Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość te pomaranczo
sex to nie wszystko ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę zaczynać od seksu. Powiedziałam T., że musi poczekać i jak narazie on to szanuje, a widzimy sie bardzo często. Nie powiem, żeby nie drążył tematu :D, ale szanuję go za to, że nie naciska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak T. jest w łóżku tak samo czuły, delikatny i namietny jak przy całowaniu, to będzie sie działo... oj będzie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
końcóweczko, i bardzo dobrze. I kopnięty m jakoś sam odpływa w siną dal, prawda? Za to należy uwielbiać Kliny... Których wcale nie traktujemy instrumentalnie, dostają od nas Szansę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxanne masz rację. Ale strach pozostaje, tak we mnie jak i w moich rodzicach. Mama, jak pewnie czytałaś, mówi,że jest dla mnie za młody, że znajdzie sobie młodszą ode mnie. Ale starszego juz miałam i zastąpil mnie starszym ode mnie modelem. T. tak skutecznie zapycha mi wolny czas, że nie myślę o byłym m. Mój były nigdy nie był dla mnie taki, jak teraz jest T. Ale nie chwale dnia przed zachodem słońca, zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz po tym co zrobił mój m. chciałam sie mscić na facetach wykorzystywać ale T. nie potrafię niewiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
E, ja się nie mszczę, trochę szczuję, ale oni to lubią;-) (tak, Przemo, Riplej?). Nie ma schematów, ja miałam równolatka, teraz ciągnie mnie do starszych w poszukiwaniu doświadczenia, spokoju, partnerstwa... Czy to się sprawdzi nie wiadomo, jak to w życiu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxanne 17 ...szczucie i podpuszczanie:) z nami by ci nie przeszlo:) za stare lisy jestesmy:P ps: jeszcze my bysmy cie poszczuli i bys miala problem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Ej Przemo nie kuś poza tym nie takie znowu stare te lisy, przecież mówiłam, doświadczenie, opanowanie, dystans, to są te cechy. Za gorącokrwistą młodość dziękuję. A i w starych lisach tli się jeszcze ogień Boży, co?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Przemo - przeszło by;-), przeszło:-), zakład? Katie już idę do kąta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxanne 17 nie przeszlo by :) pojecie stare lisy nie dotyczy wieku a doswiadczenia:) nie wiem jak ale zawsze jak kobieta mnie podpuszczala zapalala mi sie czerwona lampka w glowie:P hmm lubie zaklady:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxanne 17
Przemo, tylko nie zarażaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemobanki
postawie Tobie przejdzie jak ulal :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....hej roxanne ...nie lubię być podpuszczany, zresztą szybko da się wyczuć, czy kobieta angażuje się , czy chce tylko podpuścić ;) ....a różnica wieku nie stanowi o niczym, ....byłem ze starszą o 5 i młodszą o 7 lat,....a i tak g***** z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej do trzech razy
sztuka, ta trzecia to bedzie wlasciwa powoli i Tobie szczescie pisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riplej trzymam kciuki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoglądam wstecz i widzę tyle pustych godzin. Ogarnia mnie strach, bo wiem ile mnie minęło, lecz nie wiem ile zostało; a ja nie chciałabym tak po prostu przeminąć. Wiele upłynęło dni (dni bez mojego udziału) więc czas już skończyć z oczekiwaniem na coś, co może nigdy nie przyjść. Muszę ruszyć z miejsca, pójść na spotkanie własnego spełnienia. tam, gdzie czeka mnie czas; dobry czas - czas spełnienia. pozdr k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADRA mysl
Katie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojownik światła nie boi się uchodzić za szaleńca. Rozmawia sam ze sobą gdy nie ma nikogo obok. Ktoś powiedział mu kiedyś, że to najlepszy sposób, aby porozumieć się z aniołami, a on poszukuje tego kontaktu.Z początku uważa, że to trudne zadanie. Wydaje mu się, że nie ma nic do powiedzenia, że w kółko powtarza to samo. Ale nie poddaje się. Każdego dnia rozprawia ze swoim sercem. Mówi rzeczy, których nie myśli naprawdę, mówi głupstwa. Pewnego dnia zauważa jednak jakąś zmianę w swoim głosie. Wtedy pojmuje, że przepływa przez niego najwyższa mądrość. Wojownik zdaje się szalony, ale to tylko maska. \"Podręcznik Wojownika Światła\" Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×