Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pjure dla słonia

Gotujecie mężowi??

Polecane posty

Gość No ja tez tak lubie
Achajko o takie rozmowy nam chodzilo wlasnie .Kto co i jak :) Ewik bo to tylko kafeteria i za wiele zawistnych i sfrustrowanych bab tu przesiaduje. Dagaduja Madoonnie a same w mordami przyklejonymi od rana do monitora i pustka we lbie wlaza rozwalac fajne topiki. A poszly malpy na drzewa banany prostowac albo ich uzywac :P:P !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie próbuje rozrysować projekt domku jednorodzinnego, bo pomagam czasami mężowi jak jakąś fuszke małą dostanie:) ale sie wsciekam bo mi nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam.niewazne
i nie kazdy siedzi jak wy z nosem w monitorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie achojko, ja robie toco lubie, nie znosze na przykład myć butelek na mleko dla dziecka czy wieszac i zdejmowac prania, więc robi to mąż jak i kilka innych spraw typu śmieci zakupy. A gotować poprostu bardzo lubie, nie chce zeby moje dziecko jadło jakieś glutaminiany sodu po restauracjach czy jedzeniu na wynos, sprzątam bo przecież w chlewie n ikt nie chce żyć, prędzej mąż kopnie w dupe taką co chlew ma wiecznie wkoło siebie ale za to pachnąca i z encyklopedią w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tam.niewazne
jasne , ale taka co z nia pogadac moze na kazdy temat , nie tylko o garach i sprzataniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że ktoś rozsądny został i Achajka dołączyła, myślę, że dołączą następne. Młoda jedzie jutro na trzy dni na Roztocze, muszę się jej pomóc spakować. Obiecuję, że zajrzę jeszcze dzisiaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktoś tam - a skąd pewność że z nami nie można pogadać na każdy temat?? Ewik - mój mąż z roztocza pochodzi, pięknie tam jesienią:) aż jej zadroszcze tagiego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kalafiorowa jak się patrzy:) dziadkowie przyjechali do Jagody więc ja od popołudnia mam wolne i siedze jak ktos to ujął przyklejona do kompa. Pilnuje topiku:) dzisiaj mój miły nawet mi przyniósł jarzębinowo - liściasty bukiet do domu:) Pewnie ma to coś z meczem wspólnego, ale niech tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie skonczylam czytac caly topik...nie pamietam komu sie tu marzyl gabinet prezesa banku, ale teraz to raczej kiepska fucha, bankowcy siedza i obgryzaja paznokcie, czekajac na zwolnienia. Nie widze zeby gotowanie komukolwiek zabijalo szare komorki a z kobieta, ktora gotuje obiady nie dalo sie rozmawiac na dowolny temat. Kariera zawodowa jest mocno przereklamowana, im wyzej jestes tym jest ciezej, wiecej stresu i mniej czasu na normalne zycie. Uciekam teraz bo obowiazki wzywaja ale postaram sie wpasc poznym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja tez tak lubie
Pjure nie jest tak zle ,mowia ze my tak caly dzien a Ty i z pracy przyszlas i zrobilas i jeszcze kawal wieczoru zostalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autowyzwalacz123456789
Jak pracowalam na pelen etat to obiadu codziennie nie bylo, raz na jakis czas, bo nie bede sie zajezdzac, teraz akurat nie pracuje i obiadek jest codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicka-Nowacka
no a ja nie gotuje MEZOWI bo: on lubi i potrafi sam gotowac. Ja gotuje dzieciom ale tez nie zawsze bo jadaja w szkole a po trzecie to wole zjesc na miescie . czy jestem gorsza od was?? za to mam czas na inne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicka-Nowacka
i nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja tez tak lubie
Nowicka a czy ktos to powiedzial? Skoro obojgu Wam tak pasuje . To nam tezz!!! Tu nie lubimy tylko prostackich odzywek . Bo jak ja gotuje i mam porzadek to maz na dziwki pojdzie. Ło losie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicka-Nowacka
bo tu jakies udowadnianie na topiku kto lepszy. i jak ktos zawodowo nie pracuje to juz zostal wyzwany od leni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No ja tez tak lubie
Acha i wyobraz sobie Nowicka ze ja tez mam czas na inne rzeczy . I pracuje jeszcze na dodatek (no teraz to mam sobie urlop).:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicka-Nowacka
na jakie? praca pochlania polowe dnia, potem sprzatanie, obiad ...i inne...no wiec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :D przeczytałam cały topik :D tez prowadzę dom, gotuję, jestem na urlopie, mam 20 miesięczną córeczkę. Śmieszą mnie niektóre tu wpisy jadowite, bluzgające od kur domowych ;/ Wbrew pozorom można się w domu tak zorganizować, ze jest posprzątane, ugotowane, dziatwa szczęśliwa a mama wypoczęta i zadowolona. Dokształcająca się, czytająca, pachnąca :P Kwestia chęci i wprawy. Ja jestem szczęśliwa, że mogę być z córeczką, prowadzić dom i wreszcie nadrabiać zaległości w kursach językowych i w czytaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicka-Nowacka
widze ze siedzicie od rana na kafe wiec moze to sa te inne rzeczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicka-Nowacka
Agyness - no wlasnie o to chodzi Wbrew pozorom można się w domu tak zorganizować, ze jest posprzątane, ugotowane, dziatwa szczęśliwa a mama wypoczęta i zadowolona. Dokształcająca się, czytająca, pachnąca Kwestia chęci i wprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowacka i po co ta szydera???? przyznaje ja siedze dzis cały dzień bo dziadki do córki przyjechali a ja miałam czas na dokończenie pracy dla męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowicka-Nowacka
ja duzo czytam, ucze sie jezykow, spaceruje -nie tylko z dziecmi czy mezem, fotografuje , maluje,..robie mnostwo innych rzeczy. mam czas, gdybym zamknela sie w domu i gotowala czy sprzatala bylabym nieszczesliwa... mam oprocz rodziny tez swoj swiat. a chlewu nie mam, sprzatamy wszyscy po sobie i wedlug potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem czemu tylko kobiety pracujące, które muszę dzielić swój czas na tyle sfer życia atakują te siedzące w domu???? Pachnie mi to zazdrością i rozgoryczeniem :P Nie każda ma odwagę stać się kura domową więc z założenia wszystkie kury są beee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żadna z nas tu nie powiedziała że tylko gotuje i sprząta. Ja pomagam mężowi w pracy na miare swoich potrzeb, zajmuję się dekupażem, zaczęłam pisać dla nowego portalu internetowego, naprawdę, poza byciem panią domu też mam inne zainteresowania:) A książek nie czytam, na studiach mi obrzydły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mam jest po filologii polskiej i mówiła, że na tych studiach czyta się na tony a nie tomy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×