Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Lece na gore do meza :) popsocic sie :) M maluje pokoj, a ja przyjme role przeszkadzaczki :) dopoki nie bede musiala za sprzatanie sie zabrac :) Dorka to faktycznie proroczy sen, i imie ladne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia może będzie tak bezpośrednie jak mój synek :p On nam od razu pokazał, że jest chłopcem :P A buzię chował :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia nie ma piękniejszego imienia niż WIKTOR, a wiesz dlaczego bo mój synuś ma tak na imię i jest niesamowitym chłopcem:) Jest strsznym rojbrem łobuzem, ale nie ma osoby która by go nie kochała czy lubiła jest ulubieńcem całej naszej rodziny jest takim naszym słodkim Wiktorkiem przytulańcem przyjacielem i moim najdroższym synusiem super imię :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko godzinka i do domku! Moj chlopak ma dla mnie jakas niespodzianke :D:D no a moja @ calkowicie zniknela - dziwactwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem spowrotem. Musiałam faktury wpisać, bo terminy naglą. Mery ale mi nasłodziłaś. Tzn swojemu synkowi :) Fajnie, że imię Wiktorek nie budzi żadnych negatywnych emocji, a wręcz przeciwnie. Zmykam coś zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kasi KILKA ZDAŃ O TYM IMIENIU Z MOJEJ KSIĘGI IMION Imię wywodzi się od łacińskiego victor- "zwycięzca zwycięski" WIKTOR niepoprawny marzyciel dziwak osobowość z całą pewnościa niebanalna. Przyjazny światu i ludzią jest osobą o wyjątkowo kruchej łatwej do zniszczenia strukturze psychicznej i nietuzinkowej osobowości Wrażliwy na wszelkie przejawy niesprawiedliwości i zła i nieszczęścia ludzkiego zawsze gotów do pomocy. Niereformowalny idealista na ogół nic nie jest w stanie zachwiąc jego głeboką wiare w to, że ludzie i świat są z natury dobrzy. Jest szczery bezpretensjonalny i otwarty Postać jak widać zupełnie nie z tego świata i być może z tej właśnie przyczyny WIKTOR cieszy się zwykle oszałamiającym powodzeniem u kobiet do których sam ma również nieprzepartą słabość :):):) planeta - Słońce żywiął - ogień metal - złoto kamień - chrylolit I co ty na to jesteś gotow na takiego drugiego mężczyzne w domy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za 30 min do domku:) juz chce isc bardzo i odpoczac:) dzisiaj Dr House dla wielbilcieli przypominam:D U Asi bedzie dziewczynka;) Dorka dl aCioebie lepiej, zeby przuyszla juz teraz i w niedzile, albo poniedzialek sie skonczyla, bo pozniej bedziecie mogli pofiglowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaj juz ja strasznie chce! bardziej niz kiegykolwiek, aby wlasnie mi na wakacjach nie przeszkadzala! Ale ona uparta, niby sie pokazala i chyba sie przestraszyla i uciekla! No i teraz nie pojde przez nia dzis na wosk! Strasznie mi sie psoci! bede probowala sama sobie zrobic wosk w domu... moze sie to marnie skonczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 min i do domu:) znowu zjem sobie lody:D mniam mniam, moze pozwole sobie na lamkpeczke czerwonego winka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba dzis zasiade z kieliszeczkiem bialego winka do pizzy :D:D no i moze mnie to zmobilizuje do pakowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam pizze bez mieska, wiec wole biale... ja nie za bardzo lubie czerwone! Moje ulubione biale savignon blanc - pyszne owocowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezeli biale to niewazne jaki szczep itp, ale Blossom Hill, albo jacobs creek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewuszki zmykam! Pewnie do jutra, bo nie wiem czy uda mi sie znalezc chwilke dzis wieczorem. Mam dzis kilka zadanek do wykonania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak się dziewuszki zgrały :) Pa pa. Ja też się powolutku zbieram. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus fajnie by bylo gdyby Twoja wrozba sie sprawdzila, u mnie w rodzinie same chlopaki i u mojego meza tez, wiec dziewuszka byla by dla wszystkich niezlym zaskoczeniem.... :) Milego ogladania....... Dorka a ta Twoja @ sobie pogrywa, nie sie rozkreca albo wynosi na dziewiec miesiecy, a nie zdecydowac sie nie moze... Milego wieczoru dla wszystkich :) U mnie filmowo - truskawkowo - mezusiowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D wstawać leniuchy:P:P:P czy ja zawsze muszę dzień zaczynać na kaffe:D:D:D i jak się spało Wam ja nie śpię od 7 słoneczko piękne za oknem ale na dworze zimno :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę uwierzyć że Wy jeszcze śpicie :P:P hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllloooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo wstawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham:) ciekawe gdzie reszta??????? bardzo ciekawe...moja @ po woli odchodzi;D juhuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to są testy na prawko :P Dawno nie robiłam, więc tak sobie mi na razie idzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jestes w pracy dzisiajj????? jestes w ogole???? Sylwinka co tam na sniadanko:D???? bo ja buleczka z dzemikiem i snickers:D niezle co????? Polusia ja nie mam parwka, ale bede musiala zrobic, nie ciagnie mnie do jezdzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi ja 3.04 mam egzamin już :P Chciałabym zdać, bo potem strasznie długo się czeka... I mogę sie nie zmieścić za kierownicą :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×