Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Słowo na niedzielę : wiecie, co mnie martwi? Że zawsze robię jaja z pogrzebu zamiast ustosunkować się do spraw i mądrze się odezwać ( latam i nie mam czasu). Obiecuję się poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antych... ta kopulacja to świetny pomysł... tylko nie ma z kim... :( i tym \"optymistycznym\" akcentem kończę dzień dobranoc i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filozofka taka
sex z pieskiem lub kupa na twarz i po problemach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia
Stellla czy wysłać trzeba ich do kąta ? ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filozofka jest ordynarna, ale cóż.....pełno świrów na tym świecie..... Nie mogę pojąć skąd się biorą takie kreatury? Wina genów? Wychowania? A dla Was miłego dnia!:) Boska pogoda..............................................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antych. pod pachami i
tammmm noooo wiesz też masz rude ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucam kiepski dowcip, a prymitywna pomarańcza od razu podchwytuje..... Bleeeeee........ Pozdrawiam serdecznie moich Kochanych, wyłączając ( ugryzłam swój wredny ozorek)......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, włożyłam kondomy na paluszki...................... Zmykam z bestią na spacerek, a potem .........( niech każdy-oprócz głupiej pomarańczy-sobie dopowie:).......... Dobranoc i miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielce szanowna pomaranczo- nie rude tylko RYŻE !! :P:P:D:D:D a tammmm to znaczy gdzieeeee? prosze- luzniej nawijaj bo nie kasam :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antychu ..tam wiesz
gdzie pępek troche niżej :P a Ty Stelllka czemu taka jesteś ostra dla pomaranczek nie wszystkich ale jednak co???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo uważam, że niektóre pomarańczki mocno przesadzają A może są niedopieszczone?.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stelllka ..i tak Ćie lublu
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tjebja........co to za gwiazdki? A ja idu szagaju pa Maskwie................................... Ech, dobranoc:) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antychu... proszę, nie dogryzaj mi przez najblizsze dwa tygodnie... jestem na diecie od dsisiaj i juz jestem drażliwa... :) miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówko, odchudzasz się ? Z czego?! Żebyś Ty widziała Antycha.......153 cm w kapeluszu i 89 kg! I nie przejmuje się wcale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTYCH I TAK JESTEŚ
W MOIM TYPIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodna jestem... antych - dzieki... mogłabym zabić w nerwach:P stello - bylo super, dzieki byłemu mężowi zrzuciłam 14 kg i mam rozmiar 38 i, kurde, lubie go. Ale powoli zaczynam czuć, że na brzuchu i tylku jest za duzo, wiec muszę zrzucić jakieś 5 kg. nienawidzę diet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz, z tym okresem ochronnym to ja zartowalem :P zero litosci :D.....dzieki mnie masz szanse schudnac wiecej i szybciej :D:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za dużo wymagasz od innych? A co z Twoimi 89 kilogramami przy wzroście 154 cm, hę ?:) Milego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jedni się czubia, inni lubią, kolejni odchudzają, jacyś zakładają ochronki....a pogadać nie ma z kim... Taka ciepła, spokojna noc...aż szlag trafia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapachu deszczu, widzisz.......wszyscy z nas starają się żyć normalnie, a nie marnować czasu przed kompem.Ripley-zakochany na maxa ( dzwonił do mnie :), Katie zajęta synkiem i mężem z którym uzdrowiła relacje, Końcóweczka się odchudza, ja-żyję pełną piersią i spotykam z się z Antychem na spacerze z bestiami ( w realu jest milszy).Co się tyczy Pomarańczek to.....dzielą się na zboczone ( piszące na forum o włosach łonowych) i normalne, które nie wiedzą jak się zaczernić ( lub nie mają ochoty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto zapoda temacik
tematy sie wyczerpały :( 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jest zboczony
?????????????? pomaranczki wy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A NOZE SEX Z PIESKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×