Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oj biedulko! Ja mam taka plaska ubrana w sweterek :) sliczna jest i czesto ja do pracy ze sobia biore, jak boli :) zauwazylam ze kilka dziewczyn tez je ma. niestety nie mam juz zadnych innych pomyslow, aby ci pomoc :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie i tak najgorszy jest fakt, że tak naprawdę nie wiem czy to krwawienie z poronieniem liczyć jako okres czy nie. Więc albo jestem w 37 dc albo w 13dc. Może mnie tak na owulację boli, nie wiem :( Ale nie wysiedzę w pracy do końca, może mnie szefowa wypuści wcześniej... Patrząc pozytywnie, to jak ma być owu, a wczoraj były przytulaki, to kto wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze ze masz super nastawienie i sie nie stresujesz! kamasutra powiadasz... jak wydasz ksiazke, to daj znac, z autografem poprosze ;) nigdy nie zaszkodzi wprowadzic cos nowego i zaskoczyc ukochanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA nog do gory nie podnosze :) wyszlam z zalozenia ze daje szanse tylko tym najsprytniejszym i najszybszym i nie bede im pomagala ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te pomieszane kreseczki nawet ciekawiej sie zrobilo, w szczegolnosci z ta glowa na dole ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, mi chodzilo w sumie o podnoszenie juz po :) No i przez Ciebie nie moge sie teraz juz w pracy skupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloooo szalone kobitki :) Wrocilam dzis z pracy wczesniej ale maz mnie od progu do sypialni zaciagnal, wiec dopiero sie wykulalam :) Ale bylo warttttttto :) Dzis wg bolu i temp mam owulacje, wiec nie protestowalam przed wykorzystaniem :) A coz to za powazne tematy, pustynia, powodz..no no :) Agus gdzie moj paczek!! tTeraz to ja chce i paczka i serniczka :) Sylwinka Ty tez sie nie postaralas, najpierw znikasz, a potem sie pojawiasz a paczka z budyniem jak nie bylo tak nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wykorzystywanie to rozboj w bialy dzien ;):):) A tak na powaznie, Aska to trzymam aby sie udalo! Teraz tylko cierpliwie czekac, aby sie ta paskudna @ nie pokazala przez nastepne 9 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia no hej:) na paczki i serniczek juz za pozno ale mialam kopytka wlasnej roboty:D mniaaam:) dzisiaj jajecznica z warzywami, jajka tez dobre a co:! dzisiaj 8dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi w taki sobosob moze mnie mezus wykorzystywac :) :) A TY dorka trzymaj sie w pracy po nocnych przebojach :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kopytka lubie :) wiec chetnie sie poczestuje... No to niedlugo Agus dzialania, meza plecy kuruj i dajcie czadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam sie... ale kolejna dluga noc przede mna, bo mam dzis przyjecie gwiazdkowe z pracy :) Ale jakos nie w nastroju jestem, najchetniej bym do domu poszla i sie znow poprzytuala :) bo fajnie bylo! Aga, jaka ty kuchara jestes! Super! Tez bym chciala miec taki zapal, aby kopytka robic. Aga juz niedlugo zostalo! Kilka dni i atak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kurujemy...ale nei ma gwarancji, ze go znowu jakas rwa nei dopadnie..zawsze te plecy:) ale on w ogole sie przejal za bardzo, mowi, ze nici z przytulania, bo on oszczedza:D hahaha, mowie, ze nie ma sensu, bo na pewno wystarczy:D tego kwiatu pol swiatu:D szalony a moja szefowa wlaczyla juz switeczne plyty, w calym biurze slychac te denne pioseneczki switeczne, szaleja juz na calego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16dc mam owu:) jeszcze jakby troche conie;D wlasnie mi szefowa oznajmila, ze jej corka, ktora ma juz 2 letniego synka spodziewa sie kolejnego dziecka 5 sierpnia termin:( no ciesze sie...musialam udac sczera radosc bez zazdrosci:) to juz 2 osoba w tym tugodniu, ktora oznajmia mi o ciazy, szkoda, ze nei o mojej ja czasmi lubei gotowac, czasem gotuje Pawel on zdolny jest :) ja lubie tradycyjne dania, a od kuchni swiatowej mam tu przyjaciolke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dwie lewe rece do jakiegolowiek gotowania :) nawet wode przypale :):) czasami tylko uda mi sie cos upiec. U nas kuchnia jest Mika krolestwem, a ja za to musze po nim sprzartac... bo zawsze wyglada jakby bomba wybuchla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj maz gotuje dobrze, ale pozniej pol dnia kuchnie sprzatam :) :) wiec nie pozwalam jemu za czesto gotowac :) :) Ja lubie gotowanie i wychodzi mi nawet dobrze :) tylko czasem pomyslow mi brak na dania, bo nie lubie sie powtarzac :) Agus niech sie mezus oszczedza, a pozniej niech Cie wykorzysta skutecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia mam to samo, nienawidze sie powtarzac, bo wszystko jest ok i pycha, ale moze sie przejesc...wiec dania robie w odpowiednich odstepach:) moj jak gotuje to sprzata po sobie, prawie zawsze:D prawie.... Dorka my mamy jutro christmas party, ale zmuszam sie, zeby wysjc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja sie tez zmuszam.. Jakbym mogla to bym nie szla... w szczegolnosci ze jeszcze nie do konca jestem spakowana a lece od razu po pracy wiec musze zasowac rano do pracy z waliza :( Oj na marudzenie mi sie zbiera - zmeczenie mnie dopada - juz czlowiek zstary sie robi i po nocnych baraszkowaniach nieprzytomny chodzi pol dnia...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka wspolczuje:) ale zazdroszcze, ze juz lecisz;p jeszcze 1:30 i do domu:) !!! Grazka i Sylwinka wracac:) a Asia jak w nowym lozku ten tego ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×