Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

No dobra SYN SYN SYN!! :D Mąż się śmieje, że przecież patent miał i wiedział co robił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mowilam:):) mialaam takie przeczucie:) spodobal mi sie nowy zapach kolejny perfum:) euphoria \CK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super super super !!! nie dość, że dobrze obstawiłam to jeszcze stronka moja :P Kasiu gratulacje :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta obstwaiajac zgarnelas stronke Grazka, ja obstawiam u Ciebie syna tezx;):):)P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mialam ten zapch, jest super !Skonczylam go jakies 2 miesiace temu :D:D:D Kasia maz musi byc bardzo dumny!!! Jakie macie imie, bo juz nie pamietam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka taki slodkawy:) ale oprovcz tego podobaja mi sie chance chanela:) ciezka ddecyzja:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi to chyba mamy taki sam gust, mam chance chanel - dostalam od ukochanego na gwiazdke :D:D: Nie wiem kiedy robie drugi test, nie wiem czy jest sens, bo przeciez jakbym byla w ciazy to tamten by wyszedl pozytywny.... Napisalam dzis do mojej gin co mam robic... jak nie przyjdzie do sob to wtedy pewnie zatestuje aby miec 100% pewnosc na wakacjach :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy. Mąż przeszczęśliwy. Ja zresztą też. Imienia jeszcze nia mamy. Teraz zadanie dla męża, żeby wymyśleć jakieś ładne :) No, zmykam do obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaska GRATULACJE!! Synek super fajnie ze juz wiecie i super fajnie ze Synus zdrowy i dobrze sie bawi u Ciebie w brzuszku :) W ogrodzie porzadek :) Czas zjesc obiad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Asia, to teraz macie ladnie! Przede mna jeszcze takie roboty! Dziewczyny, nie wiem co sie ze mna dzieje, ale mdli mnie strasznie! Mam taka kluche w gardle, ktora mi strasznie przeszkadza! Przeciez wiem ze sie nie udalo w tym cyklu, to czemu moje cialo tak sie na mnie wyzywa :D:D:D Niech juz przyjdzie ta durnowata @ bo dosc mam tego latania do ubikacji i sprawdzania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie mam ogrodka;D i problem z glowy, ale w przyszlosci w okol domu bede miala duzo zieleni:) naa pewno ogrodek bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam malutki, ale jest! Jak kupowalismy mieszkanie to ja strasznie uparta bylam ze musze miec choc taki na jedno krzeselko! Strasznie mi tego brakowalo w naszym poprzednim mieszkaniu. jeszcze tylko 40 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no 34 min:)i splywam stad:D jupi, dzisiaj ogladamy YCD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu super, że malenki zdrowy i wszystko pokazał mój synuś też nie ukrywał pamiętam, że w 20 tygodniu już na 70% pani doktor powiedziała synek, a w 7 miesiącu to już na 200% wiedziałam Najwżniejsze, że zdrowy i wszystko ok U mnie straszna zgaga męczy macie jakieś sposoby na to bo oszaleje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to masz mega zgage chyba:) nei wiem co moze pomoc. Moze jest cos na necie, jakas informacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka zrob jeszcze jeden test jak nie przyjdzie @, zebys byla pewna na czym stoisz..... Mery mi pomagala kapusta kiszona, mandarynki,czyli duuuuzo wit C oraz herbata imbirowa i ciastka imbirowe, woda mineralna gazowana z dodatkiem cytryny..... Teraz tylko w ogrodku musze kwiatki posadzic i bedzie pieknie, choc tulipany i zonkile juz sobie ladnie kwitna :) Uwilbiam ogrodek, zawsze jemy obiadek na swiezym powietrzu jak jest ladna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre jest jeszcze dla kobiet w ciazy Rennie mietowe, polecane przez lekarzy, super zobojetnia kwasy zoladkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobie, zrobie, bo chce wiedziec na 100 ze drineczki z palemka moge pic :) juz mnie to meczy, bo wiem ze sie nie udalo, a tylko wyczekuje i sie zle czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka szansa zawsze jest ze test sie mylil, u mnie w dzien spodziwanej byl negatywny a 3 dni pozniej pozytywny, wiec z nami kobietami nigdy nie wiadomo :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×