Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

do koniec ż.. Ciesz śię bo zawalczyłaś o siebie a teraz zaczynasz nowe żcie z doświadczeniem i nie dasz sobie w garnek płći brzydkiej dmuchać powodzenia a wiek chcę mieć te lata ja tam bym polemizowal........:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 ............................................................. trzeba tylko mówić jasno i nie kręcić.. :) tu sie z toba zgodze:) choc nie zawsze sie da nie krecic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życie jest bardzo proste i piekne tylko ludzie za bardzo je gmatwają ..kręcą i kopią dołki pod innymi.. antych teraz 30-tki maja największe wzięcie..osiemnastki juz wyszły z mody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych teraz 30-tki maja największe wzięcie..osiemnastki juz wyszły z mody hmm a skad o tym wiesz Kasiu ?:P... wg.mnie 18-nastki zawsze beda mialy najwieksze wziecie:) i nie mosze miec tu argumentow:P poprostu tak jest bylo i bedzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18-tki będą miały wzięcie dla 18/20-latków i dla podstarzałych dziadów, którzy mają kase i moga takiej małolacie zawrócic nią w głowie..za to są n atyle beznadziejni, że zadna normalna kobieta na nich nie spojrzy.. ja na brak powodzenia nie narzekam i ciesze sie ze nie mam juz 18 lat..uwazam ze jestem teraz w zajefajnym wieku i nie rozumiem kobiet które ubolewaja nad tym ze skończyły 30lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie - buźka jakoś dopiero jak pozbylam się popaprańca ze swojego życia zauważyłam, jakie ja mam powodzenie... narazie odganiam... moze przyjdzie czas, że kogos zaproszę na dłuzej miłego dnia... antych 22:03 [zgłoś do usunięcia] antychryst koncowka....to ty stara du pa jestes 22:04 [zgłoś do usunięcia] antychryst (zygzak7@gazeta.pl) do koniec ż.. Ciesz śię bo zawalczyłaś o siebie a teraz zaczynasz nowe żcie z doświadczeniem i nie dasz sobie w garnek płći brzydkiej dmuchać powodzenia a wiek chcę mieć te lata ja tam bym polemizowal........ ... nie mogłeś się powtrzymać, nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
końcówko antych sam napisał nie dawno ze jak sie kogoś czepia tzn ze go lubi więc...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak naprawde zaczne żyć dopiero około 40-tki jak syna podchowam ..to sie zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo, ale Ty pierdoły opowiadasz...Najlepsze są czterdziestki-kobiety dojrzałe, świadome swojej seksualności........:) Ale fajnie nazwał Cię Antyszek-Promysław. Po prostu bosko!:) Miłego dla Was wszystkich !!! Końcóweczko, wszystkiego najlepszego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skoro swit :P koncoweczko- moglem,zapewniam cie ze moglem,ale odczulem nieprzeparta moc parcia na kiszke...i popuscilem :D:P a tak na serio-jesli chcesz glaskania i zamartwiania sie to jest od tego stary topik, tam az ocieka od mdlej wazeliny.( i nic pozytywnego nie wynika :P) jesli komus dowalam to tylko w dobrej wierze-w zamysle chce zmusic do refleksji, OD TEGO JEST TEN TEMAT NA KAFE...jesli tego nie kumasz to wybacz ale to juz twoj problem. powtorze jeszcze raz specjalnie dla ciebie-jestesmy tu po to zeby pomagac sobie- dzielac sie swoim doswiadczeniem,robimy to w sposob albo delikatny opisujac i dajac rady ,albo agresywniej i bez zbednej dyplomacji-(czego jestem zwolennikiem,umiem delikatnie ale nie chce!) starajac sie zmusic do samodzielnego myslenia a nie podajac gotowa recepte .amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze, Antyszku.Powiem wszystkim jaki jesteś. Słuchajcie: malutki, grubiutki,sympatyczny pan w okularkach. Prawdziwy misio do przytulania:) Nie rozumiem, dlaczego robi tutaj z siebie paskudną, szowinistyczną świnię................................. Przekorna bestia:) Miłego dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy...............
naprawdę kudłaty (jak pisze w stopce) czy łysy jak kolano???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katie27 18-tki będą miały wzięcie dla 18/20-latków i dla podstarzałych dziadów, którzy mają kase i moga takiej małolacie zawrócic nią w głowie..za to są n atyle beznadziejni, że zadna normalna kobieta na nich nie spojrzy.. ja na brak powodzenia nie narzekam i ciesze sie ze nie mam juz 18 lat..uwazam ze jestem teraz w zajefajnym wieku i nie rozumiem kobiet które ubolewaja nad tym ze skończyły 30lat i to byla odpowiedz Kasi wszystko wiedzacej:P otoz szanowna kolezanko 18nastki to na rownolatkow zadko spojrza ale to nawet nie ze wzgledu na brak kasy ale obycie,szacunek do kobiet,brak doswiadczenia...to co piszesz o podstarzalych dziadkach to stereotyp lub kompletna bzura nie wiem skad taki pomysl.? kazdemu facetowi czy ma 18 czy 60 podoba sie mlode cialko czytaj 18nastka to ze ktos poderwie laske na kase nie ma nic do tego:) wziecie a podrywanie to odrebny temat ale ty nie czytasz ze zrozumieniem.!!1 masz jakis uraz czy co?:P rownie dobrze mozna by rozpatrywac roznice wieku w zwiazkach ale po co.? Jak ktos ma kase i nie wazne czy ma 18 czy 60 zawsze bedzie podrywal laski na kase bo: -zawsze sie chetne znajda -bo tak latwiej i szybciej. -bo swiatem rzadzi pieniadz i te mlode kobietki 18nastki o tym wiedza. a jak sama stwierdzilas to KOBIETA wybiera wiec masz odpowiedz.. a tak naprawde zaczne żyć dopiero około 40-tki jak syna podchowam ..to sie zacznie hahah co sie zacznie?:P taka jestes pewne ze nie bedzie 2 dziecka? Stella no 40dziestki i 30 sa fajne z wielu wzgledow;) ale 18 nastki mi tez sie podobaja:) tak jak sa kobiety co wola starszych facetow tak ja lubie mlodsze kobiety;) a choc mialem podowdzenie wsrod rowiesniczek plci odmiennej to i tak zawsze wybieralem mlodsze:P moze to blad... Kasiu i taka mala uwaga.....majac kase mozna przeleciec/poderwac laske prawie kazda ale czy utrzymac na dluzej to juz jest pytanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze lysy jak pupcia niemowlaka :P:P:D:D do tego szczerbaty i garbaty (oni sa z natury zlosliwi) :P ale ja tu widze straszna dyskusje....hm....mili moi a gdzie wasze milosierdzie i milosc do blizniego swego ??? to co tu czytam jest doprawdy oburzajace, apeluje do waszych serc-make love,not war! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo doszłam do wniosku ze ty poprostu jesteś głupi.. to ze mam swoje zdanie nie znaczy ze nie czytam ze zrozumieniem a juz tym bardziej ze mam jakiś uraz.poprostu uwazam za chore jesli faceta pociąga dziewczyna w wieku jego córki lub syna...ale kazdy ma prawo.sa tacy których pociągają dzieci(pedofile) ty sobie bujaj sie z kim chcesz tylko uwazaj na prokuratora ... co do ładnego ciała znam 30tki zgrabniejsze od niejednej 18-tki wiec tutaj akurat nie widze związku.. najlepiej wogóle nie odnoś sie do mnie kolego bo mnie trzepie jak czytram twoje posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to byla odpowiedz Kasi wszystko wiedzacej otóz to nie była odp kasi wszystkowiedzącej tylko kasi zdanie z którym nikt nie musi sie zgdazac bo mi to wali czy sie ktos zgdaza ze mna czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo przeczytałam twój post pare razy i zupełnie nie wiem o co ci chodzi...chyba o dowalenie mi...no cóż..wali mi to..ciągle bulwersują mnie głupoty które widze czytam słysze itd...ale to mój problem..staram sie nad tym panować bo w gruncie rzeczy zupełnie obojetne mi sa te bzdury i osoby które je głoszą... P.S. Myślę ze ty przemorozwodzisz sie jak stara baba w swoich wypowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym widziec jak przemo uwodzi 18latke na jakiejs imprezce.bierze ja na szyk i obycie swoje a ona mu mówi spieprzaj dziadu:) inaczej by sie to nie skonczyło.przykre ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bedzie przyrost polaków
i becikowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaa......a
tyle jadu mają w sobie niezaspokojone kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym widziec jak przemo uwodzi 18latke na jakiejs imprezce.bierze ja na szyk i obycie swoje a ona mu mówi spieprzaj dziadu inaczej by sie to nie skonczyło.przykre ale prawdziwe no wlasnie i cala Kasia:P pytanie jestes tego pewna?? :D ze piszesz twierdzaco.? hehe...nie pomylilem sie jak widze wyrocznio:P i jeszcze raz napisze czytaj ze zrozumieniem : 18 nastki mi sie podobaja jak i innym facetom co nie znaczy ze ci faceci podrywaja te 18nastki ale jak ktory ma na taka ochote i ma kase to zaden problem.. przemo doszłam do wniosku ze ty poprostu jesteś głupi.. to ze mam swoje zdanie nie znaczy ze nie czytam ze zrozumieniem a juz tym bardziej ze mam jakiś uraz.poprostu uwazam za chore jesli faceta pociąga dziewczyna w wieku jego córki lub syna...ale kazdy ma prawo.sa tacy których pociągają dzieci(pedofile) ty sobie bujaj sie z kim chcesz tylko uwazaj na prokuratora ... co do ładnego ciała znam 30tki zgrabniejsze od niejednej 18-tki wiec tutaj akurat nie widze związku.. :P:P i wszystko na ten temat ,a chore sa rozne rzeczy np: jak kobieta dostaje wpierdol od meza i nadal siedzi z nim oszukujac sie ze bedzie dobrze:P a to ze komus sie cos podoba to chyba ludzkie a problem jest dopiero jak ktos zabiera sie za tak mlode kobiety...ale widac nie widzisz tej subtelenej roznicy.. i co ty masz z tymi 30stkami..???? zreszta widze ze od jakiegos czasu sie samodowartosciowujesz,masz powodzenie? cos probujesz sobie czy nam wmawiac?:P jak dla mnie masochizm mezatke podrywac...a z drugiej strony latwy łup :P latwiejszy niz taka 18nastka:P i na koniec jak cie trzepie to zajmij sie czyms innym a nie siedzeniem w necie:P podobno masz tyle obowiazkow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, matko! Właśnie wróciłam z terenu ( impreza była super choć ja o suchym pysku, bo samochodem), a tu taki ruch:) Katie, Ty chyba jesteś niedysponowana, bo mądrze prawisz, ale drażnisz Przema. Przemo-Ciebie jutro poczytam, bo jestem bałaganiarą i zapodziałam okulary. Antych-dalej dolewaj oliwy do ognia, a wszyscy się dowiedzą, że jesteś......ryży. Życzę miłej niedzieli !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×