobieca:) a i plus bo 2 dziecko z tego nie wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nielogiczne... zreszta nie ma co snuc domysły.. T ma zrobić testy i wyjasnic sprawe.. poki co koniec zycia do ołtarza z nim nie idzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ................. koniec zycia szybciutko go na testy wyslij:) jak ma sie wszystko wyjasnic...bo gdybac se mozemy :P jak to sie mowi klamstwo ma krotkie nogi:) ps: kasia moge z tego kąta wyjsc bo do wieczora daleko?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ty przemo koniec zycia teraz na bobasa chcesz namawiac? uwazaj koncóweczko bo przemo marzy o córce..zony nie moze namówic to próbuje to tu to tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma prawo se zycie ulozyc po rozwodzie:) a namawiac bede cos w tym zlego? widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich... ...jeszcze ja wtrącę swoje 3 grosze Stellla45 zlyadres@tlen.pl Koniec życia, pięknie, pięknie......Skoro przedstawił Cię rodzicom to nie jesteś dla niego tylko zwykłą koleżanką. Sytuacja już się pomalutku klaruje-martwi mnie tylko ta ciąża. Jeśli okaże się, że to jego dziecko, będziesz musiała poważnie zastanowić się, co dalej.. Stella, ja Twojej wypowiedzi wcale nie chwytam......a co będzie jeśli okaże się, że to jego dziecko ???, .....zostanie facetem kategorii 2-ej, bo z dzieckiem???....nad czym się tu poważnie zastanawiać ???, albo końcoweczka to zaakceptuje, albo nie... Koniec_zycia (d_skwara@o2.pl) przemo... on był przekonany, że to jego dziecko, kiedy złapał laske w łóżku w 6 miesiacu ciąży... ona podała go o alimenty zaraz po porodzie i on placi ednak z biegiem czasu dowiaduje sie o niej coraz to ciekawszych rzeczy, np. tego, że on spotykała się z tym drugim już na długo wcześniej przed tym, jak T. złapał ja w łóżku z tamtym. Wtedy zaczął mieć wątpliwosci. Wie, że musi zrobić te badania, ma dobrego prawnika i ciotkę kuratorkę. A jeśli to bedzie jego dziecko... niewiem... powinnam go skreślić... chyba .....końcoweczko. podobne pytanie do Ciebie... ...skreślić???....DLACZEGO ???, bo z \"dorobkiem\" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i mamy ambaras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo witaj ...jak nazywa się mieszkanki Brukseli ?...też brukselki ???....może o nich nam coś opowiesz ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, Riplej,samą miłością nie da się żyć i planując przyszłość z mężczyzna, który ma dziecko, trzeba się przygotować na alimenty ( ze wspólnego budżetu) na najbliższe ćwierć wieku. Jeśli to nie jest problemem to ok. Facet z dzieckiem w żadnym wypadku nie jest mężczyzną drugiej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stella, na tym właśnie bardzo często polega problem......materializm zakłada klapki na oczy....nie widzimy tego co nienamacalne, lecz o wiele cenniejsze... ......polecam wszystkim takie powiedzonko...."dam(y) radę wszystkiemu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Ripley;) Brukselki sa do kitu powaznie,nie widzialem zadnej ktora bym mogl nazwac ciekawa:P obsluga w pabach facecie szok:) w sklepach glownie faceci... wiecej nie komentuje:P dodam autorytatywnie: NAJPIEKNIEJSZE NA SWICIE SA TYLKO POLKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm juz kiedys taki temat byl:) chyba doszlismy ze jestesmy 2 kategori i nikt nas nie bedzie chcial:) zreszta kobiety maja o sobie takie same zdanie czyz nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, powtórzę jeszcze raz:facet z dzieckiem jest tak samo wartościowy jak ten bez. Chodzi tylko o alimenty.Moja koleżanka wyszła za rozwodnika. Najpierw wszystko cacy, sielanka, a potem w kłótniach wypominała mu dzieci. Bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella masz racje:) tego sie kazdy facet i kazda kobieta obawia:) i tu nawet nie chodzi o kwestie finansowe choc to wazne ale o czas spedzony z tymi rodzonymi dziecmi,zawsze kobieta bedzie miala obawe ze moze facet wrocic do 1 zony:) ciezkie sa to zwiazki dlatego znalesc kobiete ktora akceptuje dzieci i zobowiazania swojego nowego faceta [po slubie tez] to wg mnie taka kobieta to SKARB ktora wlasnie tak nalezy traktowac jak skarb ktory mozna stracic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc kasa tez wazna ale jak to Kasia kiedys napisala tez jest kompromis:) kobieta ma alimenty od bylego a nowy facet placi bylej:) wiec wszystko sie wyrownuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie..dobrze ze juz piatek:) koniec zycia pewnie czeka cie kolejny szalony week...ach..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć katie:* ja wiem czy szalony... jutro T. przyjeżdża po południu na obiad i włazi do garazu, bo chce z autem sobie coś porobić. Potem chyba jedziemy na dyskotekę... a w niedzielę giełda samochodowa w gliwicach i fashion hause.... CIUCHY... to uwielbiam:D buziaki P.S. oczywiscie moja mama po poznaniu T. stwierdziła, że jestem dla niego za stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec życia Jak przyprowadziś do domu 40latka to mamusia powie, że on jest dla Ciebie za stary:) Daj już spokoj z opiniami rodzicielki.Szczescie w zwiazku to nie liczba lat, ale dojrzałość, kultura, lojalność etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieliślmy sie dzisiaj nie kontaktować z T. odpocząć jednak raczej przyjedzie hehehe szybko sie znudzi, podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak se posexicie to nie znudzi
sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Kochani, witajcie po przerwie - ale nadrobiłam lekturę. Koniec życia, bądź czujna, ale klin to najlepsza metoda na smutki tu obecnych - sprawdzone:-). Co myślicie o m któy chce powrotu, ale nic się nie zmieniło? On sam itd. Czy można myśleć o dobru dzieci czy raczej sugerować się sobą? Dobro dzieci też jest wątpliwe, podobnie jak intencje m. A niewątpliwe jest to, że za jakiś czas powtórka... Uściski dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×