Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pjure dla słonia

Gotujecie mężowi??

Polecane posty

Gość No ja tez tak lubie
Pjure ja mam dobrze bo moj meczy jakichs tam nie oglada. Jak sa mistrzostwa to juz razem ogladamy nalogowo. Obowiazowo piwko i drzemy japy jak nienormalni jacys :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie leci wszystko: piłka nożna, siatkówka koszykówka, 2 razy w tygodniu chodzi na salę na kosza, na komputerze w jakies piłkarzyki, ostatnio leciała piłka plażowa i tez oglądał..najlepsze jest to że ja ponad 6 lat grałam w piłke ręczną i jakieś 3 lata w nożną ale nienawidze tego oglądac w TV no chyba że jakiś wazny mecz:) Mąż najczęściej wychodzi na meczyk do kolegów ale dziś mu powiedziałam NIE i skusiłam dobra kolacja przy winku a on do mnie- \"to zjemy w przerwie meczu\":D:D:D no padłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po to wymyślili zamrażarki, żeby nie jeść tego samego przez trzy dni. Mecze przestałam ogladać jak wyszłam za mąż, ostatnio oglądałam mistrzostwa i to tylko te mecze gdzie grali nasi, a to tylko dlatego, że dzieci chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no mój aż takim fanem sportu nie jest, tylko jakiś meczyk we środe, poza tym mamy mae dziecko którym się zajmuje po powrocie z pracy, a ona meczyków oglądać nie lubi. A jak już Jagódka spi to wtedy czas na szaleństwa rodziców:) ale środowe mecze to świętość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zemdli cie jesc 3 dni pod
mam odpowieni rozmiar dupy mimo kebabów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja tez tak lubie
Namow meza dzis na "Goraca laske" Ja mialam ogladac alew wlasnie dzwonila psiapsiula i chyba polecimy na jakie karaoke albo pograc w keno . Z mezami oczywiscie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja tez tak lubie
Bialystok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja tez tak lubie
Szkoda ,bo po 3 piwkach to sie fajoskiego glosu dostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja uwielbiam karaoke, mój mąż zawsze na początku się krzywi bo jest nieśmiały bardzo ale właśnie jak sobie walnie ze trzy piwa to jak odtrąbi "kormorany: to wszystkie wrony uciekają z miasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Madonna, zostaje Ci malusia Dorotka:D Och, ja też bym poszła gdzieś pośpiewać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy jeszcze na FORUM
A zupe kto gotuje?!?!? won do garow ,mundrale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę do domu, jak dopcham się do kompa to jak będziecie dalej w tym tempie pisać to będę musiała pół nocy czytać.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no śpi dorotka wychodzi mi już perfekcyjnie:) musimy kiedyś na forum zrobić jakąś piwno - winkową imprezkę:) jak mężowie mecze oglądają albo co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a wy jeszcze na forum - spokojnie, to że ty przy garach od rana nie znaczy że wszyscy tak muszą:)ps swoją drogą długi masz łańcuch że od zlewozmywaka do koma ci starcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy jeszcze na FORUM
Glupie cipy. Pan i wladca czeka na miche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy jeszcze na FORUM
Spoko. ja nie mam kompa. moge sobie pisac skad chce i kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A wy jeszcze na FORUM
Spoko. ja nie mam kompa. moge sobie pisac skad chce i kiedy chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×