Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Przychodzi baba do dentysty, siada w fotelu i od razu ciąga majtki. - Ależ droga pani! - protestuje lekarz - Ja jestem dentystą, ginekolog przyjmuje piętro niżej! - Nie ma żadnej pomyłki. - odpowiada baba - Zakładał pan wczoraj mojemu staremu sztuczną szczękę? - Tak. - No to teraz ją pan wyciągaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka, to wy macie super! Dzialacie jakbyscie sie starali a juz nie musicie :D:D:D moj dzis do mnie slicznego maila napisal, po tym jak mu sie rano poryczalam :) Oj dobrze ze nasi faceci potrafia zaradzic jak ich potrzebujemy! grazka nie mozesz stracic neta, bo jak bedziesz do nas pisac??? wiec uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na lunch:) do banku i kupic cos do jezdenia...bli mnei juz brzuch i czuje, ze jest @ a szkoda, fajnie bylo by miec juz to za soba:) moze nastepnym razem. W Barcelonei sie dowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest super :) Cieszę się bo przed ciążą mąż mówił że jak zajde to chyba bedzie mało przytulanek bo on się bedzie bał że coś się z dzieckiem stanie ale jak go już w ciąży o to zapytałam to powiedział, że jakieś głupoty wygadywał:) Nawet mówił kiedyś, że nie chce znać płci dziecka a teraz już się nie umie doczekać kiedy wreszcie nam powiedzą :) Oj ci faceci :) Ciekawe co tak Kruszyna cicho siedzi :O chyba przez te serduchowanie pisac nie umie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka to cudownie! Tylko pozazdroscic :) Moj ukochany tez jest dla mnie najcudowniejszy :) On plci nie chce znac i wiem ze nie zmieni zdania, ale ja w sumie tez chyba wole miec niespodzianke jak o tym sobie mysle :D:D:D Agi mam nadzieje ze Ty sie dowiesz na wakacjach a moje powstanie na wakacjach :) ale byloby superowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż chce poznać płeć dziecka. Mam nadzieję, że zrealizujemy to już jutro. No, chyba że się maluch odwróci plecami :) Jakoś szybko mi dziś czas leci na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej Kasia to musisz byc strasznie juz podekscytowana! Co myslisz ze masz? O ktorej wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podekscytowana jestem bardzo :) Oczywiście martwię się, czy wszystko ok. Wizyta o 9:30, ale nie wiem, czy będę miała chwilkę na napisanie na forum, bo przyjeżdża koleżanka i nie będzie mnie w pracy jutro. Co do płci nie mam żadnego przeczucia. Od zawsze chciałam córeczkę, ale mąż ciągle gada o synku, że już teraz tylko synek mi w głowie. Dowiemy się jutro mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak nie dasz rady jutro napisac, to trudno, ale koniecznie musisz nam dac znac w czwartek z rana!!! Na pewno bedzie wszystko dobrze, prosze sie nie martwic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiesz dobrze jak to jest z tym martwieniem się. Zawsze się znajdzie powód i się człowiek zastanawia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem! my jestesmy mistrzami w zamartiwaniu sie, ale taki to juz nasz urok :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak. Dorka co dziś masz na obiad/kolację? :) Ależ mnie wzięło na gotowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane rozpisałyscie sie , a ja tylko na zakupach byłam ,mojemu mężusiowi bede sałatke robić :) u mnie pada pogoda do pudy:( a ja oczywiście wtedy mam wolne spoko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo anna jaka sałatka? Jak ja mojemu zrobiłam wczoraj to wcinał aż mu się uszy trzęsły :) A Ty jaką robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh literówka :) kurcze mąż mnie niezawiezie za tydz na to usg bo pracuje, bede musiała bardzo rano wstac i potem przejechac przez 3/4 miasta , potem znowu spowrotem i do pracy na popołudnie i do 21 :/ nie podoba mi sie to :( juz 3 tyg samochod mąż reperuje, bo kupywaliśmy nowy i moj psychiczny mąz musi miec wszystko perfekto i jeździ do goscia kory nam go robi i tylko doglada i wyszukuje kolejne rzeczy do poprawy , a żona nie ma czym jeździc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale. Też nie lubię jak mąż zabiera gdzieś auto, a ja muszę chodzić na piechotkę. No, ale z drugiej strony może auto będzie zrobione tak perfekcyjnie, że starczy napraw na długo, a co za tym idzie zostanie trochę kasy na inne wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż jest sałatkożerca więc musze wymyślać:) teraz bede robić z zupek chinskich , piersi z kurczaka, papryki , sałata pekińskaogorka, cebulki , i majonezu a i szczypiorek, rewelacja:) makaronik z zupek chinskich moze cie ogstraszyc ale naprawde smaczna jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna najezdzisz sie, ale bedzie warto :D:D:D Zobaczysz za kilka tyg ;) Ja dzis mam na obiad grillowanego pstrage (chyba) z zapiekanymi ziemniakami i swierza slata :) Zamowilam sobie u ukochanego na otarcie lez :) moze mnie jeszcze jakims deserkiem zaskoczy. Wiece teraz nie pracuje, to ma troche czasu :D:D:D:D Anna moj ma samochod i nie pozwala mi jezdzic bo mowi ze w Londynie jest zbyt niebezpiecznie i on by sie o mnie za bardzo denerwowal, wiec wszedzie zasowam srodkami lokomocji, albo kaze sie wozic :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas auto jest zmieniane co 6mc zeby nie tracic na wartości i miec zawsze cos lepszego :) a mniej dokładać moj mąż to świr na temat motoryzacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Ciebie już o zdanie na temat obiadów nie pytam. Jak Ty mi z pstrągami wyjeżdżasz to ja się schować mogę :D Anna daj proszę dokładny przepis na tą sałatkę. Ile czego itd. A co do auta to my niestety z naszym będziemy się bujać jeszcze 3 lata (jest wzięty w kredyt). Ale nie jest najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, przeciez dobrze ci podpowiedzialam raz :) daj mi szanse :(:(:( Ja mam takie pysznosci, jak ja nie gotuje :D:D:D Inaczej bylaby zupka chinska :D:D:D AGI UPDATE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 zupki chińskie ( ale musza być te chinskie -chinskie , czerwone pikantne )wrzucasz je razem mozesz pokruszyc troche i wszystkie przyprawu ktore tam masz dodajesz i zalewasz 1 szklanka przegotowanej wody , mozesz przykryc ( kluchy sie nasączą , a przyprawy wchłona i beda takie ostre ) piers z kurczaka pokroic na drobne kawałki i podsmarzyc na poatelni z wegeta , delikatem i przyprawą do gyrosa pokroic sałate pekinska na drobno, ogorka konserwowego( ile uważasz) paprykę , cebulę ( do smaku) i dodajesz troche kukurydzy wszystko mieszasz z majonezem solisz i pieprzysz smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, wybaczam. Podpowiedziałaś cudnie i kolacja była pyszna. Teraz chcę gotowe przepisy. Co dać, w jakieś ilości i co z tym zrobić :) Umiesz coś dobrego, to się podziel. Tylko weź pod uwagę, że ze mnie początkujący kucharz :) Anna daj też przepis. Please :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zrobisz ta i ci posmakuje to dam ci przepis kiedys jescze na inną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo. Zrobię w ten weekend :) A macie jakiś przepis na mięsko do ziemniaków i surówki? Ciągle szukam czegoś dobrego. Sorki, że robię z tego forum kulinaria :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×