Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

riplej42

ŻYCIE PO ROZWODZIE - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość zgadzam się że chłop
to spada na cztery łapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówko, ten Twój T. jest beznadziejny! Zamiast się Tobą zaopiekować (jak prawdziwy mężczyzną) to numery odwala! Ja rzuciłabym go natychmiast bez prawa powrotu. Słuchaj, z Tobą też nie jest dobrze.Myślałaś o wizycie u dobrego psychologa? Boisz się ojca, ładujesz się w toksyczne związki.... Kurcze, tak nie może być ! Katie dobrze ci radzi. Jedź na urlop z koleżanką i daj sobie spokój z tym T.Ja byłam ostatnio z przyjaciółką i wybawiłyśmy się za wszystkie czasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koncowka ale slodki ten buziak w polika;) hmm nie dyskutuj tym razem tylko glowka do gory i jedz ladnie na urlop jak ci kasia i stella radza:) a T nie zasluguje na ciebie.... takich jak on na peczki znajdziesz:D kasia kasia no takie mialem wrazenie ze kogos chcesz przejechac:P 2 tygodnie temu malo mnie na Oleskiej jakas szalona kobietka nie przejechala:P a ze smigasz juz od dawna to wiem ,ale nie swoim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella jak mogłaś mnie nie zabrać na te szaleństwa z koleżanką...chyba sie obraże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ostatnia myśl z rana...warto żyć tylko dla siebie i dla dziecka...cała reszta to ...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katie, nie mogę Cię zabrać, bo jesteś za młoda i wszystkich facetów nam odbijesz:) Końcówko, pozbądź się tego T.Włóż szpilki, rzuć pogardliwe spojrzenie i powiedz: Twój czas minął. Miałeś szansę, ale z niej nie skorzystałeś.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *końcóweczko *
jesteś słonecznym promykiem tego topiku 🌻 nie musisz żegnać tego T. ale nie traktuj go zbyt poważnie, tylko tak jak on na to zasługuje, czyli lekko wiem, że nie zawsze to się udaje, nie angażować, łatwiej przychodzi to facetom kobieta bez uczucia, raczej nie potrafi Twój tata, to inne pokolenie, nie zrozumie, nie wymagaj tego od niego jednak kieruj się własnym zdaniem, przecież to Twoje życie i to Ty poniesiesz konsekwencje dlatego mając doświadczenia z poprzedniego związku nie daj się omotać byle komu, bądź rozważna 🌻życzę, zeby się spełniłyTwoje marzenia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, dlaczego Końcóweczka nie ma pożegnać T.Przecież to niedojrzały facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się ze stella...to że T sie bawi końcówka i jest nieuczciwy to nie znaczy ze ona ma byc też taka jak on i bawić sie nim... stellka no coś ty...ja tobie odbijać faceta bym miała...:) nie byłoby źle w końcu każdej z nas podobają sie inni faceci... tobie riplej a mnie antych:)hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczko, dzięki za ciepłe słowa... czasami czuję sie jak ś.p. Michael. któremu po cześci ojciec kiepsko ukształtował życie. Mój ojciec zrobil to samo, stawiał duze wymagania, a jeśli je spełniłam, to nie pochwalił tylko krytykował cos innego. W zasadzie wyszłam za mąż po to by uciec z domu... I zawsze czułam sie gorsza... Mam 30 lat i nic sie nie zmieniło. na poprawę humoru zakupiłam dwie seksowne sukienki, dwie pary butów, srebrny zegarek i bikini... ale co to zmieni... miłego dnia all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz głowa do góry
Końcówko :) rozgoń ciemne chmury laska z Ciebie z doświaczczeniami więc nie daj się !!!!!!!!!!!!! Twoje dobro ma być . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poprawę humoru zakupiłam dwie seksowne sukienki, dwie pary butów, srebrny zegarek i bikini... ale co to zmieni... duzo:) ... bedziesz slicznie wygladala i bedziesz miala dobre samopoczucie:) glowka do gory koncowko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Końcówko, jesteś boska! Nie pora zmienić nick? Proponuję \" Początkówka\"-prawda, że ładnie?:) Głowa do góry! Kochani jutro wyjeżdżam z córką na tydzień w góry. Uciekam przed nieznośnym upałem, ale tam też gorąco:( Powinnam się wybrać raczej na lodowiec, ale moja bestia nie lubi zimna. Poświęcam się i dla psa zostaję w kraju:) Takiej miłości jak jej nie kupi się w żadnym sklepie:) Trzymajcie się zdrowo, będę Was obserwowała z Beskidu Żywieckiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stello, to blisko mnie będziesz, Kochana. Miłego wypoczynku. Ja miałam jechać z T. do Gdyni... ale nie jadę. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella miłegow ypoczynku...uwielbiam beskid żywiecki...piękne widoki..czyste powietrze..wolność:) końcówko jedź bez T...sama nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudny weekend się zapowiada... mam zaproszenie do makowa od kolegi na weekend - kolega nota bene coś ten tego - ale ja nie chcę z nim jechać... nie będę go wykorzystywać... Tylko po co mi teraz to bikini... miłego weekendu Wam wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokaz nam to bikini:P pochwalimy ocenimy;) milego wekendu ci zycze i nie siedz w domku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee, wyjazd był planowany na 10 sierpnia... tyram, jak co sobotę, w domu. Miłego weekendu all :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie tyraj tylko wyjdz gdzies;) jakas dyskoteka czy cos:P a 10 jedz sama ktos napewno doceni twoje bikini i sexowna sukienke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stello - wypocznij za nas wszystkich :) moje plany urlopowe są nijakie. Kończę kurs na prawo jazdy, jeszcze dwie godziny do wyjeżdżenia... :) miłego dnia, pozdrowienia z pracy, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo, jest tu kto? Jeśli nie- to nie mam wcale ochoty wskrzeszać z martwych topiku!!! Znaczy się-wszyscy żyją swoim życiem i o to chodziło! Wróciłam z Beskidu i obecnie jestem w trakcie remontu życia i mieszkania-mój mąż się wyprowadził. Czy ktoś tu w ogóle bywa?....nie mam ochoty prowadzić monologu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stella ja jestem..siedzę tu sobie sama ze sobą:) az boję sie zapytać jak Ci sie udało pozbyć męża z domu... gratuluję:) i życzę szczęśliwego nowego życia kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×