Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No ja jestem a Sylwinek nie wiem gdzie :) Pewnie męża gwałci :D własnie spagheti zrobiłam i zjadłam w biegu bo ciągle robie porządki świąteczne :D i stroje mieszkanie :) Jutro jeszcze musze umyć dwa okna i przebrac posciel i gotowe! :D Aska fajnie się masz że już sie przytulasz :) Ja musze czekac bo mąż jeszcze w pracy ale dzisiaj też bedzie miłość :D:D:D Dorka szkoda że jedziesz, mam nadzieję że w Polsce znajdziesz czas i bedziesz też się tak dużo udzielac na topiku :) Aga a Ty się nie przejmuj tymi ciężarnymi bo tez zajdziesz w ciąże tylko męża masuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze bede! Juz sie ode mnie nie odczepicie tak latwo! No moze bede troche mniej pisala, bo oczywiscie terminy napiete - od jednego lekarza do drugiego... Oj ja znow bym sie poprzytulala a tu dopiero 26 grudnia nastepna okazja :( bo nie sadze zebym dala rade chlopa zmotywowac w srodku nocy jak dzis wpadne po kilku drinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bylam dzisiaj u pani doktor :) Wszystko jest w porządku. Fasolka ma 8,2 mm :D Określiła, że jest to 5 tydzień, 4 dzień :) 6 stycznia kolejna wisyta i wtedy będzie można już zobaczyć serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia86, to najwazniejsze ze wszytko jest dobrze, tylko sie cieszyc i dalej dbac o siebie. Gratuluje jeszcze raz. A ciekawe jak sie czuje Gaga i Lolcia?? Agus nowe lozko jest swietne....spi sie super a przytula jeszcze lepiej :) :) Uff a tak poza tym to kuchnie opuscilam wlasnie zrobilam ta znana na naszym topiku rybke po japonsku i taki tam placuszek jogurtowy lekki :) Teraz na spacerek idziemy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka mala fasoleczka narazie a niedlugo serduszko uslyszysz, to bedzie piekna chwila, moge sobie wyobrazic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane czuję się kiepsko chora nadal jestem dziś zostałam w domu, a jutro już do pracy idę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlam jajecznice:) mniaaam, chyba Asia Ty ostatnio taka robilas...z tego co pamietam...a teraz ogladam Dr House...love it:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia pij duzo cieplych herbatek i mleczka, uzywaj miodu i cytryny, lykaj witamoniki i sie grzej kochana... Agunia, a robilam taka ostatnio...hehe na meza suuuper zadzialala :) :) My zaraz bedziemy ogladac p.s. I love you , jeszcze nie widzialam wiec zobaczymy coz to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia wykuruj sie porzadnie:) od ludzi zawsze mozna jakiegos dziada zlapac, wiec badz uwazna, wiem, co mowie, tez mam kontakt z ludzmi w pracy, non stop kichaja, smarkaja, koszmar, duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia86!!! to wspaniałe uczucie słyszeć bicie serduszka dzidzi, ja sama mam 8 letnia córke i wiem jaki to piekne uczucie , wzruszajace:) choć od tego momentu tyle minelo Teraz jak planuje drugie coś nie chce wyjść:( ale chyba wykorzystam tekst grażki23 i bede gwałcic meża :) :) :) fajnie to brzmi :) lolcia26 ty sie wykuruj , bo teraz tyle osób jest chorych ,podobno przychodnie pełne ..buziaki dla wszystkich ❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄❤️ 🌼 👄 ps. ale bylam dziś zakrecona bo wysłałam życzenia na Naszej Klasie i do wszystkich chlopaków wysłałam w wersji jak do dziewczyn oczywiscie życzenia , skopiowałam od znajomej , które mi wysłała zrobiłam na łatwiznę kopiój-wklej i nie zwróciłam uwagi na treść , a tu taka gafa i wszyscy mi teraz odp. ze płci jeszcze nie zmieniają i mieli ze mnie ubaw :) :) :)czytajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Dziewczyny! Czytam Was juz od jakiegos czasu, bo zaczelam staranka we wrzesniu...i do tej pory nic. Teraz tez czuje, ze paskudna @ tuz za progiem. Mieszkam w Londynie i dzieki Wam dowiedzialam sie jak jest ten wiesiolek po angielsku, wiec jutro kupuje i zaczynam brac:-). Moja przyjaciolka dzisiaj urodzila sliczna coreczke i troszke smutno mi sie zrobilo, bo tez chcialabym juz, ale z drugiej strony jestem razem z nia szczesliwa. Jesli pozwolicie, to dolacze do Was i moze przesylajac wzajemnie wiecej fluidow wreszcie sie uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ! olenka81 ,napewno sie uda , na forum krąży mnóstwo ciażowych fluidków :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. ssscarlet............01.11....................?....woj. lubelskie..29.....0 Lupi,................ 9.11.... .................2.......Bielsko......23 Symptyczna79.....11.11....................?......Wrocła w.....29.....0 dowa................14.11....................7......Łódź .. ........29.....1 sztukateria.......14.11....................?.......W-wa. ...... ...3 5....2 ninam................15.11...................2.....Ostro łęka.....31.....1 Lady Love..........15.11...................2.....Ruda Śląska....19......0 Kiciuchna.........04.12....................2......Gdańs k.......25....0 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 zabcia86...........11.12.....................6......kuj- p om .............. milka czekolada....12.12...................5.....Sieradz........26 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.......25.....1 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32......1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33....1 anna999............17.12....................2.....Lublin ........26......0 Novida................20.12.................10......Dubl in.......30.......0 aska.osa............25.12...................3.....Derby( Uk ).....26.....0 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29.....1 agi26...............01.01.09..................3......Lo nd yn. .....26 ..... _neti_.............01-04.01.................4.......Lubl in.........25....0 Grażka23...........05.01....................2.....woj.śl ąskie...23.....0 Szuszunia...........6.01......................4....woj. opolskie..26....0 A.N.N.A.................?.......................6......B a rli nek......30 AguniaAgusia...........?......................2.....Opol e .........26 Liebe...................?.......................2....Szc z e cin .......26.....1 Samira. ................?.......................6.....Rzeszów....... 2 8.....1 Malwina................?........................3....Sos n ow iec......28.....0 karola1988.............?......................3.......Gd a ńsk ......20....0 Dorka................08.01.........................2.... .L o ndyn..........28....0 Kruszyna2008.........?......................2........Bie lsko.........23......0 aulidka...............06.12....................2......Ty chy...........29...... dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25...0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC loona_84.......??? ..............30.06.2009 ???...........24...........??? daninja............................04.07.09............. ...32........... ??? Aniutka*.........5................23.07.2009............ .25...........??? Kasia.T21.......8...............27.07.2009......... .....26............... kasza83.............??..........21.07.2009.............. 25..........??? lolcia26.........6...............06.08.2009............. ..26..........??? GaGa_..........6............06/08.08.2009............... 29............. Polusia86.......6...............09.08.2009?............. .22..........??? koteczek19833..4............13.08.2009.................2 5.......... lamajra.........5...............15.08.2009.............. ..26.........? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ........................ Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania?............................. KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać śpiochy.............................................🌻 kawka na stole i herbatka :) nie udało się dzisiaj przylazła @:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Sylwinka, ja naprawde mialam nadzieje, ze to juz to:( no trudno dzialamy dalej, skoro masz Madzie znaczy, ze w koncu i tak sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinek co tak wczas ta wredna @ przyszła? szkoda bo czułam, ze bedziesz w tabelce nizej:( szkoda, szkoda, szkoda :O Polusia aż mi ciarki przeszły jak czytałam o Twojej dzidzi :) Ciekawe czy ja tej chwili sie kiedys doczekam :) Zaraź mnie :P\\ Lolcia mam nadzieję że szybko wyzdrowiejesz, nie mozesz wziac wolnego, l4, czegokolwiek? Aulidka gwałć męża :D Witam nową staraczkę Oleńkę :) Asia jak staranka? Pewnie się nie obijacie :D Szefowa i cała reszta staraczek 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. sylwinka przykro mi ze przyszła @ a myslalam ze razem bedziemy rodziły:) co do mnie: dalej mam ochote na kawe, i na kwaśne. i powiem wam ze czuje ze to bedzie drugi syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło was poczytać z \'rana\' :p Ja niedługo wreszcie pożegnam @ i zaczniemy starania. Narazie tone w materiałach dot. wiesiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska :)dziewczyny właśnie przeczytałam do czego powinno się stosować wiesiołka - czy to aby napewno bezpieczne jest?? "Pomocniczo w profilaktyce i leczeniu: cukrzycy (neuropatia cukrzycowa, powikłania naczyniowe cukrzycy); chorób zapalno-zwyrodnieniowych narządu ruchu (reumatoidalne zapalenie stawów i inne zmiany o podłożu reumatycznym i zwyrodnieniowym); zmian skórnych o podłożu atopowym (stany zapalne, wypryski atopowe); zespołu napięcia przedmiesiączkowego oraz cyklicznej bolesności sutków; chorób układu sercowo-naczyniowego (hiperlipidemia, a głównie hipercholesterolemia, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze); przewlekłych schorzeń skóry (trądzik, łuszczyca, rybia łuska); nawracających schorzeń wirusowych i bakteryjnych (szczególnie u dzieci); chorób układu nerwowego (schizofrenia, stwardnienie rozsiane); alkoholizmu. Stosowany pomocniczo w skojarzonej terapii chorób nowotworowych (szczególnie w trakcie radio- i chemioterapii) oraz w schorzeniach immunologicznych)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś Grażka Asia Dorka Kruszyna ja za Wami czekam :):) musimy razem się znaleźć na dole tabelki Moja mała ma teraz radochę bo dostała pieska co chodzi szczeka i ogonem merda wzięła go na ręce i poszła z nim na dwór :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co z Was za zboczone baby najpierw pustynia później powódź a teraz gwałt :P a ja też kupuje wiesiołka bo chce żeby chłopaki lepiej płynęły do celu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scarlet wiesiołek jest na wiele dolegliwości ale też poprawia jakość śluzu, tyle kobiet go bierze i żyje :D:D:D Wydaje mi się że na pewno nie szkodzi :) Asiu powiedz że mam rację, ty pewnie wiesz najlepiej :) Sylwinek ja chce mojej chrześniaczce kupic takiego pieska, która też ma 3 latka, mam nadzieje że bedzie zadowolona :) Ja skonczyłam myc okna :D jeszcze łazienkę umyję i podłogi i gotowe :) Dzis mam kolęde :o wiec musze sie pospieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka ja tez zasypiam😴 a po pracy mamy christmas party, na ktore musze isc choc na chwile....i jeszzce jutro do pracy...a niedziela jest tylko dla nas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie nad ta lista staraczek, uwazam, ze powinnysmy zaktualizowac tylko te dziewczyny, ktore sietu udzielaja, pokazuja choc raz na tydzien, w styczniu trzeba bedzie zrobic porzadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że wy już opd rana na nogach :p A ja pospałam dzisiaj i to nieźle :) Obudziłam się jakieś pół godzinki temu :p Teraz zbieram się do sklepu po małe zakupki na obiadek. Planuję kurczaka w sosie słodko- kwaśnym i zupę pomidorową :) Sylwinka niestety nie zdążyłam na Twoją herbatkę dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga zgadzam się co do tej listy :) Połowa dziewczyn się nie pokazuje i nie wiadomo czy jeszcze się pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Polusia super, że wszystko ok, że mogłaś zobaczyć swoją fasolkę. Niech rośnie zdrowo :) lolcia26 zdrowiej dziewczyno. ja niestety też nie czuję się rewelacyjnie. walczę z katarem od jakiegoś czasu. aska.osa ps. I love you bardzo mi się podobał, a Tobie? :) aulidka to ładnie chłopaków załatwiłaś :D olenka81 powodzenia w starankach. Zobaczysz, już niedługo wszystkie będziecie w dolnej tabelce :) sylwinka przykro mi, że @ przyszła. Ale w następnym cyklu na 128% się uda :) Trzymam kciuki. Pieska szczekającego dostała kiedyś moja bratanica (miała wtedy 4 lata) i... wystraszyła się go :D Ale ona się boi każdego żywego stworzenia akurat. agi26 też chciałam zaproponować porządki w tabelce, ale głupio mi było to proponować. Dla całej reszty dziewczynek 🌼 👄 ________________________ A my właśnie popijamy sobie leciutką kawkę i właśnie zjadłam kanapkę. Ze śniadaniem się dziś udałam. Przygotowałam dwie kajzerki, załadowałam wędlinę i ogórka. Wędlinę pokroiłam jeszcze na mniejsze kawałki bo to wieeeelka szynka była, a kajzerka mała. Teraz jem i wyciągam co chwilę folię ochronną z szynki :D No tak się spieszyłam, że zapomniałam jej ściągnąć. I na dodatek pociapałam tą szynkę na mniejsze kawałki. Extra po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×