Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Madzia to chce brata mój M syna i co ja mam zrobić ale jak będzie dziewczynka to też będzie dobrze najważniejsze żeby było zdrowe :D:D wiecie Madzia mówi do mnie że będzie z dzidzią gadać i grać na komputerze :O najlepiej jak mojemu M urodził się brat to mój M stwierdził że za mały jest do niego :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - to trzymam mocno kciuki za chlopaka,urodzaj jest na chlopczykow teraz to moze sie uda :) tez strasznie ciekawa jestem co u mnie w brzuszku siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się strasznie nie mogłam doczekać USG, bo bardzo chciałam wiedzieć :) Teraz już wiem to mogę zacząć powoli zakupy robić, bo potem wszystko naraz to ciężko by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) fajna rekacja meza Kruszyna:) nie gniewam sie o tego maila, zupelnie zapomnialam, poza tym rozumiem sytuacje, wiec si enei przejmuj nic a nic:) Dorka pokaz sie w koncu, bo zobacz co tu sie wyprawia:) Grazka fajny gest z ta reklamowka rzeczy :) przyda sie na pewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri tak będe płacic za to usg 200 zł + 10 zł za płytkę. A Ty się wybierasz na te usg prenatalne? Moj lekarz twierdzi, że ryzyka u nas nie ma żadnego ale my i tak jedziemy na nie, mąż się uparł a i ja bede spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam na to badanie w 12 tyg ale lekarz mi powiedzial ze najbardziej wiarygodne jest to w 20 tyg bo najwiecej widac i teraz specjalnie nie poleca tego wczesnego tez czasem mysle czy wszystko ok ale mam nadzieje ze tak.a po czym Twoj lekarz stwierdzil ze u was ryzyka nie ma??skad oni to wiedza wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA byłam na tym USG w 19 tygodniu. Suri oni to stwierdzają chyba na podstawie rozmowy, bo mnie się pytał lekarz na tym USG o ewentualne choroby genetyczne w rodzinie, a nawet o cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Katowicach robią badania prenatalne na wysokim poziomie, naprawdę. Moja mama podczas 2-ch ciąż tam była, ale na badanie inwazyjne się nie zgodziła, tylko takie bardziej ogólne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mamy piekna pogode w Londynie;) z dnia na dzien ma byc coraz cieplej:) po jutrze chyba 20 stopni:) ciekawe ile bedzie w Barcelonie;) w niedziele ide kupic pare rzeczy na wyjazd:) czas odswiezyc garderobe:] a co do ciazy znowu sie chyba nie uda wczoraj byla owu a seks 2 i dzien przed :D wczoraj bylismy oboje zbyt zmeczeni...padlismy jak muchy o 22. moze dzisiaj cos wyniknie ale raczej dl arelaksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri u mnie w rodzinie nie ma chorób genetycznych no i mam 24 lata dlatego mój lekarz nie widzi potrzeby, ale i tak idziemy prywatnie wiec to nasza sprawa :) Kruszyna my idziemy na nieinwazyjne czyli to bardziej ogólne :) Agi a ja widzę szanse na dzidzi u Ciebie bo plemniczki przecież mogą przetrwać 3- 5 dni i czekac na piękne jajo :) trzymam kciuki bardzo mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Grazka fajnie by bylo:) do czoraj od nocy 29 i 30 to tylko 2 dni w sumie;p ale mialam w planie kilka razy z rzedu, dla pewnosci, ale to nic;] musi sie udac:D bo akurat bardzo bym chciala zrobi prezent na urodziny i iec najpiekniejsze swieta w zyciu:) asia kasia gdzie Wy???????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mocno trzymam kciuki :):):):) Żołnierzyki długo potrafią przetrwać w naszym ciepełku, także jest naprawdę duża szansa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacja jakos wczoraj byla czyli we wtorek, a niedziela i poniedzialaek dzialanie, czyli tak w sam raz, nie wiem czy jest sens dzis poprawiac:) bo jajo i tak juz pewnie sobie poszlo, albo cos sie z nim dzieje, ale nie odczuwam nic zadnego klucia- jak niektor kobiety..zero czegokolwiek, wiem jedno, ze jesli to bedzie to, to zauwaze, bo jestem bardzo wyczulona i widze duzo zmian w ciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRAZKA a na to badanie musialas miec skierowanie od lekarza?kusi mnie troche i sama nie wiem czy isc :p zdaj relacje jak bedziesz po wizycie :) ja z racji wieku moze bym zrobila to badanie,moja bratowa urodzila w wieku 36 lat i wogole prenatalnych badan nie robila bo nie chciala a dzidzia zdrowa,w sumie nie ma chyba reguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, moja mama skończy niedługo 40 lat :) A obiecałam jej kiedyś że nie pójdę w jej ślady i nie zrobię z niej babci przed 40-stką :) No i słowa dotrzymałam :D:D:D Fajnie mieć młodą mamę, urodziła mnie kilka dni po swoich 17-tych urodzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri nie miałam skierowania od lekarza i moja siostra tez nie miała a juz miała wtedy 30 lat. Ja tam ide prywatnie wiec mój lekarz nawet nie musi o tym wiedziec. jasne, że zdam relacje z badania :) jak byłam z moją siostrą rok temu to właśnie ta pani doktor co przeprowadza to badanie to mówiła, że w 12 tygodniu bada się cos innego i w 20 tez cos innego i poznaje płec dziecka. dowiem się wszystkiego jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostało mi jeszcze jedno okno ale jestem taka głodna, że musiałam sobie zrobic przerwę. Agi wiesz zawsze możesz dopełnić foremkę :P nie zaszkodzi jeszcze dzisiaj sie poprzytulac ale tak raczej dla przyjemności :):) jak jestes pewna, że wczoraj była owulacja to musi się udac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie nie uda, to oznacza, ze jedno z ans szwankuje:P wspaniale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka to idziesz tam gdzie wtedy mi namiary podawalas na opolska?i duzo wczesniej sie trzeba umowic? mnie to kusi a maz srednio chce,on taki spokojniejszy odemnie ;) ps.ja juz okna pomylam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiitajcie. Nie odzywałam się, bo musiałam Was poczytać najpierw :) Jak się czujecie mamuśki i staraczki? :) U nas świeci piękne słoneczko i jest ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka dobrze wszystko obliczylam:) nie mam watpliwosci. Nie mysle sie nigdy, moze tylko byc cos nei tak i dlatego sie nie udaje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri tak ide na opolską i umówiłam się tydzien przed :) Kasiu fajnie, że sie odezwałaś:) jak remont?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa prace posuwają się do przodu. Kuchnia wyczyszczona, czeka na położenie podłogi i pomalowanie ścian, meble się robią, sprzęty kupione. Łazienka nadal w rozsypce, sypialnia też. Ale dajemy radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej gdzie Wy :):????? ja za godzine mam przerwe i musze kupic jakies kartki swieteczne i znaczki:) i zdarzyc cos zjesc:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna raz jeszcze gratulacje!!!!!! Agus jak sie nie uda, to znaczy ze owulacje masz pozniej mimo wczesniejszych symptomow, i w przyszlym miesiacu bedziesz sie bardziej starala 2-3 dni po objawach owulki. Ja tak mialam i z tego co duzo dziewczyn pisze i mowi ma podobnie, u mnie cykl zawsze 30 dniowy i bylam pewna ze owulka 15-16dc, bo mialam zawsze tak bol owulacyjny itd, a okazalao sie ze moje owulki przypadaja na 19-20.... Oh, bardzo trzymam kciuki zeby teraz sie udalo Aga!! W anglii 3d polecane jest miedzy 20 a 24, wczesniej w ogole nie zrobia. Ja nie robilam zadnych badan genetycznych itp, powiedzialam ze nic to nie zmieni, dziecka nie usune, wiec o zdrowiu dowiem sie po porodzie i tak samo bede kochac. A te badania nie daja nawet 90procentowej pewnosci......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Asia to bylo by bez sensu bo @przychodzi rowno 14 dni od owulacji i tak wlasnie liczac ie powinno sie mylic, tak radzil mi lekarz i na logike powinno byc dobrze:) a jak nie to trudno..moze trzeba bedzie do konca cyklu sie starac, ale nawet testy owu pokazywaly ciemne kreski w tym okresie wlasnie a pozneij to juz ni nei pokazywaly, wiec sama nei wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×