Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Ripley pieknie to ujoles i trafiles w sedno niekonsekwencja- jest domeną kobiet i to jest ich problem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przepisy tez
milego dnia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja popieram chlopakow
:P z zasadami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 zasady są po to żeby je łamać, plany po to by je zmieniać...a zachcianki po to by je spełniać... ja jestem bardzo niekonsekwentna...i dobrze mi z tym... :D:D kasiu tez tak uwazam-zasady mozna zmieniac-jesli poszezona wiedza na dany temat zmieni punkt widzenia. plany-jak najbardziej- bo to plany sa dla mnie a nie odwrotnie :) a zachcianki-jak wyzej...przeciez one osladzaja nam zycie :D:D tyle ze chyba nie zakumalas o co mi chodzilo :P ale idac twoim tokiem myslenia :P jesli uwazasz ze brak konsekwencji jest taki cudowny-to dlaczego wy samiczki-w momentach w ktorych my wykozystujemy ten fakt, placzecie,narzekacie,wieszacie na nas co najgorsze?? powinnyscie przeciez krzyczec-JAK MI CUDOWNIE- znowu zrobil mnie w trabe,wykorzystal i porzucil...ALE JAK MI Z TYM DOBRZE :D:D:D :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Antych napisal: powinnyscie przeciez krzyczec-JAK MI CUDOWNIE- znowu zrobil mnie w trabe,wykorzystal i porzucil...ALE JAK MI Z TYM DOBRZE ujoles to doslownie:P powinienes dodac:P Facet poprostu zmienil .PLANY,ZASADY,I KOBIETE :D i jemu tez jest dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo napisał: Facet poprostu zmienil .PLANY,ZASADY,I KOBIETE i jemu tez jest dobrze ....a on po prostu spełnił swoją zachciankę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ripley..... fakt facet chcial se pociupciac:P i zachcianka spelniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo facet to swinia
;P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo facet to swinia
po ciupciac !!!!!!! no wlasnie wiekszosc mysli ze kobieta jest tylko do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadę...
ulegam zachciankom WŁASNYM - nie faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość * bo facet to swinia*
wszyscy do jednego wora ????? NIE zgadzam się!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do czego jest kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14.03.2009] 17:25 bo facet to swinia po ciupciac !!!!!!! no wlasnie wiekszosc mysli ze kobieta jest tylko do tego ....no wlaśnie, ....typowa postawa kobiety, ...w pierwszym zdaniu generalizujesz, po czym sama sobie zaprzeczasz słowem \"większość\" ...polecam Ci P.Z.P. ;) 14.03.2009] 20:04 mam zasadę... ulegam zachciankom WŁASNYM - nie faceta ...no cóż dedykacja chyba będzie trafna ;0 http://www.youtube.com/watch?v=UEIhx_pJCks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadę...
mój wniosek po wysłuchaniu dedykacji : lepiej połykać "złote łzy" 😭z powodu własnych zachcianek, niż z powodu zachcianek faceta...:P a to jedna z moich zachcianek Riplej!!! ;):D:D:D http://www.youtube.com/watch?v=TyvNj3s8d-Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasadę...
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D Ripley to było cuuuuudneeeee!!!!! o le !!! śpiewa i tańczy ......dla Ciebie http://www.youtube.com/watch?v=ZSv2s1ANjjg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiemy wiemy...i inni tez wiedza i to wykorzystuja i im tez dobrze z tym ale to twoj problem i twoja sprawa przemo niestety ty wiesz o mnie bardzo niewiele...pamiętaj to co myślisz ze wiesz o kimś nie koniecznie pokrywa sie z tym jak jest naprawde.dlaczego? bo tak(w moim przypadku) co do wykorzystywania- czasem jest tak,że wykorzystujesz kogoś, ale nawet nie zdajesz sobie sprawy ze ty jesteś wykorzystany bardziej temat rzeka. kobiety byc może bardziej podstępne od facetów wcale nie są głupie biedne i naiwne niektóre są, ale z czasem sie nauczą myślec inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnyscie przeciez krzyczec-JAK MI CUDOWNIE- znowu zrobil mnie w trabe,wykorzystal i porzucil...ALE JAK MI Z TYM DOBRZE antych a dlaczego dziecko płacze jak nie dostanie lizaka? z tego samego powodu dla którego kobieta lamentuje, że facet puścił ja w trąbe...nie dlatego ze był taki cudowny itd tylko dlatego ze był jej zachcianką.....niespełnioną do końca a to wkurza bardzo... czy wy naprawde myslicie, że kobiety sa takie głupie a wy jesteście tacy sprytni ze je zdobywacie w 5 minut??? konkretnie odpowiadając na twoje pytanie, są trzy powody takiego zachowania kobiety:) 1. jEST WŚCIEKŁA ZE JA PORZUCA 2.NAOGLĄDAŁY SIE ZA DUŻO FILMÓW GZIE SCENARIUSZ ZAWSZE BYŁ TAKI SAM..FACET PORZUCA, ONA PŁACZE I CIERPI I JEST WTEDY OFIARĄ.JEST TA DOBRA A FACET TEN ZŁY. 3.MA 15 LAT I TO BYŁ JEJ 1-WSZY RAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........***
i mezczyznie tez :):):):):):):P:P:P:P:P:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na \"Testosteronie\" niestety zasnęłam.......... Wczoraj byłam na cudnym filmie(oskarowym), który wszystkim polecam : \"Slumdog.Milioner z ulicy\". Odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie dziela sie na tych którzy zasnęli na testosteronie i na tych, którzy sie na nim dobrze bawili...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***....***
riplej do kąta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***....
i cała reszta , wszystkie pomarańczowe ❤️oraz : piekarnik, pies, i pozostała menażeria Stelli czyli rybka :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja grzeczna pomarancza
dobrej nocki😴 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×