Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Gość lupi
Witam Was po małej przerwie. Otóż chciałam się z Wami podzielić mim bólem. Wczoraj straciłam moje dziecko. Byłam w 8 tygodniu ciąży. Dostałam lekkie krwawienie i wylądowałam w szpitalu. Czułam się dobrze i myślałam, że mnie wypiszą z jakimiś lekami i tyle. Okazało się, że moje dziecko nic nie urosło od poprzedniego USG i nie ma bicia serduszka. Zrobili mi kilka badań i oświaczyli, że płód jest martwy. Pozostało mi tylko wybrać czy chcę czekać aż sama poronię czy decyduję się już dziś na zabieg i wieczorem jestem w domu. Wszystko działo się tak szybko i nie mogłam tego wszystkiego zrozumieć. Moje zdrowe dziecko było martwe.... Po konsultacji z moją Panią doktor zdecydowaliśmy z mężem na zabieg. Z całej tej niemożliwej do ogarnięcia sytuacji zapamiętam tylko tą metalową miskę, do której wyskrobywali moje dziecko. Ból fizyczny już minął a ja siedzę i ciągle się zastanawiam dlaczego ja???? Życzę Wam abyście nigdy nie stały przed takimi trudnymi decyzjami i abyście musiały tego doświadczać co ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pochwa - najmniejszy teatr świata, w którym raz w życiu odbywa się premiera, co miesiąc krwawy dramat, mieści jednego widza i tylko na stojąco! Sex jak wózek w supermarkecie - wrzucasz 2pln i pchasz ile chcesz. Zamiast mówić swej Renacie: - No Renata! Ściągaj gacie! Radze, spróbuj z innej beczki: - Czy nie cisną Cię majteczki? Co trzeba zrobić, aby kobieta krzyczała jeszcze godzinę po stosunku? - Trzeba małego wytrzeć w nową firankę! Kochanie operator sieci GSM wprowadził nowe taryfy. Twoja taryfa zależy od wielkości Twojego członka. Im krótszy tym taniej. Od dzisiaj możesz dzwonić gratis! Przepis na dziecko: 2 jajka, 4 kolana, ucierać do rana, aż powstanie piana, potem odstawić na 9 miesięcy. Jeśli masz męża a on jest niewierny, szoruj mu ptaka papierem ściernym. Pozycja na żabę. Wersja dla kobiet: on leży, jemu leży, a ona rechocze. Wersja dla facetów: on leży, ona leży, jemu stoi, a ona nie kuma Kaczuszko, kaczuszko, schowaj się pod łóżko, bo przyjdzie kaczorek, rozepnie rozporek, wyciągnie coś dużego, do palca podobnego i wsadzi go pod brzuszek i będzie pięć kaczuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lupi bardzo mi przykro :(:( wiem co czujesz ja też w tamtym roku straciłam dziecko w 4 tyg przestało się rozwijać i musiałam też mieć zabieg :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. Jestem w końcu.Kaszlę nadal ale już mogę naskrobać parę słów. Aska Koteczek Gaga mam pytanko do Was..... -- w którym tygodniu ciąży widziałayście bicie serduszka na usg??? Jutro idę do gina .Jest ten wielki dzień... i mam jutro 9 tydzień i bardzo bym chciała zeby wszystko było dobrze...żeby Moe malenstwo rozwijało sie normalnie i prawidłowo urosło ...zeby było bijace serduszko... Sylwinka napewno zaciążysz teraz :)nie trzymaj nas w niepewności i zrób ten test... innym też tego życzę z całego serca ,będziecie świetnymi mamusiami . pozdrawiam P.S. znacie domowe sposoby na kaszel,jak sie wyleczyć??? nie chce isc z tym do lekarza nie chce truc tabletami mojej kruszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki co za szalony dzien mam dzis w pracy... No wiec czuje sie juz znacznie lepiej, brzuch przestal bolec i glowa tez :) No mam nadzieje ze przez to ze wczoraj nie bylo baraszkowania i tak nam sie uda :) Tak jak Grazka powiedziala, ze przeciez one sobie dlugo zyja, wiec milay wystarczajaco czasu aby zaatakowac tam w srodku! Tak bardzo bym chciala aby nam sie udalo! Sylwinka juz nie moge sie ciebie doczekac! Kruszyna, Tobie musialo sie udac jak sie tyle naprzytulalas, no i grazka, czekaj na wielka owu i dawaj! M nic sie nie stanie jak troche sie wstrzyma :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka - ja chyba podświadomie coś czuję, że trafiliśmy, ale ciiiiiiii..... Nie zapeszamy..... Wszystko było jak trzeba, owulka, staranka, temperaturka dalej wyższa, oby tak dalej. Sylwinka - ja nie wróżę Ci fasolki, nie chcę Cię nakręcać, chociaż nie ukrywam, że tak mi się coś zdaje że TYM razem dobrze się postaraliscie :) Zobacz ile osób czeka na Twój test :D Sympatyczna - nie stresuj się, w 9 tyg napewno usłyszysz serduszko :) Zazdroszczę Ci :D Na kaszel dobry jest miód, herbata z miodem np. z mleczy albo spadziowym. Dorka - ciesze się że już dobrze się czujesz :) No wiesz, ja myślę, że jak chłopaki trafiły do środka to będą wiedziały co robić :) Przecież są bardzo wytrzymałe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lupi, tak strasznie mi przykro, nie umiem nawet sobie wyobrazic tego co czujesz.......................................................... Sympatyczna ja jeszcze nie slyszalam bicia serduszka i postanowilam z tym czekac do 9 tygodnia, z dwoch przyczyn, zaczne wchodzic juz w te bezpieczniejsze tyg ciazy, oraz jest to najlepszy tydzien w clym okresie ciazy, kiedy lekarz widzi najwiecej na usg i moze podac wiele inf, a serduszko jest juz takie prawdziwe :) Serce bije juz od 6 tyg, ale nie jest to narmalne serce, dopiero sie ksztaltuje, nie ma komor i przedsionkow.... Dorka trzymam kciuki zeby sie udalo podczas tych weekendowych stranek :) Sylwinka a z Toba to czekam do soboty! :) U mnie ok, tylko mdlosci zaczynaja sie bardzo wczesnie rano i trwaja caly dzien, ale to mi nie przeszkadza, byle fasolka byla zdrowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za dobre słowa PRZYJAZNE OSÓBKI ;) Jak byłam ugina w 7 tyg to powiedział ze nie ma jescze widocznego serduszka i kazał przyjsc 14 czyli jutro .........Boże tak bym chciała zeby wszystko było dobrze......w ciągu tych 2 tygodni wymiotowałam ,nie mogłam jeść mięsa ryb i weile rzeczy może dlatego ze tam się serduszko kształtowało??????... tak się boję jutra Lupi tak mi przykro :(( po Twoim liście czuję się jeszcze bardziej wystraszona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lupi, bardzo mi przykro :( moja kuzynka tez tak stracila dzidzie w zeszlym tyg. Nie potrafie sobie wyobrazic przez co przechodzisz, wierze tylko ze natura wie najlepiej... Asia, super masz podejscie! mdli, ale szczesliwa:) Jak mi sie uda to tez taka bede :) Kruszyna, ja temp nie mierze, nie chce sie nakrecac, cierpliwie bede czekac z nadzieja ze beda dwie krechy a nie ta durna @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna może to już ten wyjątkowy stan ciążowy Cie czeka?? ;) tak bym chciała żebyście dostały to o czym marzycie DZIECKO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to proste :))) to co znalazłam Jak określić wiek ciążowy? Przyjmuje się, że ciąża trwa 40 tygodni, czyli 280 dni. Od daty pierwszego dnia ostatniej miesiączki odejmujemy 3 miesiące, a następnie dodajemy 7 dni. np. 10 marca - 3 miesiące = 10 grudzień + 7 dni = 17 grudzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, jutro uslyszysz serduszko i napewno poczujesz sie nieco spokojniejsza o malenstwo........... Dorka, wszystko co naturalne w ciazy cieszy, i choc nie jest przyjemne :) to jestem szczesliwa bo wiem ze tak byc musi :) Mnie bardzo przestraszyly bole ktore mialam, moze dlatego teraz doceniam pozytywne objawy ciazy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna - jesteś kochana :D:D:D Wszystko napewno będzie dobrze :) Dorka - ja postanowiłam, że jak tym razem się nie uda, to przestaję mierzyć temp i pójdę na monitoring cyklu najwyżej. Moja koleżanka była i za pierwszym razem się jej udało zafasolkować, a zapłaciła za wszystko tylko 200 zł (wizyta i kontrolne USG chyba z 7 razy). Albo po prostu pójdziemy na żywioł :) Tylko te moje dziwne plamienia... Teraz mocno mnie jajnik kłuje i chodzę co chwilę do toalety sprawdzać czy nie ma plamień... A boję się bo identyczne uczucie jak teraz miałam w listopadzie i okazało się że jest fasolka,a tydzień później już jej nie było... O ile teraz nie jestem w ciąży lekarz pewnie zaleci mi duphaston na te moje nieregularne cykle, już to przerabiałam rok temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, nic sie nie stesuj, na pewno bedzie dobrze! Mysl tylko pozytywnie jak to cudownie bedzie jutro sluchac malego serduszka! Moj brat byl na USG wczoraj z zona i sluchali :) ona jest w 11 tyg :) Kruszyna, czyli ty nastepna w kolejce! A jak tam Syla? Ona razem z nami probowala w weeked? Odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WYCZYTAŁAM może się którejś z WAs staraczek przyda :) :) Planujemy płeć dziecka :) Chcecie mieć syna? Doskonale, sposób poczęcia chłopca jest nieco łatwiejszy niż dziewczynki. Należy się postarać, aby czas stosunku przypadł jak najbliżej owulacji. Bowiem stosunek do którego dochodzi w czasie, albo bardzo blisko terminu jajeczkowania, sprzyja mniejszym i szybszym plemnikom męskotwórczym, czyli zawierającym chromosom Y. Mają one większą zdolność poruszania się w idealnych warunkach, a właśnie takie panują w drogach rodnych kobiety w czasie bliskim jajeczkowania. Jeśli do stosunku dojdzie na kilka godzin przed jajeczkowaniem lub w trakcie niego to właśnie męskie plemniki pierwsze dotrą do celu i będą oczekiwały na pojawienie się komórki jajowej. Jeśli marzycie o potomku płci męskiej zalecana jest pozycja od tyłu, gdyż w momencie wytrysku penis znajduje się głęboko w pochwie co ułatwia ‘zdeponowanie’ nasienia blisko ujścia szyjki macicy. Natomiast stosunek znacznie wyprzedzający owulację stwarza dogodniejsze warunki dla większych i trwalszych plemników zawierających chromosom X, czyli żeńskotwórczych. Mimo, że są one wolniejsze to żyją dłużej i znacznie lepiej znoszą występujące w drogach rodnych na jakiś czas przed jajeczkowaniem środowisko kwaśne. Jeśli marzymy o dziewczynce moment zbliżenia intymnego powinien przypaść na trzy pełne dni przed jajeczkowaniem. W przypadku planowania dziewczynki zaleca się pozycję klasyczną. Dzięki temu, że mężczyzna znajduje się na górze jest mniej prawdopodobne, aby nasienie zostało złożone w bezpośredniej bliskości ujścia szyjki macicy, gdzie wydzieliny są zasadowe i mogą sprzyjać przenikaniu plemników męskotwórczych. Natomiast płytkie wprowadzenie członka zmusza plemniki do odbycia drogi przez całą długość pochwy, gdzie wydzieliny są bardziej kwaśne. W ten sposób względną przewagę uzyskują plemniki odpowiedzialne za poczęcie dziewczynki. Jak widać środowisko chemiczne dróg rodnych jest bardzo ważnym czynnikiem w planowaniu płci dziecka. U większości kobiet czym bliżej jajeczkowania tym wnętrze pochwy staje się coraz bardziej zasadowe i coraz łatwiejsze do przebycia przez plemniki. Niestety istnieje grupa kobiet o kwaśnym odczynie wydzieliny, co znacznie utrudnia zapłodnienie, a zwłaszcza poczęcie syna. Warto udać się do lekarza ginekologa, który zaleci stosowanie odpowiednich preparatów. Także natura wymyśliła coś co znacznie poprawia zasadowość, a co za tym idzie przenikalność śluzu. Orgazm!!! Organizm kobiety podczas orgazmu wytwarza śluz o charakterze zasadowym, a ponadto skurcze występujące podczas szczytowania ułatwiają dostanie się nasienia bezpośrednio do kanału szyjki macicy, gdzie śluz ma najbardziej sprzyjający męskotwórczym plemnikom skład. I CO Wy NA TO ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi ....chcemy z mężem zobaczyć bijące serduszko...jak to zrobić,żeby mój mąż mógł być przy tym????? czy ma wejść ze mną do gabinetu? czy mam wejść sama a kiedy lekarz ustawi usg to zawoła męża ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna, z tego co wiem, to lekarz wola meza i on przychodzi tylo na USG. ale u roznych lekarzy moze byc inaczej. no z tego co przeslalas, to moze byc moja wymarzona dziewczynka :) A tak na powaznie, to niewazne, aby bylo i bylo zdrowiutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitam po długiej przerwie. Staraczkom wysyłam fluidki. W TV mówili, że każda zaciąży w tym, lub następnym cyklu :) Czytam Was codziennie, a jak kończę i chcę odpisać to przychodzą klienci, albo mam inną robotę i muszę zmykać. No i się zebrać nie mogę. Dziś jednak jestem sama w pracy, klienci jakoś nie atakują więc mam chwilkę. Sympatyczna ja ostatnio weszłam do gabinetu z mężem. Spytałam przy wejściu, czy On może wejść, a lekarz się uśmiechnął i powiedział \"może, w końcu On Pani jest\" i uścisnął rękę mężowi. Ale widziałam też, że niektóre dziewczyny wchodziły same, a na USG lekarz prosił męża. Więc różnie to bywa. Nam już leci 13tc. Czuję się dobrze. No, poza katarem, który trzyma mnie już 3 dni. STARACZKI: NICK...... .........Termin @.... .........CYKL....MIASTO.....WIEK...IL DZ. MERY27...............1,12...................3.......Wrze snia.....27.....1 Jordan.pl.............6.12....................1.......Po znań.......22.....0 scarlet83.............08.12..................1........Pi ekary.........25..0 magdafikus..........14.12..................2...Zduńska Wola..32........1 nadmanganian......16.12....................?........Wars zawa..33.....1 syla30...............26.12....................3......W-w a .........29......1 dedo..................27.12..................1.......Tyc hy...........28....0 Kiciuchna............25.01....................4......Gda ńs k.......25.....0 agi26................28.01.09..............4......Lo nd yn. .....26 ........0 _neti_.............01-03.02.................5.......Lubl in.........25.......0 Grażka23...........05.02...................3.....woj.śl ąskie...23.........0 aulidka...............06.01....................2......Ty chy...........29..... Dorka..............23.01(?)...................2.... .Londyn..........28.....0 milka czekolada....07.02.09.................5.....Sieradz......... 2 6...... Novida.............12.01.09................10......Dubl in.......30........0 Sylwinka...........13.01...................3....Jar oci n.........25........1 olenka81............16.01..................4........Lond yn.......27.......0 anna999............31.01....................3.....Lublin ........26.........0 Kruszyna2008.........16.01..............2........Bie sko.........23......0 ZACIążONE: NICK............TC........... TERMIN PORODU .........WIEK........PłEC Kasia.T21.............13............27.07.2009......... .....26............. lolcia26................10............06.08.2009........ .....26..........??? Polusia86..............10.............08.08.2009........ ...22...........??? GaGa_....................9...........06/08.08.2009...... ....29............ koteczek19833.........9..........13.08.2009...........2 5............... Asiaaaa...................9.........16,08,2009.......... ..22.............??? Sympatyczna79......... 8.........19.08.2009 ..........29..............??? aska.osa..................6..............09/09/09....... .. .26...........??? Klaudia.P..................6...........(),(),09......... .......21............??? Aniutka*...................5...........23.07.2009....... ...25.............??? lamajra....................5...........15.08.2009....... ......26...........??? K. Liszt....................3...........14.09.2009 (?)..........26..........??? kasza83...................??...........21.07.2009....... .... 25............??? PLANOWANE IMIONKA POCIECH ******************************************************** ****************************** NICK................IMIONA.............................. . ....................... Agi26..............MAJA/ANTEK ale nie na 100%............................. Syla30.............MAJA/OSKAR też nie na 100%............................. Gaga..............MAJA/SZYMON........................... ..................... Grazka23........MAJA/ KUBUS LUB IGOR................................... Aska.osa.........ZUZIA/KUBUS ale nie na 100%............................. lolcia26...........ANTOŚ na 1000...%/Hania? Emilka?.................... KOTECZEK19833..EMILKA/MARCIN............................ ............... Dorka..............Julia/Milo (Miles) Klaudia.P.......Dagmara/Oktavian........................ .... .............. K. Liszt........... Basia / Andrzej lub Paweł..nie na 100%............... Asiaaaa........... Zuza/ Paweł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, najlepiej będzie jak lekarz sobie wszystko przygotuje i zawoła męża :) Z tego co wyczytałam wkleiłam WAm wyżej o płci dziecka to my z mężem bedziemy mieć chłopczyka :)było od tyłu...hihiihi ...ale to bez znaczenia oby zdrowe było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pomysł wpisujcie zabobony ciążowe, które czasem śmieszą, a czasem wręcz straszą......Na przykład : 1. Nie jedz ryby pangi, bo jest karmiona wodami płodowymi kobiety... 2. Nie jedz pasztetu i wątróbki. 3. Nie podnoś rąk do góry. 4. Myj często podłogę - to ułatwia poród. 5. Nie obcinaj włosów w ciąży bo skracasz życie dziecku 6. nie noś korali, bo dziecko owinie się pępowiną (w najgorszym wypadku się udusi) 7. nie patrz na ludzi brzydkich, bo Twoje dziecko urodzi się brzydkie.. Czy Wy też słyszeliście podobne rewelacje ? Dzielcie sie i pomóżcie obalic te mity :) jejku bawią mnie te zabobony.masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna a jakie imona wybraliscie? Nie wpisalas do tabelki :) Ja juz chce sobote! Aby wiedziec co wyszlo Sylwince!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepszy ten z podloga :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Ale podobno watrobki nie powinno sie jesc i pasztetu, bo w nim jest watrobka, no i jeszcze serow plesniowych i plynnych jajek. Sa tam jeszcze jakies inne produkty ale juz nie pamietam. Jak znajdziesz jeszcze jakies ciekawe to przesylaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie wszystkie jestescie? Pewnie na stronke czatujecie co? Sylwinka, na pewno tym razem ci sie nie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka skąd wiedziałaś że jestem na stronkach z imionami że tak zapytałaś??? :))) ciągle nie wiemy jeszcze jakie wybrać,jest tego sporo a mąż wybiera takie co mnie rozbrajają ze śmiechu... :) pewnie specjalnie to robi a jak przyjdzie co do czego to będzie problem :)Napewno ja chcę jakieś polskie imię nie wyszukane....mąż chce ciut starodawne a zarazem nietypowe...takie rzadkie imię :) będzie problem musi być kompromis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj my też mamy problem z imieniem. Zarówno dla córki, jak i dla syna. Ustaliliśmy jednak, że decydujące zdanie w wyborze imienia dla córki mam ja, a dla syna mąż. Ale narazie z pomysłami krucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię pangę :O Sympatyczna nic się nie stresuj będzie dobrze i zobaczysz serduszko u mnie to było tak że weszłam do lekarza i się spytałam czy mąż może wejść i jak pozwolił to sama go zawołałam lekarz podał mu rękę przywitali się ale ja miałam już wtedy robione usg przez brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeeeeeeeeesttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!! mam pierwsszy raz stronkę!!!!!!!!! zawsze musi byc ten pierwszy raz :))) :) :) :) :) :) prawie jak orgazm :)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×