Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

zapach d..palmy w kościółku nie święciłam z powodu słabości po gorączce(ale to tylko wymówka)..dziecko moje z babcią maszerowało do kościoła i starczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko no ja tarzałam sie w łóżku cały week z gorączką 40st a teraz ze słabościami przywlokłam sie do pracy..niby nie ma ludzi niezastąpionych..a jednak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej nie pytaj, katie... zapłaciłam za własną głupotę. W nocy z czwartku na piatek siedzieliśmy z T. w garazu i robiliśmy przy jego aucie. Rano byłam ciut nieprzytomna. Ognisko nie chciało sie palić... wiec polałam benzyną. Było ciepło i opary sie zapaliły. Teraz juz nawet papierosa nie odpalam, pierdzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec_zycia (d_skwara@o2.pl) lepiej nie pytaj, katie... zapłaciłam za własną głupotę. :P:P:D koncoweczko-cos mi sie zdaje ze jakimis drobniakami placilas :P W nocy z czwartku na piatek siedzieliśmy z T. w garazu i robiliśmy przy jego aucie. hm...???? ROBILISMY...??? fiu fiu..przy moim autku tez bys umiala porobic? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, jestem przelotem.......... Okres przedświąteczny, wiosna za oknem ( w sercu podobne bzdety:)....... Pozdrawiam serdecznie PS Antyszku, paluszki Ci urwało?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antych, nie czepiaj się Końcówki, ok? To był wypadek.Idę spać. Dobranoc wszystkim ( może nas ktoś czyta?:)..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak powaznie- bo czasami to sobie zartujemy :P w czym sie specjalizujesz? akurat poszukuje elektryka,elektryk moze chodzic w szpilkach i mini-nie jestem wybredny,co wiecej moze byc ze wsi.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka -nie czepiam sie......jakze bym smial,nawet mi to przez mysl nie przeszlo :) ja?? czy ja kiedykolwiek czepliwy bylem? stelka -toz ja okaz najwiekszego milosierdzia i dobrodusznosci. :) no chyba nie zaprzeczysz? ja wyrazam tylko troske.....no i ten...no hm...zainteresowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych... skoro mówisz, że poparzona i (teraz cala w strupach) twarz to drobniaki, to ok. Własne zdanie mozesz mieć. Jeśli chodzi o pracę przy aucie... tata zasiał we mnie smykałke do prac typowo meskich. Gdybym miała do wyboru gotowanie czy majstrowanie w garażu, wubrałabym to drugie. Po prostu to lubię. A ja dzisiaj z rańca sobie humora poprawilam nabywając prześliczną, czarną bieliznę... miodzio. Miłego dnia katie - buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko ludziom ze wsi....kazdy z nas ma korzenie wiejskie, ponadto czesto jest tak ze ludzie ze wsi sa lepiej wychowani niz mieszczuchy. to bylo tylko \"rozwiniecie\" barier komunikacyjnych :P milego dnia :) ps. a co do zaplaty- to niestety nie zrozumialas metafory :P ale trzymam kciuki...postaraj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 dobrze, że antyszek się mną ...ten no.. nie interesuje hm..... :D:D skoro nalegasz...... :P obiecuje poooooprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale spoko..mnie nie interesuja faceci, którzy interesują się mną hehe:)więc pełne bezpieczeństwo w temacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pprzemo Kati przegoniła
:P:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stella z czego powiedz
będziemy razem śię śmiać wszak śmiech to zdrowie no chytra nie jesteś chyba ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przemo kati przegoniła... a tobie nic do tego bo i ciebie pogonie pomarańczko wścibska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stellka ty coś ostatnio zbyt uchachana jesteś.może jakieś motyle w brzuchu ci lataja he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawie brałam sie za ładowanie garów do zmywarki a tu mnie naszła niespodziewanie myśl że kawał wredoty jestem... i ciężko ze mną wytrzymać na dłuższą mete hehe:)... wracam do garów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna pomarańcza
dostała po nosie od Kati wredna jesteś ! :P:P:P:P:P;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×