Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

sorry Dorka zapomnialam Ci wytlumaczyc z tymi buzkami:) dzieki za buzki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aga :) No to ja i tak biore mniej niż pisze na ulotce :) Ja mam sam wiesiołek bez witamin :o Sylwinek co tak cicho 😭?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jakie to madre :) Czlowiek sie czegos nowego uczy kazdego dnia :) Kurcze ja zadnych wiesiolkow nie biore, ale caly taki kompleks witamin - mums to be... mam nadzieje ze ma wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja oprocz tego biore Prenatal i moj maz tez bierze- bo mamy wersje for him&her:) ale sam wiesiolek zawiera witamine E Grazka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, ja chyba zostane na razie przy moich tabletkach . teraz jak bede w polsce to ide na generalny przeglad i poprosze moja lekarke aby mi doradzila co dla mnie najlepsze. A ze z ciekawosci pytam ile twoje tabl kosztuja? moje jakies drogie mi sie wydaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale sie najadlam, zrobilam a obiad jajecznice z warzywami i serem, maz sobie zazyczyl, dla polepszenia naszych staran :) :) Wieczorem mamy randke w sypialni, maz mnie zaprosil :) :) wiec teraz odpoczac musze :) Agus 👄 for you... Twoj buziak byla slodki, ciekawe coz jadlas, jaka dobra czekoladke moze? hehe Sylwinka gdzie jestes....juz mi sie teskni za Toba, wiec koniec tego ukrywania..👄 Ja topiku tez nie zmienam chocby dzidzus mial wyjsc na jesien czy zime :) Lupi GRATULACJE 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiesilek biore dwa razy dziennie, bowiem mam po 500mg, a zalecana dawka to 1000mg. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, to odpoczywaj, jak randka wieczorem :) super pomysl, chyba wprowadze u nas tak dla odmiany atmosfery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wiesiolek to nie jest lek, wiec lekarz moze zalecic ale nei musi, roznei to bywa...mozesz to brac raczej bez szkody dla organizmu, to polepsza sluz:) tak ogolnie mowiac..moje witaminy sa Santogena- Prenatal zazwyczaj drogie..ale ja jesli chodzi o leki itp nei patrze zbytnio na cene, tu z reguly i tak sa drogie, zreszta jak wszedzie..place £12 z czyms za opakowanie dla neigo i dl aniej 30 tabletek w kazdym..ale teraz byla okazja za 4 z czyms:D jupi! moglam wziac 2 od razu....nie pomyslalam :) mozesz kupic tez zestaw dla siebie do 10 f z dodatkami roznymi tez;) omega3 itp Asiu mandarynki:))))) to dlatego :) Sylwinka nie ma Cie 1 dzien i klapa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to te mandarynki takie slodkie :) Hehe moj maz wlaczl juz dodatkowy grzejniczek w sypialni, wiec za 2-3 godziny bedzie tam goraco jak w saunie, taki cwaniak z niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow wyszlo moje dzisiejsze zakrecenie :) Oczywiscie piszac leki mialam na mysli witaminki i ziolka. te moje tez maja jakies omegi itd... poprostu nie chce dublowac. no i w sumie sa w takich cenach jak twoje :) ja tez wyszlam z zalozenia ze nie ma co oszczedzac i capnelam z polki jedne z drozszych, bo byly jakies za £5 :) ale mam tylko dla siebie, chlopak nic nie bierze :) Powiedzial ze bedzie prowadzil zdrowy tryb zycia no i rzucil palenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska, ty tu mnie nie nakrecaj! Ja sie jeszcze w pracy mecze i nic dzis z przytulanek bo koncowka @! A zbiera mi sie okropnie :) w szczegolnosci ze w pt jade do PL na dwa tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja lece w Wigilie dopiero:) jak Ty bez swojego chlopca tyle wytrzymasz;D mogl sie poswiecic i swietowac w Polsce :) ale rozumiem ze to nie takie proste dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, to juz nie bede opisywac coz moj mezus przygotwal by masaze przedpytulankowe ubogacic :) :) Kurcze dwa tyg dlugo :( ja bez mojego wariata to dwadni wytrzymac nie moge, ale jak wrocisz to bedzie pewnie GORACO :) Dorka i Agus co wy tak dlugo robiie w pracy...DO DOMU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie dalo rady, on pracuje i ma taka prace ze nie moze wziac wolnego :( A zeby na sama wigilie jechac to stwierdzilismy ze w sumie szkoda troche kasy, bo bilety strasznie drogie... a ja juz 26-tgo jestem z powrotem :) on ma tu cala rodzinke, wiec nie bedzie sam :) szkoda mi bo to nasze pierwsze swieta osobno :( no i miesiac staranek przeleci :( ale przynajmniej wiem ze bede mogla po raz ostani zaszalec w Sylwestra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 10 min zostalo! Aska ty wariatko, smaka mi ogromnego zrobilas! Niech @ juz sie konczy i przed wyjazdem musze nadrobic aby na 2 tyg starczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) Niech sie juz Tobie konczy @ zebyscie zdazyli sie soba nacieszyc przed wylotem Twym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Asiu musze tu byc do 17:30:) taki mam czas pracy....no i nie poradze, czasami sie moge zerwac wczesniej i nei ma problemu, mam ogolnei luz, ale to council i musze odsiedziec wyrok :D ahhaha Dorka no rozumiem ciezka sprawa, ale trudno:) Asiu przyjemnych staranek:) Wy to zawsze macie to co trzeba, atmosfera, klimat i cieoelko- tego u nas tez duzo:) :D do domkuuu huraaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede atakowac jutro! Mam tylko nadzieje ze nie wroci wykonczony z pracy :( Owocnych staranek zycze! Oj jakbym chciala aby moj tak sie staral... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a na ile lecicie? Jestes na Sylwka w Londynie czy w PL? dooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz do domku raz dwa i milego wieczorku Agus i Dorus :) Jest super bardzo czesto :) tylko zeby na ten odpowiedni dzien trafic jakos nie mozemy.. :) ale w koncu sie uda :), jak kazdej z nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, ja mojemu mezowi powiedzialam, jesli chce bym byla zadowolona z naszego przytulanowego zycia i zeby ladnie to polaczyc z baby making, to potrzebuje jego pomocy... wiec probuje mnie zawsze zrelaksowac na maxa, co i przyjemnoscia dla niego stalo sie :) Jego relaksowac nie trzeba bo jak to Angol zawsze wyluzowany jest :) hehe zawsze sie tak smieje z niego, ze anglicy nie maja systemu nerwowego :) :) kochany jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D jak wiecie w sobotę miałam gości i zostali do niedzieli a w niedzielę nie miałam siły już pisać :( a dzisiaj od rana źle się czułam i nie miałam ochoty pisać ta pogoda mnie pewnie dobija :(:( Aga nie obraziłam się na Ciebie :D:D Asia tylko jak pójdziesz do sypialni to weź może lód ze sobą :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj tez Angol, zrelaksowany, ale ma dosc stresujaca prace i to na niego zawsze strasznie wplywa :( A z nim trudno cos zaczac, bo nie lubi dotyku bo go gilgocze :) no i badz tu madra :) ale odkad postanowilismy ze chcemy dzidzie to tez sie stata, kampielki, szmpan, obiadki itd. Mam nadzieje ze mu wejdzie w nawyk i jak nam sie uda to nie zaprzestanie mnie rozpieszczac :) Ale ja to z tych ze moglabym codziennie o kazdej porze dnia i nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jest mi troszke smutno , kupiłam jeszcze jeden teścik , żeby zrobić jutro z rana , ale przestałam sie łudzić , mój mąż żeby poprawić mi samopoczucie objecał mi piesla ❤️ kruszyna 2008 gratuluje postawy :) :) :) , dla wszystkich 👄 🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×