Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Bezczelne spostrzeżenie Antyszku:) Wybaczcie, mam wariacki czas. Latam jak kot z pęcherzem...... Humor mam taki sobie, a co u Was? ( pytam pomarańczki) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w Pomarańczach nadzieja,że ten topik przetrwa, bo Katie nad morzem, Riplej zakochany, Antych ( niech sam wypyszczy), Przemo ( nie wiem), a ja......zalatana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia Stellla życzę
Trzymaj się dzielna lasko 🌻🖐️ a jest sezon truskawkowy może przepis na słynny placek podesłaj ;) :):):) ja upiekę i nazwię go Stelka z truskawkami👄 sledzę topik i może nie padnie:) pozdrawiam Wszystkich............pomarancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja żyję, zagladam codziennie, ale jakoś małomowna jestem :P z nowości to tylko tyle, że na 1 lipca sąd wyznaczył termin rozprawy w sprawie przeciwko mojemu byłemu mężowi o zwrot pieniedzy. Zajebiscie podoba mi się kwalifikacja: \"paragraf 405 kc - bezpodstawne wzbogacenie"... zobaczymy miłego długiego weekendu życzę :* my wyjeżdżamy w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem.......dzisiaj to ja jak większość lub mniejszość- ...już sam nie wiem, jutro krótka powtórka z pracy, a w sobotę rano na tydzień do Dziwnówka :):):) miłego wypoczynku wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wszyscy szaleją z morzem, a ja w kuchni. Zrobiłam tradycyjne, proste ciasto: cienki biszkopt, krem jogurtowy, truskawki i galaretka. Tak w ogóle to nie potrafię nacieszyć się truskawkami! Jem, jem...do obrzydzenia. Aż dziw bierze, że uczulenia nie dostałam:) Życzę Wam wszystkim miłego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcóweczko, jasna cholera! Tobie przytrafia się wszystko, co najgorsze! Jak nie pożar-to uczulenie! Weź się wreszcie opanuj! :) A tak w ogóle, gdzie jesteś ? Pisałaś, że w piątek wyjeżdżasz.......... Buziaki Antyszku, przemilczę Mazury, ok?..........Nie, nie zamknę buzi! Mazury o tej porze roku?!......... Jest jedno wytłumaczenie: 1) w dobrym towarzystwie i stodoła pasuje 2) najwygodniejsze jest to łóżko, w którym chcesz się położyć ( ale nie sam!) sama to wymyśliłam:))) Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeee...Antyszek-jednostką wybitną........... Zaraz zemdleję........................................................ Przyznaję, że jest fajny, ale bez przesady !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miksza1986
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stelka nie mdlej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwa lata temu byłam na koncercie Roda Stewarta w Stoczni Gdańskiej. Nieźle się dziadzio trzyma:) Miłego dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i topik czas pochlonac
AMEN !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reanimację proszę mi zrobić
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i niestety czas wracać do rzeczywistości... ale muszę przyznać, że to był jeden z najprzyjemniejszych długich weekendów w ciagu ostatnich 10 lat... pozdrówki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koncówka jak nowa
i głowa do góry a pierś do przodu ;) aby zycie nie kopało i fikało trzeba brac je za bary i na matę ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko, z tą piersią to przesadzilaś, bo ja po prostu piersi prawie juz nie mam :) wcale nie jest tak kolorowo. Były mąż mnie szuka, bo dostał papiery z sądu; rodzice nie akceptują mojego zwiazku z Panem T., bo jest młodszy i nie zamierzam brać slubu... a poza tym przytyłam... :( buźka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasz radę koncówka
;):) przytyłaś w czym ? w biodrach ,rowerek i biegi a dziki seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko - tutaj nie ma co sie krygować - dupa mi urosła i tyle... a co do koncertów... TIESTO w Gdańsku... czemu tak daleko od Krakowa... milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antyszku, teraz już wiem, dlaczego tam Cię spotkałam! Ja stara babka- Ty stary piernik:) Miłego dnia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schowaj jezorek Pprzemo
:P :) A gdzie riplej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×