Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No to sama do siebie pogadam :) Staranka trwają nadal, przyjemne bardzo :) Na luzie, bez przymusu i myśli, że \"tym razem trafimy\" :) A teraz piję kawkę z duuużą ilością mleka jak zawsze, wsuwam ciacho i uśmiecham się sama do siebie :P Jakoś humor mam nadzwyczaj dobry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem juz w pracy:) zjadlam sniadanko i za jakies 30 min kawa z serniczkiem polskim:) bajeczka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć nie ukradli mnie :D:D:D:D:D:D u mnie @ sobie wczoraj poszła i przytulałam się z mężem, dzisiaj 5 dc. temp nie mierze i ogólnie wszystko olewam :P w niedziele jedziemy z przyjaciolmi w góry zgobyc jakis szczyt przed świętami :D I narazie żyje tą wycieczką :) Po wiesiołku przytulanka bardziej śliskie już - to zauważył mój mąż :D i bardzo mu sie spodobało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAZKA NO WIDZISZ:) JA WCZORAj kupilam juz 3 opakowanie wiesiolka tym razem 90 tabletek w srodku starczy nam na 3 miechy:)bo ja biore ttylko 16 dni:) zazdroszcze wypadu w gory:) Sylwinka a Ty gdzie??? Koteczek hej Twoj Michas sie cieszy:) to super:) jak my!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej boze pare dni nie byłam na forum a tyle miałam do czytania.U mnie przytulanka co 2 dni, a nawet pare razy codzinnie bo poprostu była ochota :), w tym mc na razie na luzie ,jakoś wieksza przyjemność z przytulanska:) Mierze tem ale w moich obserwacji ( śluzu) jestem juz po owul\\lacji a temp nie podwyższyła sie hmm nie wiem czemu? wogule w tym mc owulacje miałam troche pozniej ale czemu ta temp nie wzrasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwczynki! Ja wczoraj rozmowialam z chlopakiem i bierzemy wszystko na luzie jak na razie! Wczoraj pol nocy szalelismy, i bylo cudnie! w szczegolnosci ze bez stresu, bo do owu mam jeszcze troche :) Wiesiolka chyba brac nie bede, bo w sumie nigdy nie mialam problemu ze sluzem... Aga zapodaj tego sernika, bo z glodu padam i slinka cieknie na sama mysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj może Sylwinke ukradli? Oddajcie ją złodziejeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :P:P:P:P:P:P żyję teraz wszłam bo Paweł oglądał samochody i nie chciał mnie dopuścić do kompa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) sernik serwuje lapac:)@D Dorka to chyba troche zmeczona jestes;) ja tez nei mam problemow ze sluzem i nigdy nie maialam, ale biore wiesiolek tak po prostu na well being:) tu wiele kobiet to lyka dla poprawy kobiecego zdrowia:) i jeste barsdzo popularny, mozna dostac w kazdym markecie, u mnei w pracy nie tylko ja lykam, inne kobiety robia to nie dla ciazy...to takie male spostrzezenie;) Anna witaj...dlugo Cie nie bylo...ale staranka wazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padam dzis na pyszczek, ale co tam fajnie bylo ;) A jak jest wiesiolek po ang? pyszny serniczek, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nigdy nie miałam problemu ze sluzem ale w tamtym miesiącu cos sie stało i go było tylko troszeczkę, może za bardzo się przejmowałam :) Sylwinek to dobrze, ze Cie nie ukradli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcieli mnie ukraść ale jak im powiedziałam że jestem siostrą syjamską Grażki to się przestraszyli nawet nie wiem czemu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, to sie nazywa Evening Primrose Oil, mozna kupic praktycznuie wszedzie, bo jest to tutaj powszechne, wczesniej nawet rzucalo mi sie to w oczy i jakos nie kupilam, to bedzie drugi cykl, keidy zazywam, pomimo, ze nei mialam zadnych problemow ze sluzem, teraz jest wszystko jakby ladniej i dluzej:) i jak mowi Grazka to dziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny przekonujecie mnie :) bede chyba juz niedlugo musiala walizeczke kupic na wszystkie pomoce poczecia fasolki :) Zabiore sie za to po Nowym Roku. Skoro pomaga, to czemu nie, na pewno nie zaszkodzi :) Dzieki Aga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Ci nie zaszkodzi a pomoze zawsze jest dobre:D ja mam cala szuflade roznych lekow i takich tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga masz rację że nic nie zaszkodzi :) Ja jestem w szoku że wiesiołek tak szybko zadziałał, nie mam śluzu ale przytulanka zupelnie inne bo zawsze po @ była pustynia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozbawilyscie mnie dziewczyny! U mnie pustyni nie ma, ale co tam niech bedzie powodz po wiesiolku! Kupuje po powrocie z Polski, i bede obserwowac zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Sylwinek co racja to racja :P Ja spadam na zakupy :o jutro mój mąż gra w piłkę i umówiłyśmy się z resztą żon że w tym czasie my idziemy sobie na babskie piwko :) wiec jutro wieczorem Grażka bedzie śpiewac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka dobrze że powiedziałaś bo dzisiaj sobie watę przygotuje żeby zatkać uszy :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedne chlopaki, gdyby oni tylko wiedzieli o czym my tu wypisujemy :) Potopy, susze... :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaaaa5
Witam:)) Dołączam do klubu starających się i na wstępie mam pytanie O CO CHODZI Z TYM WIESIOŁKIEM?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikaa witaj:) dopisz si edo tabelki:) o wiesiolku juz tu bylo pisanie kilkakrotnie, jesli masz ochote to przeczytaj kilkadziesiat stron wstecz...ale po krotce dobrze dziala na sluz, kup sobie kapsulki i zazywaj od poczatku cyklu do owluacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nikaaaa! No wiec wiesiolek podobno poprawia sluz...? Dobrze pisze dziewczyny? Ja jeszcze nie probowalam, ale dziewczyny sobie chwala, wiec za nimi podaze :) Dopisz sie do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Aga zapomniałaś dodać że chłopaki mają wtedy lepszy poślizg :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bo po wiesiołku jest powódź a przed nim była pustynia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×