Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dobry dzien :) Polusia86 i KasiaT21 suuuper sie czyta o WAs i fasolkach w brzuszku :) Milka wzruszylas mnie swoja coreczka, jakie to piekne swieta musza byc gdy dziecko sie tak cieszy i przezywa :) Agusia w domu...WOW...w koncu nie w pracy :) Zazdroszcze polskich paczkow...ja tez chce......a u mnie nie ma :( Grazka dzieki bardzo za mocna kawe, przydala sie bo jestem zakrecona dzis i snieta taka.... Dzis w moim szalonym domku nawet pies jest spiacy :) Dorka, sprobuj testow nie zaszkodzi, w zeszlym miesiacu pokazaly mi 14 i 15 dzien, a wtym miesiacu jest 16dc i jescze nic nie pokazalo... Ja nie opieram na tym mojego przytulanka, ale tak dla wlasnych obserwacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcinam napoleonkę, ale coś mi nie wchodzi. hmm zawsze smakowała. Pisałam, że słodkie mi nie podchodzi. W sklepie była wielka ochota, a jak się zabrałam do jedzenia to już nie jest takie smaczne. Dziecko moje kochane zdecyduj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha to mnie kasia rozbawilas :) ja bym taka napoelonke wciagnela jak nic - jedno z moich ulubionych slodkosci! juz za dwa dni nawcinam sie ciastek i drozdzowek jak dzika. Chyba zrobie tak jak ty Asia, kupie testy z ciekawosci, ale nie bede siebie ani ukochanego zmuszac. Ja mam caly czas takie marzenie, ze dzidzia jakos tak naturalnie powstanie a nie dzieki testom itp. ale nie zaszkodzi szczesciu troszke dopomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka właśnie ja też uwielbiam (-ałam) napoleonkę :) A teraz mi rośnie w ustach. Jeszcze męczę ten jeden kawałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz sie biedulko tak nie mecz i zastap napoleonke sledzikiem ;) moze fasolka bedzie szczesliwsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia narobiłaś mi smaka na napoleonkę :p Chyba sobie jutro kupię, jak będę jechała od pani doktor, bo po drodze mam moją ulubioną cukiernię :) Ale powiem Ci, że ja kupiłam sobie wczoraj mandarynki, bo miała w sklepie na nie ochotę - a od wczoraj nie ruszyłam ani jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko skąd ja śledziki w pracy znajdę :) Sklep mam naprzeciwko, ale nie mogę wyskoczyć bo mam obecnie full dzieciaków na minimum godzinkę. Zadowolę się kanapką z żółtym serem i ketchupem :) Podpowiedzcie mi dziewczynki jakich kropli do nosa mogę używać? Jestem alergikiem i non stop mam zapchany nos. Zawsze używałam kropli xylometazolin - jedyne które mi pomagały. Teraz męczę się nocami i staram się ich nie używać. Czym więc mogę sobie pomóc? Słyszałam o jakichś wodach morskich czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo można jeść napoleonkę i przegryzać śledzikiem :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D Polusia a Ty dostałaś zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dostałam :) Uff trzeba się zbierać do pracy :( Nie chciałaby któraś z was iść za mnie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za ciebie pojde, nie ma sprawy :) chyba tylko bede musiala sie rozdwoic, bo u siebie koncze prace o 17.30 :) powiedz im ze sie troche spoznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję i jednocześnie zazdroszczę tym, u których rosnie malutka fasolka :( Ale kobitki.................... ta tabelka i tak jest nieaktualna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka dzięki. Zaopatrzę się bo w nocy ciężko mi wytrzymać. Ja właśnie dzwoniłam do męża i okazało się, że nie zdąży wrócić zanim ja skończę pracę i znów będę musiała iść na piechotkę do domu :( Po 19 jest zimno, ciemno i nieprzyjemnie. A do domu 3km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet wpisuj sie do tej i juz bedzie aktualna :) i nic sie nie martw juz niedlugo wszystkie bedziemy miec fasolki w brzuchach :) ale wtedy bedzie fajowo! Grunt to pozytywne nastawienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........14.12...................2.....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Piekary.........25...0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2
wrocilam z latania po Londynie;D jak to dobrze moc czasem wyskoczyc z przyjaciolka na zakupy i kawe:) teraz cos ugotuje:) Asia a ja mam polskie WZ makosernik:) paczki z roza:) chleb i kazjzeki:) nie uwierzysz wszystko POLSKIE jak w normalnej zwyczajej piekarni:) mniaaam moze podjedziesz;D??? pozdrawiam wszystkei kobitki:) i FASOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus zaraz wpadam, kawe zaparzaj....oh zjadlabym jakies dobre polskie ciastko....mmmm...paczus :) Ja wlasnie ze spacerku wrocilam z mezusiem i pieskie, zimno strazsznie brrrr ale dosc przyjemnie,bo sie cieplo ubralam :) Za 2 tyg do PL to bede sie obiadac polskimi slodkosciami i nie tylko... A teraz czas zrobic cos do jedzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie staram sie spakowac do Polski, i strasznie mi nie idzie :( oj takie ciacho polski bym zjadla... chyba tez wpadne Aga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ale masz fajnie z tym pakowaniem do Pl, ja juz najchetniej bym sie spakowala dzis, a tu trzeba czekac do 23 :( Lubie sie pakowac, szczegolnie jak wyjazd na swieta do Pl, mnostwo prezentow :) Gorzej idzie mi z rozpakowywaniem zawsze :) Agus daj nam po paczku!! A gdzie Sylwinka i Grazka zniknely na dzien caly?? Znowu cos razem kombinuja :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ słyszałam że mnie wołacie więc jestem :D:D byłam na zakupach a Grażka to nie wiem gdzie jest może ją ukradli :D:D:D:D:D:D:D Grażkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z Grażka zawsze coś kombinujemy my bez siebie żyć nie możemy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczki dla wszystkich z roza:) a nie z budyniem:P mniami:) smacznego! Ja sie bede pakac okolo 22 grudnia;) jak fajnie;) oby nie bylo nadbagazu;p a dzisiaj u mnie 10 dc:) za 6 dni owu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja samochodem jade do PL wiec napcham calego :) hihi Ja po prosze jednego z budyniem i jednego z roza :) mmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie cierpie pakowac! nigdy nic mi sie nie miesci, a teraz pelno prezentow i jeszcze na 2 tyg jade, to waliza sie juz zupelnie nie dopina... pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a mi przez ten wyjazd owu przepada :( bede o was wszystkich myslec i mocno za was wszystkie trzymac, aby sie udalo, tak akurat na swieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka84
pozdrowienia dla sylwinki no i gratulacje dla koteczka-mam nadzieje ze mnie pamiętacie z forum o poronieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane..... dzis powiedzialam michasiowi to chodzi i gada ze siostre bedzie miał, głaska brzuszek bo u mamy jest dzidzia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×