Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Dorka masz rację - super podejście :) A po wakacjach jak wrócicie wyluzowani, wypoczęci to my będziemy musiały kupić zatyczki do uszy i styropian do okien, jak będziecie szaleć :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwier to był nasz drugi typ. Ale wygrał Wiktorek i już tak zostanie. Co najśmieszniejsze zgadza się płeć z chińskim kalendarzem :) A niby taki pic na wodę ten kalendarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie jeszcze do mnie nie dochodzi ze zaraz bede sie wygrzewac zapominajac o calym swiecie! A jak sie zrelaksujemy to bedzie sie dzialo! A co! Nie bedziemy sie oszczedzac!!!! Juz zbierajcie na nowe okna! My bedziemy z Agi na przemian :D:D:D Fajowo macie z tymi imoniami... ja nie mam jeszcze dzidzi a imona mam juz na 100% wybrane :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to mnie się nie zgadza z tym kalendarzem :P Dorka to my nie nadążymy z wymianą okien, jak będziecie tak szalały z Agi na zmianę :p Ale może zrobi się ciepło i do nie przyjścia @ będziemy mogły folią zasłonić :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to taki pic na wodę, ale zarówno u mnie, jak i u mojej bratowej się sprawdziło. Tylko trzeb liczyć skończone miesiące. Tu się można pomylić. Bo ja mam np rocznikiem 27 lat. Zapłodnienie było w październiku czyli niby 26 lat, ale że mam urodziny w grudniu to w październiku miałam skończone tylko 25 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna rozumiem, że mogą cię denerwować nasze rozmowy o dzieciach ale przecież my nie tylko o nich rozmawiamy ale też Was wspieramy... ja każdej z Was kibicuje i bede przeszczęśliwa jak już nie bedzie na górze w tabelce żadnej z Was bo o to nam chodziło, chodzi i chodzic bedzie :) a ja już mniej udzielam się niż jak się starałam bo właśnie nie chciałam żadnej z Was urazic i myślałam że chcecie wiedziec co sie u mnie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka jak przestaniesz sie mniej udzielac to sie dopiero obrazimy!!! bardzo nam Ciebie brakowalo przez ten czas kiedy tylko od czasu do czasu zagladalas! Mnie zadne rozmowy wasze nie doluja a ciesza niesamowicie! Wszystkie nowinki o dzidziach sa przecudowne! Kruszyna nie pozwolimy ci odejsc, bo jestes ogromna czescia tego topiku! odpocznij kilka dni i koniecznie do nas wracaj!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszzcze 2i pol godziny i do domu! Ja w swieta nei bede sie wylegiowac na plazach Barcelony, bo za wczesnie i za chlodno na to, ale zrobimy sobie tam kilkugodzinny pobyt:D i relaks:] a w ogole to skupimy sie na zwiedzaniu:) w te wakacje moze gdzies wyskoczymy, a moze nie;) zalezy ile trzeba bedzie pakowac na dom:] to jest priorytet, ale marzy mi sie wylegiwanie na plazy i saczenie drineczkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mnie też się marzą wakacje, ale w tym roku maluszek jest najważniejszy, a na święta nie chcemy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mi też się marzy jakiś odpoczynek. Ale w tym roku zostanie nam pewnie wyjazd na jakąś majówkę. Nic więcej niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka nigdzie się już nie wybieram :D Każda z nas i ciężarówek i staraczek ma swój udział w tworzeniu tego topiku i każda ma prawo tutaj pisac :) Taka kolej rzeczy że jednym się już udało a inne jeszcze muszą poczekać ale całe szczęście dalej się wspieramy i oczekujemy dobrych wiadomości :) ja robie sobie frytki :) jakaś mnie taka ochota naszła :P mąż dzisiaj dopiero za dwie godziny bedzie w domu :( zrobiłam sobie syrop z cebuli bo boli mnie gardło i śmierdzi mi w całej kuchni fujjj :O a co do Lolci to ostatnio napisała, że nas czyta ale nie pisze, może jak ją wspólnie wywołamy to napisze coś wiecej co u niej i maleństwa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my w sumie zupelnie nie planowalismy tych wakacji i myslelismy ze nigdzie nie pojedziemy w tym roku ze wzgledu na mieszkanie, ale jakos sie udalo :D:D:D i wyszlo to bardzo spontanicznie! Tak lubie najbardzej ;) Dziwczyny, wy bedziecie jezdzic ze swoimi pociechami, a my z Aga jedziemy sie wyluzowac aby zmajstrowac pociechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nacieszcie się sobą bo to ostatnie wakacje we dwoje :) ale zazdroszczę Ci tego wygrzewania się na słońcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D no mam nadzieje :D:D:D nastepne chce we trojke z dzidzia ;) Oj jak bym zjadla takie domowe frytki! Ja dzis mam domowa pizze, chlopak bedzie robil a ja sobie wybiore co chce na mojej czesci :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka ja ostatnio miałam ochotę na frytki z majonezem :P Dorcia narobiłaś mi smaka na pizzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam ochote na niezdrowe jedzenie;D frytki z majo i z ketchupem:D ale takie wlasnej roboty:D mam frytkiownice i ferytki w zamrazarce i nie smakuja tak jak trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze sa jak sie pokroi swierze ziemniaczki i zrobi na oleju! Pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i czytam az do frytek doszlam i tez mi sie teraz zachcialo :) Polusia gratuluje synka :) Kaska zdjecia sa niesamowite, szczegolnie jak synus za raczkami sie chowa :) Imie wybraliscie ladne... U nas bedzie Tomasz albo Zuzanna :) po swietach sie dowiemy.... Kruszyna..hmmmm...skoro pisanie i czytanie sprawia Tobie przykrosc to faktycznie lepiej przestac, bo tu sie raczej z przyjemnoscia powinno udzielac, takie pogaduchy z kumpelami wirtualnymi, i nie wazne czy w ciazy czy nie czy grube czy chude i cze przytulaja sie codzien czy raz na miesiac... Ja dzis polozna zaliczylam, 5 minutowa wizyta, dala mi moje wyniki krwi, wiec zakaznej choroby zadnej nie mam :), nic wiecej mi nie sprawdzala ani nie pytala, wiec ogolnie pogadalysmy o pogodzie i to wszystko... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam frytki i spać mi się zachciało :) Gadałam z moją siostrą przez skypa i powiedziała, że frytki to same puste kalorie :O przecież nie jem ich codziennie a ochota była straszna :) od razu jestem szczęśliwsza :):) a Wy jak macie ochotę to też sobie dzisiaj zróbcie, co bedziecie sobie żałowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to taka ekspresowa wizyta. No, ale najważniejsze, że wszystko jest oki :) Ja się chyba zdrzemnę, bo coś mnie tak zbiera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzien po Wielkanocy drugie usg i zarazem ostatnie, wiec mam wielka nadzieje ze sie dowiem plci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mi moja mama też tak powtarza, jak wie, że jadłam frytki albo pizze. Ale jak mam na coś ochotę to czemu nie? W końcu tak jak ty - nie jem codziennie pizzy, popychając jej frytkami :P Odrobina przyjemności nam się należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia najwazniejsze ze wszystko OK! Mojej bratowej wykryli na drugim usg przodujace lozysko i traz sie nia zajmuja i karza jej ciagle przychodzic, a do czasu kiedy wszystko bylo dobrze to miala to byc jej ostania wizyta w szpitalu, reszta u GP. no wiec Asia ciesz sie ze nie musisz czesto do nich chodzic, bo nie ma potrzeby, wyszysko jest super!!!! Sliczne imona Asia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia a jakieś masz przeczucie co do płci? Polusia pizze też bym zjadła :) ale już nie zmieszcze :P dzisiaj kisiel sobie zrobiłam cytrynowy :) u mnie co chwile snieg pruszy :O ja chce wiosne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora ciesze sie bardzo ze nie musze tam chodzic, szkoda tylko ze nawet nnie sprawdza choc raz krwi, morfologii, glukozy, zelaza, zawsze mozna by diete zmienic by pomoc malenstwu a tak sie zyje w niewiedzy.. Grazka na poczatku bylam pewna ze chlopak, a teraz cos mnie zaczynaja mysli nachodzic ze dziewczynka, wiec juz sie pogubilam w przeczuciach :) Nie mam zachcianek, jem wszystko normalnie, lubie kwasne i slone jak i slodkie :) ciezko powiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia na pewno masz super zdrowa diete i nic nie musisz zmieniac :D:D:D moj brat dwa dni przed usg mial proroczy sen ze dziewczynka no i jest Hania :D:D:D A cala rodzinka obstawiala chlopca :D:D Asia na pewno sie dowiesz! juz bedziemy operowac imonami waszych dzieci :) Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to sie nawet nie martwie, mam jakis spokoj w sobie i czuje ze wszystko z malenstwem ok :) Mam tylko taka zlosc jako pigula w sobie odnosnie innych kobiet w ciazy ktore czesto maja anemie, cukrzyce itd i tutaj niestety nie maja o tym pojecia bo nikt tego nie sprawdza a to podstawy... to jest smutne Spokojnie poczekam na usg i zobaczymy czy malenstwo zdecyduje pokazac nam coz tam ukrywa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×