Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Aga Ty nas dokładnie nie czytasz Koteczek nas zostawił bo jest na innych topikach jeśli chcesz wiedzieć co u Koteczka to jest dobrze dzidzia rośnie i bedzię dziewczynka :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja się tylko chciałam opalić żeby ładnie potem wyglądać na ślubie Polusi :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!! Mialam wczoraj piekny wieczor, po zjedzeniu truskawek z cukrem i smietana i w trakcie ogladania filmu Casablanca i gdy moj maz masowal mi brzuszek, nasze malenstwo dalo o sobie znac :) Bardzo silne pukania i musniecia :) Cudne uczucie, a co dopiero jak zacznie kopac....ohhhhhh Bawilo sie tak z nami ponad pol godzinki :) W sobote koncze 16tydz wiec dosc wczesnie Malensstwo zaczelo, ale ponoc u bardzo szczuplych osob tak sie zdarza, wiec szczesciara jestem ze tak wczesnie :) :) U mnie dzis pogoda tez lekko zimowa....brrrr....zza okna wyglada pieknie ale gorzej jak nos sie wystawi :) A Kaska juz po usg jest....ciekawe coz za wiadomosci ma, ja mysle ze bedzie dziewczynka bo brzuszek taki okragly bardziej :) hihi zobaczymy... Polusia, a Ty mysle ze masz chlopaka jak juz Grazka powiedziala dlaczego...daj nam szybko znac bo nie moge sie doczekac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula dobrze, ze przyszla @ skoro sie rozkrecala, bo przynajmniej masz jak w zegarku i to pozytyw niesamowity.... A Barcelona czeka............. Dorka ja tez zawsze sie pakuje na ostatnia chwile...haha...maz sie potem boi ze zapomne pol rzeczy ale jeszcze sie nie zdazylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to przecudownie! to chyba jedna z tych magcznych chwil podczas ciazy, odczucie pierwszych ruchow! Jak super ze byliscie razem! Zazdroszcze! kasia juz po, ale pewnie dopiero jutro sie dowiemy :( Ja mysle ze beda dwie dziewczynki, bo teraz same babeczki sie rodza :D:D:D Tak w moim otoczeniu, wszyscy maja dziewuszki :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Asia ale w Barcelonie to ja razcej powinnam dostac@:D hehehehe, pewnie w meza urodziny jakos:] albo w wielkanoc sama!:) dzisiaj robilam apelacje od mandatu i bylo tam Twoje nazwisko:] znaczy drugio czlon znasz jakiegos Justina??? :D:D fajnie, ze sie dziecko juz russza:) pewnie mu tam wygodnei;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja poprosty strasznei nie lubie sie pakowac :D:D:D moj ukochany juz wczoraj sie spakowal, a ja siedzialam na lozku i nie moglam sie zmobilizowac i teraz zaluje :D:D:D ale i tak duzo nie biore, tylko kilka sukienek, kostiumy i okulary sloneczne! Jakos nie chce mi sie wierzyc ze juz za kilka dni bede sie wygrzewac na plazy :) A u mnie ani sladu @ :(:(:(:(:( Za to mam dosc silne uplawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi idealny prezent na urodziny dla meza - dwie kreski! Musicie sie przylozyc w tym cyklu - cudownie by bylo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ze prezent najlepszy:) i wiem, ze trzeba czesciej:) chyba tyle, co szalona Kruszyna co znikla;[ :D za niedlugo znowu rusza nasza budowa:D aaaaaaaa :):) jestem taka podekscytowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątałam mieszkanie i za godzinę jade do skarbówki :O wczoraj miałam jechac ale padało strasznie i sobie odpuściłam :) Asiu super, że już czujesz dziecko :) Ja się nie umiem doczekać kiedy mnie zacznie kopac :) i kiedy bedzie bardziej widac brzuszek :) Sylwinek musze jakoś dziewczyny zmotywować do pracy a po dobroci się nie da więc kopniaki na opamiętanie będą w sam raz :D Dorcia nie bierz Sylwinki ze sobą! Zabierz mnie! :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga to zycze by Barcelona byla super super szczesliwa dla Was.... W londynie mieszka tylko siostra meza mego i nikt wiecej z meza rodziny, choc mozliwe zawsze jakas tam dalsza rodzina o ktorej maz nie ma pojecia.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Agi! budownie wlasnego domu musi byc strasznie ekscytujace!!! Nie wiem jak wy, ale ja tak czasto jak kruszyna to nie dam rady... chlop chyba by mi ducha wyzional, a ja bym chodzic nie mogla :D:D:D Mam nadzieje ze teraz wiosna to bedzie wiecej sily i ochoty niz zimia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam taka nadzieje, ze wiosna wszystko bedzie lepsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska - najwyrazniej dzidzi smakowalo :) to musi byc fajne uczucie :D agi,kruszyna,dorka,anna - jakby wam sie zaszlo w ciaze na wiosne to nawet lepiej macie bo swieze warzywa,nowalijki pychotki , ja narazie biduje na tych ze sklepu rzeczach juz sie nie moge doczekac na te pysznosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia super uczucie jak maleństwo szaleje w brzuszku :) Ja zjadłam jabłko i moje maleństwo się przebudziło :) Czuję jak się tam kręci :P Ciekawe co powie na pierogi ruskie za chwilę :D Jeszcze godzinka i idę :) Muszę jeszcze odebrać zdjecia, bo po USG chcę podjechać i się umówić na egzamin z prawa jazdy ;) Terminy są na za 2 tygodnie - trochę się boję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo tulipanki - moje ulubione :D:D:D:D Polusia zazdroszcze ruskich - uwielbiam! Ja jeszcze nie wiem co bede jadla na lunch! No niby fajowo teraz zajsc, bo pyszne jedzonko na poczatku, ale porod jakos w grudniu... to troche chyba najgorszy miesiac, bo odapadaja swieta w pl :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis na obiadek robie zupe ogorkowa :) i planuje bardzo kwasna :) A teraz zmykam do ogrodu, pomoc mezusiowi w sprzataniu :) Bedziemy musieli kwiaty w tym tyg posadzic itp bo juz czas najwyzszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO Dorka racja porod w grudniu nie bylabym zachwycona ale w styczniu moze byc;D zreszta wszystko jedno tak naprawde:0 tulipiany musze kupic do wazonu:) a ja znowu zrobie kopytka:D odsmazne byly najpyszniejsze:) moj m uwielbia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi od razu się wiosennie w mieszkaniu robi, jak są świeże kwiaty :) A wczoraj widziałam w kwiaciarni fioletowe tulipanki i miałam straszną ochotę je kupić, ale zanim bym do domku dojechała to pewnie by padły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to bez roznicy, bo jak teraz zakwitniemy to swieta w domu odpadaja, czy to bedzie w grudniu, styczniu, nawet lutym, bo to juz troche pozno na latanie.... podobno nie wpuszczaja do samolotow jezeli jestes ponad 7 miesiac... Ja mam zonkile w wazonie i wczoraj sie pieknie rozwinely :D:D:D A jak wrocimy z wakacji to tez sie zabieramy za ogrod :) chce nakupowac male drzewka itp i miec wszystko w donicach abym mogla je przestwiac :) no i zamierzmy miec kacik z ziolami. Ja kwasnych zup nie lubie w szczegolnosci ogorkowej i zuru :) Kopytka natomiast pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciete kwiaty mam caly rok, bo uwielbiam! Zima mam lilie, a na wiosne kupuje wlasnie tulipanki, zonkile itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×