Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

ale z Was leniuchy wstawać piękne słoneczko na dworze a Wy śpicie nie ładnie tak :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) Polusia, dobrze ze brzuszek sie uspokoil, u mnie tak samo, ale naprwde duzo odpoczywalam... Ja nie moge jesc miesa i ryb, wiec moj obiad to warzywa zazwyczaj, choc najlepij to w ogole bym nie jadla bo apetyt nie bardzo, ale musze bo inaczej mam delikatne mdlosci... Dorka a Ty mam nadzieje ze DZIALASZ :):) Sylwinka a jaj Ty czujesz sie ?? Grazka a Ty sie juz zegnaj z @ i to na dluuuugo.......... wszystkie dziewczyny 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja też specjalnie nie mam apetytu i powiem Ci, że rano miałam straszną ochotę na tego tuńczyka, a teraz mi przeszło :P Za to moje zachcianki mnie zadziwiają - wczoraj miałam smaka na cheeseburgera, choć mięsa innego niż drobiowe nie jadłam już od jakichś 7-8 lat :p Dziwne... Dziewczyn dzisiaj nie ma, bo wszystkie działają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu 🌻 dobrze się czuję tylko mnie piersi bolą ale to przed @ też mnie bolały więc wszystko jest możliwe :) Polusia a skąd Ty wiesz że działałam dzisiaj co oj Ty podglądaczu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziwuszki! u mnie dzis marnie, bo pol dnia nad kibelkiem spedzilam z glowa w dol :( Strasznie zle sie czuje :( Rano wyszla buzka na tescie, wiec jest owu, wczoraj w nocy byly staranka, ale nie wiem czy dam dzis rade, bo ledwo sie na nogach trzymam :(:( Asia, jutro juz za pozno, jak buzka dzis wyszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, no nie wiem czy za pozno, ciezko powiedziec. Masz czas 30h od pojawienia sie buzki, tylko tak naprawde nie wiadomo kiedy poziom LH rzeczywiscie sie podniosl, bo jak w nocy, a rano test wyszedl pozytywny to masz zawsze te kilka godz mniej niz 30. Ale super ze sie wczoraj przytulaliscie, moze dzis odpoczywaj a jutro wczesnie rano zadzialajcie. Zycze by te wczorajsze staranko bylo udane... Sylwinka ja i tak trzymam kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asia, wlasnie wzielam kapiel z babelkami i juz mi lepiej. Torche sie przespalam, ale jestem nadal slaba. Ukochany powiedzial, zo to on zrobi cala robote, wiec sie nie namecze, ale mi nie popusci ani dzis ani jutro :) no wiec bedzie przytulanko :) mam nadzieje ze owocne :) Dziewczyny trzymajcie! no i ja za was tez trzymam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doruś trzymam kciuki wiesz ja to zawsze wolę na leniwca kobieta leży a facet robi wszystko :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja wiem wszystko - wszędzie mam swoich szpiegów :p A powiem Ci, że mnie piersi bolały na @, ale w tym miesiącu też mnie bolały a @ nie przyszła! Dorka mam nadzieje, że już lepiej? A Twój ukochany się dzisiaj postara i będzie fasoleczka :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny wy tu o przytulaniu, a ja mam niestety ciche dni z mężem tz. 2 dzień niestety chyba już psycha siada od tego mierzenia temp. i obserwacji śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że mu przejdzie bo jak się zaprze to koniec. Mam niestety strasznego uparciucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mery przejdzie mu zobaczysz :):) ja to mam dobrze bo mój mąż to spokojny jest a ja nerwowa jakby on był taki sam jak ja to byśmy się chyba pozabijali :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czekam na pościelone łóżeczko :P:P:P Ale już idę pod prysznic, bo fasolinek się snu domaga :P Miłych i owocnych starań Wam życzę ;) Dobranocki i buźki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, a po coz Ci ta lecytyna, pomaga w nauce Tobie? Najlepiej zapytaj lekarza bo nie jestem pewna jak to jest u ciezarnej, napewno ulotki nie mowiaze nie mozna, moze co najwyzej by zapytac lekarza, wiec nie bede probowala byc madrzejsza :) Lecytyna pozyskiwana jest z olejów rośłinnych lub czasem z żółtek jaj, wiec produktow w ciazy nie szkodliwych, (oczywiscienie w nadmiarze)wiec wydaje sie bezpieczna, ale dla zdrowia fasolki lepiej zapytac lkarza.... Dorka trzymam kciuki :) Sylwinka cala energie mi zabralas, bo fluidki ciazowe sle, a dzis strasznie u nas wialo wiec oby doszly do Ciebie... :) Mery, wyciagnij pierwsza reke, zycie jest zbyt krotki by sie gniewac, ja podobna do Twego meza jestem tez uparciuch, a maz moj to zawsze luzik ze wszystkim :), ale staram sie byc bardziej ustepliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawać i to już :P kawka i herbatka czeka na Was :D:D wczoraj wieczorem jak się położyłam to mi tak nie dobrze było mdliło mnie ale na szczęście nie wymiotowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka bo to ciąża jest :) Na 100000000000% :D W sobote @ sobie poszła i wczoraj już było przytulanko :) Mąż zawiedziony jak mu powiedziałam, że dla dobra sprawy do drugi dzien bedziemy się przytulac ale powiedział, że da rade chyba :D W sobote kupiliśmy nową sypialnie, ale na łóżko musimy poczekac pare tygodni i szafki nocne też :/ wiec jak dobrze pójdzie to dzidzia bedzie poczęta na starym łóżku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja na ciążę się nie nastawiam bo to różnie bywa :) w sobotę poszła i niech już nie przychodzi co drugi dzień Ty chcesz żeby jajka mu popękały :P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D my jak kupowaliśmy sypialnie to szystko od razu mieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my dostaliśmy to co było na magazynie nowe czyli szafe i 2 komody a łóżka z ekspozycji nie chciałam :) wole poczekac tym bardziej że mamy na czym dzidzie spłodzic :P ciekawe jak tam staranka Dorki, Kruszyny i Syli:) Mam nadzieję, że fasolki bedą jak malowane :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×