Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri, kurcze jak pojdziesz do lekarza to powiedz o tych Twoich silnych bolach glowy, moze cos poradzi... Pamietaj tez ze apap jest u kobiet w ciazy wskazany, wiec raz kiedys wziac mozesz, bo jak Ty sie meczysz to i Malenstwo... Trzymaj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ciezki dzien mialam w pracy, duzo pracy ogolnie, a malo spalam, po koncercie:) Anna wierze, ze Wam sie uda:) nei zalamuj sie, dluga roga nie oznacza drogi bez konca:) trzymamkciuki, pamietaj, ze masz tu wsparcie:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aska- wczoraj bylam u gina i mowilam mu o tych bolach glowy,powiedzial ze to czesto sie zdarza szczegolnie w 3 miesiacu jak taki szybki wzrost dzidzi jest,powiedzial ze moglam nawet 2 apapy wziasc zanim sie rozkrecil bol,ja smarowalam tylko amolem czolo ale nastepnym razem napewno od razu apap wezme miewalam migreny przed @ ale te ciazowe migreny to 10 razy gorsze,oby juz nie powrocily a Ty jak sie czujesz??dzidzia daje popalic? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps.kierowniczki topiku -dorki nie ma to i stron wiele nie przybywa,nie bedzie miala wiele do nadrabiania w czytaniu, ale bym tak na plazy polezala :p skubana dorka no hihihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. katie gratulacje!! anna trzymam kciuki żeby pęcherzyk urósł do odpowiednich rozmiarów. U mnie po staremu. Mały robi w brzuchu akrobacje, pręży się, wygina. Jednym słowem ćwiczy mięśnie. Siedzę sobie właśnie w pracy i postanowiłam Was poczytać, bo ostatnio nie miałam czasu. Remont powoli do przodu, ale jeszcze dużo przed nami niestety. No to i tyle. 🌼 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze w pracy Kasia:) jak i leci?? bo ja dopiero zjadlam sniadanie i popijam kawe taka kupiona w cafe bo nei chce mi sie dzisiaj nic robic, ze sniadaniem tez sie nie wysililam platki zalalam mlekiem;p dzisiaj wieczorem ogladamy mecz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agi, w pracy cisza, spokój i w związku z tym nuuuudy. Kilka komputerów do naprawy, ale to mąż się nad tym głowi. A ja siedzę i czytam co mój maluszek już potrafi zrobić, ile waży itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, a my zaczynamy miec duzo pracy, masa ludzi przychodzi/ cholera. bede wiec rzadziej sie dzisiaj pokazywac, ale i tak nie ma nikogo;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Suri, u mnie dobrze, Malenstwo grzeczne :) Mi sie tez zdazaly bole glowy w pierwszym trymestrze dosc czesto, ale lekkie byly na szczescie. A Ty juz niedlugo drugi trymestr zaczynasz wiec zycze by ladnie ustapily.... Agus my z mezem tez dzis meczyk ogladamy, Polska musi wygrac :) Ja juz zaczynam od 15stej pilke nozna ogladac, bo maz w pracy bedzie a musi wiedziec jak jego angielska druzyna sie spisuje, wiec bede relacjonowac przez smsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze sie zmienilam :) I usunelam z tabelki Gaga i Lolcie, bo bardzo dlugo nic nie zmienily w tabelce, wiec dane przestarzale :) Jak zajrza, niech sie wpisza raz jeszcze :) NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............10.03...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21..............22............27.07.2009......... . .26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............17.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........15............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............11............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................10...........22.10.2009...... . .....30..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik kasik
zachecam do pielegnacji skory podczas ciazy i po ciazy przy pomocy oleju arganowego, sekret jedwabistej skory arabskich kobiet, polecam, dostepny w sklepie rekodziela marokanskiego www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia byla ostatnio ale nic nie wpisala:) ale wszystko u niej ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny :D:D a kto dzisiaj gra możecie mi powiedzieć :D:D już posprzątałam zjedliśmy obiad i w końcu mogę sobie usiąść:P:P Lolcia i gaga to piszą też na sierpniu 2009 ja też się tam dołączyłam ale tutaj jest z Wami mi lepiej :D:D:D:D:D:D:D Aguś a jak tam starania zaczęte :D:D ciekawe co tam słychać u Kruszynki :) Ania trzymam kciuki żeby pęcherzyk urósł 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Sylwinka moze dzisiaj sie zaczna, tak jakos powinny wlasnie sie zaczac;) dzis jutro po jutrze, zobaczymy.. co do pisania na innych tematach to fajnie, przeciez w koncu lepiej pisac w gronie samych ciezarnych na temacie do tego przeznaczonym, niz na takim pol na pol;) ale mozna czasem zajrzec jak lolcia i czesc powiedziec przez wzglad na dawne czasy, a mozna tu zostac i pisac caly czas tu, kazdy ma wolny wybor;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Sylwinka i za to Cie lubie:) dzieki:) mi po prostu juz by sie nie chcialo gdzies tam przenosic:) jest tu fajnie, jest Asia Grazka Dorka Kasia Suri neti, Polusia wszyscy:) i fajnie jest:) DOrka wrca i wszystko wroci do normy:) tyle zapisanych stron :) po co to marnowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D zmiana czasu, a ja już po 7 się obudziłam :P Czyli wg wczorajszej godzinki o 6 :P Wczorajszy dzień spędziłam na uczelni, a dzisiaj mam wolne, bo odwołali nam jedyny wykład :D A wczoraj to mój syneczek rozrabiał jak nie wiem na wykładzie z państw WNP :P Chyba mu się nie podobał akcent wykładowcy - taki ukraińśki czy rosyjski :P Agi, Asia coś słabo kibicowałyście :( A byłyście bliżej niż ja :p No niestety sport to sport... Ale w sumie słabo raczej grali, no a Boruc to już w ogóle mnie rozwalił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D Agi ja też Was lubię no i przez to tu zostaje i nigdzie nie idę 🌻 Polusia a ja wstałam o 8 czyli na stary czas o 7 :P:P Twój synek uczył się od wykładowcy języka rosyjskiego i po urodzeniu coś powie po rosyjsku :D:D:D:D:D kiedy wraca Dorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Jestem ledwo przytomna. Siedzieliśmy do 23:30 u znajomych, mąż wypił piwko i musiałam kierować spowrotem, a to prawie godzinka drogi. No i jeszcze ta zmiana czasu. Zmęczona jestem okropnie, a dziś w pracy trzeba siedzieć. Pozdrawiam znad kawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przegralismy, ale niestety kibicowanie nie moglo pomoc takiej grze jaka nasi zaprezentowali :( Kasia wiele sil, abys przetrwala te godziny w pracy......a potem mam nadzieje ze relaks jakis planujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka to dlatego, że im Leo przed meczem nie pozwala na ❤️ :P Kasia nie fajnie, że musisz w pracy siedzieć :( Ja właśnie zupkę ugotowałam i zaraz zjem :) A potem może spacerek z psiakiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Nadal nie obudziłam się do końca. Łażę po necie i nie wiem co ze sobą zrobić. Odpoczynek będzie. Jak tylko wrócę do domu kładę się do łóżka z książką i tyle. Pewnie usnę migiem. Kurcze dawno się tak marnie nie czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia trzeba napisać petycje do Leo żeby im przed meczem pozwolił na ❤️ to od razu zdobędą bramki :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kasia a jak tam remont i jak łazienka zawiesiłaś tą zasłonkę :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawiona jest stara futryna i drzwi. Trzeba uważać, żeby wszystko nie runęło. Drzwi się nie domykają, ale dyskrecja zachowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. bardzo baqrdzo dawno do was nie zagladałam, ale siedze na sierpniu ale tez nie miałam za duzo czasu...,. teraz wszystko wraca do normy, mam duzo wolnego wiec zajrzałam... gratuluje zaciazonym a te co jeszcze nie zaciazyły trzymam kciukasy... ja jestem 21 tc i bede miała córeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu dzisiaj :p Ja siedzę sama w domku i znudziło mnie już czytanie ksiązki, więc zajrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wzięłam laptopa do domu więc mam neta. Nadal się nie obudziłam, a tu już czas spać. Więc nie męczę się dalej. Już jestem w piżamkach, pod kołdrą. TV gra, a ja niedługo padnę. Straszny ten dzień dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×