Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

a co do zmiany topiku ja się nie zgadzam ja tu zostaje nawet jakbym miała urodzić w 2010 :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ja Was nie opuszczę aż do końca życia i o jeden dzień dłużej :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aulidka, nic sie nie smuc, uda sie w tym miesiacu! nie dosc ze bedzie juz niedlugo dzidzia to jeszcze skorzystasz i bedziesz miala piska! Szczesciara! Uwierz mi lepiej jest @ dostac wczeniej niz jak sie sponznia, a testy wychodza negatywne. Ja 2,5 miesiaca czekalam na ten! Ale jestem pozytywnej mysli, ze to byl stres i wszystko jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie powinnysmy przyjac postawe kruszyny, nie zalamywac sie tylko dzialac i na pewno cos zdzialamy predzej czy poznij :) wiem ze latwo pisac a trudno zrobic, bo sama mam dni lepsze i gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny piszecie jak szalone :) nie nadążam z czytaniem ;) Kruszyna dzielna z Ciebie dziewczyna, tylko pozazdrościć takiej postawy - niejedna z nas dawno by się już załamała. Trzymam za Ciebie kciuki za szybkie ponowne zafasolkowanie ❤️ Tak jak pisałam od tego cyklu łykam wiesiołek 2x2, mam nadzieję, że zaobserwuje poprawę śluzu :D W przyszły poniedziałek idę prywatnie na wizytę do nowego gina. Przyznam, że wiąże z tą wizytą duże nadzieje :) Po delikatnym załamaniu związanym z @, nabrałam sił do walki i już nie mogę się doczekać, kiedy rozpoczniemy radosne figle migle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo pamięta mnie ktoś jeszcze? :D Gratuluję zaciążonym :) No cóż mi brzuch widać było jeszcze przed ciążą. Teraz tylko jest ta różnica, że się zrobił twardy i naprężony. Piersi lekko obolałe, mdłości prawie przez cały dzień :/ A i dzisiaj pierwszy dzień bez plamień odkąd leki biorę. Trzymam za Was kciukasy i zaciążać mi proszę ! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GaGa w ciązy jestes
tak? opowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tak być nie może wstawać śpiochy pobudka...................................:D:D kawka herbatka na stole no i placek fale dunaju :P a rybki Wam nie dam bo nie mam mąż wczoraj resztę zjadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze GaGa jest w ciazy:) kto sie z choinki urwal>????:D jestemw pracy, kawa na stole...a Wy sie od tego tygodnia calkiem popsulyscie :( o co chodzi???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Sylwinka:) a co Ty robilas w wwekend, ze wczoraj taka zdechla bylas??? nieladnie tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend miałam gości i stale tylko latałam a wczoraj nie wiem czemu źle się czułam może to ta pogoda albo przed @ się tak czułam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ....koteczek gratuluje......u mnie26dc nie mysle o tym za bardzo chyba mam za mao czasu......heeeheeheeheh.........buziaczki dla wszystkich zaciazonych i starajacych sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki czytam was od dawna i jakos nigdy nie mialam odwagi / czasu zeby sie odezwac... Staram sie zajsc w ciaze od kwietnia 2008 i jakos mi sie nie udaje. Wczorja bylam u lekarza - jego rada byla PROBOWAC i CZEKAC... Obecnie czekam na @ (powinna zaczac sie wczoraj) Kupilam testy owulacyjne wiec w polowie cyklu bede robic i zobaczymy co tym razem z tego wyniknie :) Oh juz bardzo bardzo bym chciala byc w ciazy... Ale poki co ciesze sie porobowaniam, oboje z mezem ciezko nad tym pracujemy... normalnie cale noce nie przesypiamy hhahahaha :) Pozdrawiam was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety test się nie pomylił :( teraz przez następne dni będę cierpieć...... Ale rozczarowana byłam strasznie. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dołączyc do waszego zacnego grona - oczywiście jeśli mnie przyjmiecie? A tak na poważnie.... to jakby mi ktoś jeszcze 3 mc temu powiedział, że bede chciała dzidzie to bym chyba ze śmiechu pękła. Przerażała mnie odpowiedzialność, poród i wszystko co z tym związane. A tak jakoś 2 tygodnie temu zaczęłam na poważnie czytać, przyjmować wszystkie wiadomości (łącznie z tym jak wygląda poród naturalny, czy boli itd..) i zmieniło mi się. U mnie to mój mąż bardziej chce dzidzie niż ja (tzn. tak było do niedawna). Dziewczyny powiedzcie ile już się staraćie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet witaj kochana ja sie staram od kwietnia 08 wiec z toba nie jest jeszcze tak zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Ja juz herbatke przepijam :) Czeka mnie kolejny nudny dzien w pracy... Oj te fale dunaju przydalyby sie do porannej herbatki :) ale chyba bede sie musiala zadowolic jogurtem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe! Ja sie staram miesiac i nic nie wyszlo, ten przepada wiec dopiero kolejna szansa juz w 2009! Dziwne, ale to zajscie wcale nie jest takie latwe jakby sie wydawalo :) Ale glowa do gory, uda nam sie wszystkim! Na prawde w to wierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc scarlet i mrs nurse;) czas sie do nas dopisac:) ja sie staranm jakos 3 cykl teraz bedzie:) do 3 razy sztuka????:D ale ja uwazam, ze ciezko to nazwac takim prawdziwym staraniem....za malo przytulanmek,. powinnismy sie za to wziac ostro:) Dorka nudny??? ja dzisiaj mam kontakt z klientem:) w 4 oczy :D jak tego nie lubieeee.... Milka napisz co u Ciebie??? i czmeu masz tak malo czasu?:)) Grazka????? gdziee jestes u siostry????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, ja wlasnie stwierdzilam ze chyba tez sie za malo staramy... Bo chyba powinno sie tak co drugi dzien a my z lenistwa raczej ze dwa razy w tyg... z takich staran to chyba malo co wyjdzie...??? Ja nudy, dopiero o 3 jade do klubu wybierac alkohol i jedzenie na przyjecie gwiazdkowe z pracy :) moze dobrze ze nam sie nie udalo w tym miesiacu, bo trudno by bylo ten alkohol degustowac :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka bez sciemy:) :D Dorka ja w tym roku na xmas party chyba nei pojde, powaznie nie mam ochoty sie wybierac n ato nawet,,..... u Was pewnie bedzie lepiej,, jak sie wkurze to zmienie prace;D ale poki co dam sobie szzanse na dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mrs nurse ja byłam w tym roku w ciąży ale niestety miałam ciąże obumarła i od października mogłam się ponownie starać ale jak na razie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×