Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Ja robie dobre nozki kurczka w takim sosie z soi, miodu, cynamonu. robi sie taki sosik i polewa kuczaczki jak sie pieka i wtedy sa pyszne slodziutkie i takie fajne lepiace :) zawsze podaje to danko z ryzem i jakas bardzo prosta saladka :) to jedno z niewielu dan, ktore potrafie :D:D:D Ale dosc duzo paprania jest jak sie kurony pieka, bo trzeba ja czesto podlewac aby nie wyschly :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka update jest taki, ze nie mam normalnegho okresu, ale boli mnie brzuch:( jak podczas okresu, czy to mozliwe, ze tak wolno sie rozkreca??? nie wiem, mam tylko wkladke, jesli to @ to w zyciu nei ialam takiego czegos;/ bo jedynie na wkladce widac cos...do dupy z tym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie paleczki z kurczaka w na 1kg np proporcje sa takie- 10 lyzek topionego cukru 10 lyzek maggi, 10 lyzek masla-mniaaam:] ja lubi edrub z marchewka, z tarta marchewka najlepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi, czli w sumie bez zmian. No to teraz czkamy, albo sie rozkreci, albo zniknie zupelnie.... no ciekawe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, oby sie rozkrecila, bo to chyba nic z tych rzeczy;/ i ja tylko sie martwie ze ze mna cos nei tak;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ide do domu:) o godzine wczesniej, pojawei sie pozniej:) jesli sie rozkreci nie testuje:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty się martwisz że coś nie tak, anna się martwi, że USG w szpitalu, Dorka się martwi, że owulki nie było, ja się martwię czy z maluszkiem wszystko dobrze... Dziołchy głowa, uszy i cycki do góry. Będzie dobrze. U każdej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda ma ciuła co go tuła moja mama jakoś tak mowi ale chyba coś inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dlatego w to konto zaczęłam czytać książkę pt. "Jak przestać się martwić i zacząć żyć". Może pomoże? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy ma muła co go ciuła :) hehe pomyliłam ale przesłanie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co dobra ja bym taką mojej mamie kupiła bo ona wszystkim za bardzo sie martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna to dobre! Agi jak sie rozkereci to pewnie ze nie testuj, bo chyba nie ma po co. Ale jak rano nic nie bedzie to testuj, moze sie nieswiadomie udalo! Wszystko jest mozliwe :D:D:D martwimy sie przed, martwimy sie podczas ciazy a jak sie urodzi to tez bedziemy sie martwic... Najwazniejsze aby nie sfiksowac i nie zatruc sobie zycia :D:D troszke trzeba sie pomartwic, ale wiadomo bez przesady :D:D:D:D Agi dobrze ci ze juz do domu! Ja jeszcze 40 min!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są takie zagadnienia jak: - magiczna formuła na pozbycie się zmartwień - co złego mogą Ci zrobić zmartwienia - jak analizować i rozwiązywać kłopotliwe problemy - jak wypędzić zmartwienia z twojego umysłu - jak pozbyć się obaw i lęków - jak znosić krytykę i wyciągać z niej wnioski - jak unikać zmęczenia - jak wydłużyć dzień o godzinę i inne Jestem w połowie i zaczynam coś kumać. Napewno warto podkreślać sobie pewne informacje i wracać do nich. Książka jest napisana przez gościa, który przez całe życie zbierał informacje o zmartwieniach i radzeniu sobie z nimi i w książce cytuje właśnie opowiadania ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, ja lubie takie ksiazki czytac, ale niestety wszystko szybko zapominam :D:D:D Wydaje mi sie ze ja w sumie az tak strasznie sie nie zamartwiam... mam tylko takie dni.... ale musze miec jakby namacalny powod... moj chlopak zawsze mnie sprowadza na ziemie i zabrania czym kolwiek sie martwic :D:D:D Dla niego wszystko jest do rozwiazania a my i tak jestesmy wilekimi szczesciarzami. I ja sie z nim calkowicie zgadzam :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka też tak mam, ale czasem są dni, kiedy potrzebujemy kopa w tyłek, żeby zacząć spowrotem myśleć pozytywnie. I jak się zastanowimy to te nasze "problemy" albo są do rozwiązania, albo nie są na tyle poważne by aż tak się nimi przejmować. Faceci myślą inaczej, nie rozczulają się nad każdą pierdółką i im łatwiej. I fajnie, że mamy ich obok, bo uświadamiają nam właśnie jakie szczęściary jesteśmy mimo tych wyimaginowanych czasem problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie tak Kasia! Ja juz zmykam do domu i dzis spedzam wieczor tylko z chlopakiem. Nie odbieram zadnych tel, nic. musze sie troche wyciszyc... buziaczki dziewczynki i do jutra! Agi dawaj znac! Kasia powodzenia jutro na USG!!!! i wszystkim zycze super wieczoru!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jetesm juz w domu, rozkreca si epo woli:) bede sie cieszyc jak sie na dbre rozkreci, jeszcze nigdy tak nei mialam:D co sie ze mna wyrabia:D ide po lody czekoladowe zaraz z mezem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi narobiłaś mi smaka na lody, aż się zaraz udam do mojej lodówki :P Mam miętowe z czekoladą, bo na takie mnie naszła ochota jakieś 3 dni temu :p Kasia ja też czekam na relacje z Twojej wizyty - ja mam USG dopiero o 17 i pewnie mi się będzie przedpołudnie ciągnęło :P I też się martwię czy wszystko w porządku. Ale podobno na USG to nie ma znaczenia jak maleństwo jest ułożone i da się zobaczyć płeć :) A zakupy się nie bardzo udały - chyba jeszcze nie uszyli takiej torebki, która by mi się spodobała :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ubiglas mnie! Po raz pierwszy myslalam ze bede pierwsza :D:D:D co to znaczy ze wszystkie tak dlugo spia? Piekne slonko za oknem, wiosna w powietrzu - wstawac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co to sie porobilo,zaspali dzis wszyscy?? agi - daj znac czy testowalas??? rozkrecilo sie? a w sobote 1 dzien wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia podekscytowana juz jestes??? Pewnie nie mozesz sie juz doczekac! Od razu dawaj nam znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko zleci, zobaczysz! Suri a jak dzis sie czujesz? Mnie w nocy dosc mocno bolal brzuch ale ani sladu @ :(:( Niech juz przylezie! ale jak znam moj wredny organizm to pewnie mnie dopiero nawiedzi w samolocie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - dzis pogoda fajniejsza to i lepiej sie czuje o wiele:) ale masz dobrze z tym wyjazdem :p polusia - oj super masz ze dzis usg ja lubie patrzec jak na monitorku dzidzie widac, w ciemno strzelam ze u Ciebie chlopczyk bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri przekonam się o 17 ;) Kurcze strasznie się cieszę na to USG 4D :) A czas to mi się tak ciągnie :P:P:P Dorcia a jak tam pakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×