Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka Ty sie musisz uspokoic:) natychmiast:P bo zwariujesz;] ja chyba tu bede miec prowadzona ciaze, w PL jestem co 3 miesiace srednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK :( juz sie uspokoilam :) to przez te nudy w pracy :) Oczywiscie jestem bardzo niecierpliwa, ale poczekam bo wiem ze przyjdzie w odpowiednim momencie. Skoro nie ma jeszcze fasolki tzn ze jeszcze nie czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka tak wlasnei bede robic, jesli wszystko sie uda:) to wszystko da sie spokojnie zaplanowac...jestem juz glodna a lunch o 14 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) KasiaT21 super, super, super ze fasolka sie ladnie rozwija, tylko sie cieszyc... Lolcia a Ty sie nam kuruj, cebula, czosnek, miod, mleko w ruch :) I jedz duzo naturalnej wit C, pomarancze teraz sa bardzo dobre, herbatka z cytryna.... Sylwinka nareszcie jestes, chcialas zebysmy sie stesknily za Toba i sie Tobie udalo, ale wiecej tak nie rob :) A Grazka i Syla gdzie sie podziewaja?? Agus a coz too za tajemne spotkania w cztery oczy w pracy, maz wie :) :) :) :) :) :) ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a takei spotkania, ze przychodza mamuski z dzieciakami:) nie chce mi sie juz na to patrzec...albo staruszki, albo malzenstwa, takze nic szczegolnego;p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka a czemu mi nic nie wysylasz;(:( nie lubisz mnie, czemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze jak się kobietki rozpisały :D Ja byłam u taty myć okna i na zakupach :) Za dwa tygodnie jest chrzest mojej Emilki i kupiłam jej ładne złote kolczyki :) zapakowane bedą w taki mały wózek, super to wygląda :) Witam nowe staraczki :) Lolcia a Ty się grzej i szybko zdrowiej :) Sylwinek Ty zboczona babo :P Co Ty nam tutaj pokazujesz :D:D:D Ale fajnie Ci faceci wywijają... no no no :P ;) Cześć szefowa, Asia, Milka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka Ty niezla jestes...najpierw zalatwilas sie przez samochod a teraz przez okna;D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAZKA super napewno ten wozek z kolczykami wyglada wiem bo moja mala tez dostala cos takiego,tylko szkoda mi narazie przebic jej uszka wydaje mi sie ze jest jeszcze za mala...ale za kilka lat czemu nie..zawze to pamiatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek a co to ja z domu dziecka? Mojego maila już masz, ja też chce!!!!!!!!!!!:P Aga mam nadzieję, że sie oknami nie załatwie po raz 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wszystkie dostały :) Grażka pokaż ten przebój mężowi i puść muzykę może Ci tak zatańczy :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !Kasia.T21 proszę o pozytywne ciążowe fluidki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!❤️❤️❤️❤️zrobiłam test jeszcze raz rano i nic :( niestety teraz kupie testy owulacyjne i zabieramy sie do pieszczochania tak za kilka dni :)zaraz pójde do fryzjera na odrosty i jutro wypłata i male zakupy to humor mi sie poprawi :) w niedzielę dostane szczeniaczka na pocieszenie Yorkshire Terrier , bede miala sie kim opiekować i sie troszke odstresuje :) buziaki ps. witam nowe dziewczyny !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz szczęście Sylwinek :) Banana w nagrodę dostaniesz :P :D:D:D:D:D a mężowi pusze i mam nadzieję że zatańczy jeeszcze lepiej :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, ja dostalam zdjecie jakiegos przystojniaka :) to chyba Twoj maz...i taki zrelaksowany jakis...jakby po przytulankach kilka minut :) :) A gdzie TY??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój banan pojechał w trasę nie chciał ze mną zostać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wszędzie za panem idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×