Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Szlwinka sie nie mylila, ze rewelacje na forum :D Kruszyna ogromne gratulacje. Przepieknych 9 mc, cudownych kopniaczkow. Mdlosci i tych innych rewelacji ciazowych Ci nie zycze, bo to najmniej atrakcyjna storna ciazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna wow , wiadomość dnia :D Gratuluje 🌻 Spokojnych 9 miesięcy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka M wrócił wczoraj z pracy z wielką reklamówką. I wyciąga z niej ( z taką poważną miną ) desery, jogurty, sok, czekoladki, uśmiałam się strasznie :):):) Cały wieczór siedzieliśmy sobie przytuleni, a M powtarzał co chwilę że mi dziękuje :) Umówiliśmy się że do gina pójdę najwcześniej za tydzień lub dwa. Ale nie dałam mu tych bucików które mam schowane głęboko w szafie. Wymyśliłam, że dam mu je razem z pierwszym zdjęciem usg, może w górach :) Wybieramy się nad Dunajec, już dawno o tym mówiliśmy :) I co chwilę M pyta jak się czuję, czy mi herbatki zrobić, no kochany jest :):):) Agi przepraszam że wczoraj Ci nie wysłałam maila do Ciebie, mam nadzieję że rozumiesz :) Dzisiaj będę miała troszkę czasu to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna superrrr!!! 🌻Gratulacje jeszcze raz 🌻:):):) z wizytą poczekaj jeszcze bo może byc za wczas :) dzis już powinna być u nas Dorka a tu takie wiadomości cudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30................12.03.09...............W-WA....... .29........1 anna999..............koło świąt...................Lublin ........26.........0 milka czekolada.....07.02.09..............Sieradz........26....... . magda//.............8.04.09...............Kraków....... .23........0 agi26...........................................Londyn.. ......26 ........0 Kruszyna2008........03.04.................Bielsko.... . . ..23.......0 Dorka.................15.03...................Londyn.... ...28.........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21..............23............27.07.2009......... . .26...........??? Polusia86..............21............08.08.2009......... ..22...........??? aska.osa..............17.............06/09/09........... ...26...........??? Sylwinka 25..........15............18.09.2009............25......... ..??? MERY27................11............8/12.10.2009........ .27...........??? Grażka23..............12............14.10.2009.......... ..24..........??? S.U.R.I...................10...........22.10.2009...... . .....30..........?? Dzisiaj zaczynam 13 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka 🌼 To już za chwilę II trymestr zaczniesz :D:D:D Ale fajnie :) Dorcia wstawaj śpiochu! My tu czekamy na Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna najważniejsze, że Ty zaczęłaś I trymestr :D no ale masz rację, za chwilkę II trymestr ale mi te tygodnie teraz lecą a wcześniej mi się dłużyły :) Ja robie sobie śniadanie, zmykam do sklepu i zabieram się za okna :) Jutro badanie w Katowicach, zaczynam się denerwowac:) Mam nadzieję, że dzidzia zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnego masz męża :D jeszcze raz Gratuluję 🌻 Grażka jutro idziesz do gina tak samo jak ja jutro będę mieć usg i zobaczę dzidziusia :D:D Dorka wstawaj i wracaj 😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka nie biorę nic na podtrzymanie. Tylko mnie kłuje w brzuchu, ale śluz czysty. Mam w domu luteinę dopochwową w razie czego. A myślisz że powinnam ją brać? Nie wiem w jakich dawkach i w ogóle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ja na Twoim miejscu bym zadzwoniła do gina i powiedziała że test wyszedł pozytywny i czy masz brać luteinę na potrzymanie ja tak zrobiłam jak test wyszedł mi pozytywny to zadzwoniłam do swojego gina i się spytałam mój kazał mi brać 3*1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka no mamy tak samo, ja mam na 8:10 usg a Ty? też bede miec zdjęcka i płytkę w badania :) co do mojego brzuszka to troszkę już widać, ale to bardziej wieczorami :) narazie przytyłam pół kilograma, ale rozmawiałam z położną w poniedziałek i powiedziała, że dobrze :) dostałam od mojej położnej całą reklamówkę dla przyszłej mamy :) była tam próbka żelu do higieny intymnej, balsam, poradniki dla rodziców i gazety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka może faktycznie zadzwonię do niego, akurat dzisiaj przyjmuje, może nawet podjadę do niego. Męczy mnie trochę to kłucie w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna strasznie się cieszę, że Ci się udało :):):) A ja wczoraj byłam z moim N. u jubilera i wybraliśmy obrączki :) I na 16 kwietnia już będą :) Dzisiaj idziemy z moimi rodzicami poszukać jakiejś knajpki na obiad po ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na 18:45 usg i będę mieć zdjęcie no i mam nadzieję że poznam płeć o ile dziecko pokaże co ma między nóżkami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia super! My mieliśmy trochę stresów z obrączkami, bo jubiler zrobił mojemu M o rozmiar za dużą i czasu było mało żeby zmniejszyć, a jechaliśmy po nie do Cieszyna, ale na szczęście udało się 2 dni przed ślubem :):):) Śmiałam się że najwyżej M dostanie ode mnie śrubkę na palec :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka może maluszek będzie tak bezpośredni jak mój synek? Od razu nam pokazał, że jest chłopaczkiem, aż się śmialiśmy wszyscy, nawet lekarz :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia jak byłam z Madzią to mała była taka ruchliwa i lekarz mówi no pokaż co masz między nóżkami a ona i tak nie pokazała :D:D jak te drugie będzie takie uparte to tez nie pokaże :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, przecież mąż celował w chłopaka :P:P:P Madzia miałaby braciszka :D:D:D:D Ale jak będzie córcia to Madzia będzie miała komu warkoczyki robić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem ale idę zjeść śniadanie bo jeszcze nic nie jadłam najpierw musiałam tu wejść i zobaczyć Kruszynę :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syneczek nam pokazał co ma, ale za to buzi nie chciał pokazać i musieliśmy jeszcze raz jechać na dodatkowe USG :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszyna no przechochany Twoj M jest :) super ze wam sie udalo i dzidzia bedzie miec takich fajnych rodzicow grazka - ojjj zazdroszcze Ci tego badania i plytki:) za to badanie bedziesz musiala cos placic?? dorka pewnie odsypia :) znow glupoty mi sie dzis snily,intensywne mam cos te sny i srednio przyjemne,ale podobno w ciazy to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×