Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

na pewno przyjdzie! Jakby miala nie przyjsc to test bylby pozytywny. Ja juz jej wyczekuje strasznie! Pakowanie zupelnie mi nie idzie... nic jeszcze nie zrobilam poza praniem... jakos nie moge sie zebrac. Znajac siebie to dopiero sie spakuje w sobote rano, bo lecimy wieczorem. Polusia super, bedziesz mogla zobaczyc jak wyglada dzidzia, niesamowite! Suri a ty jakie dzis plany? Gdzie reszta??? Agi co tam u Ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis planuje okna pomyc bo wreszcie slonce za oknem,no i wiosenne porzadki w domu trzeba zrobic poki jeszcze wolne mam polusia - ciekawa jestem jak Twoje wrazenia po 4D beda,wczoraj jak pokazalam mezowi na necie zdjecia z 4D to sie przestraszyl bidok ;) ale przeciez to wyrazniej widac,moze tez inaczej na zywo?w kazdym razie te dzieci na zdjeciach jakby zabalsamowane ale tez w ruchu inaczej musi byc. fajna pamiatka taki filmik,ale licze na Twoja relacje ja narazie sie waham czy 4D chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:) jestem zajeta praca doscy:) ale ogolnie ok:) rozkrecilo sie ladnie na szczescie, przynajkniej nie mam zadnych watpliwosci:) ! cieszy mnie to :D a Ty Dorcia:) buziaki dla wszystkich u nas jest pieknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri na pewno napiszę jak było :) Jeśli nie dzisiaj to jutro rano :) Bo pewnie pojedzimey do rodziców jeszcze. JA chciałam 4D, bo widać wyrażniej maluszka :) No i właściwie nie ma problemu z zobaczeniem płci maleństwa :) Chyba, że strasznie by szalał w trakcie badania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja też myśle, że u Ciebie chłopak bedzie :) Widziałam Twoje zdjęcie na nk - promieniejesz :) Slicznie wyglądasz i brzusio już fajnie zaokrąglony :) no i ten błysk w oku :) Super! Dorka ale się masz fajnie z tymi wakacjami :) Mam nadzieję, że na nk dodasz jakieś zdjęcia z Twoich szaleństw :) A gdzie Kruszyna? Agi ja się nie cieszę że się @ rozkręciła u Ciebie :( miałam nadzieję, że zostaniesz mamuśką. Staraj się bardziej bo ciężarówki nakopią Ci do d... :P Suri mnie też kusi żeby okna pomyć ale jeszcze poczekam bo u mnie dziś strasznie wieje a mnie gardło boli :O nie przemęczaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graka dzieki:):D juz si eboje:D nakapia mi jasne:] no postaram sie, dobra na nastepny miesiac:D przynajmniej moge pracowac i skupic sie na obowiazkach:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze zdjecia wrzucam na facebook, w sumie nie uzywam NK, no ale moze zrobie to dla was :D:D:D:D:D Grazka grozna strasznie ;) Agi skupiaj sie skupiaj, mysl o wakacjach i kochaj meza ;) a w barcelonie bedzie niespodzianka :D:D:D KRUSZYNA!!! a co z Toba??? no i gdzie dzis Sylwinka sie podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gdzie Kruszyna????:) i milka czekolada w ogole????? co jest?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi - no trudno,ale bierzcie sie do roboty na tych wakacjach co?? ;) grazka - tak niesmialo nos wychylilam,zimnawo troche jeszcze to moze zaczne od wewnetrznych porzadkow mieszkania,od weekendu juz podobno bardziej wiosennie ma sie robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam właśnie z psiakiem na spacerku i myślałam, że mi głowę urwie - taki wiatr straszny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D ja sprzątałam w domu i przez to mnie nie było :D:D:D a wczoraj na kolację jedliśmy tortillę i śmiesznie to wyglądało bo ja karmiłam Madzię a mój M mnie :P:P:P Aga szkoda że się rozkręciła a już myślałam że ciotką będę :D:D:D:D:D:D:D Grażka a Ty co dzisiaj z tym kopaniem po tyłku co :P:P Polusia ale fajnie że zobaczysz dzisiaj dzidzię ja ci wróżę dziewczynkę :D:D:D Suri 🖐️ gdzie jest Kruszyna 😭😭😭😭 a milka nie ma na razie czasu pisać na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna to juz od wczoraj nie moze sie zebrac! Mam nadzieje ze jej maz nie przepolowil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia a weźmiesz mnie na wakacje schowam się w walizce że mnie nie będzie widać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiore cie, ale pod warunkiem ze nie bedziesz nas podgaldac... bo my zamierzamy szalec podczas naszych 'goracych' wakacji :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna to juz sobie troche w kulki leci! A ja dzis mam wielki szalik, pomimo ze jest pieknie, bo jakis wirus chyba mamy w pracy i boli mnie migdal! Mam nadzieje ze mi przejdzie, bo nie mam zamiaru sie na wakacjach opatulac :D:D:D no chyba ze ukochanym ;) Tez tak macie ze zawsze przed wakacjami cos jest? Ja przewaznie dostaje opryszczke, wtedy pieknie na zdjeciach wygladam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia jedno oko zatkam a drugim będę patrzeć dobrze :D:D:D:D:D:D:D:D:D a i watę wezmę żeby uszy sobie zatkać bo mi bębenki popękają :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sory Sylwinka, ale nie moge cie wtedy spakowac i zabrac jak masz zamiar podgladac... my lubimy szalec bez swiadkow.... tylko teraz nie placz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ale wiesz że ja nikomu nic nie powiem co widziałam będę milczeć :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, poza tym lot za dlugi i niewygodnie by Ci bylo w walizce, no wiesz teraz musisz na siebie wyjatkowo dbac... w walizce dzidzia za bardzo bylaby scisnieta.... robie to dla Twojego dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w ogole z reszta z koteczkiem/???? z neti???? z magda???? z innymI????. no co co co co???? moze trzeba wysledzic sprawe?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi masz rację - w sumie niewiele nas zostało... Dziewczyny się w ogóle nie odzywają... Jeszcze tylko 4,5 godziny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda sie odzywa, koteczek juz z nami nie piesze bo nie za bardzo ma czas, ladnie sie z nami pozegnala. Neti chyba tez do nas wpada od czasu do czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×