Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Magda jak się ma tyłozgięcie to powinno się po przytulankach na brzuchu poleżec, gdzieś to wyczytałam jeszcze przed ciążą i raz poleżałam i się udało :D nie wiem czy to do końca prawda ale możesz poleżec co ci szkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia ja zawsze wiem jak Was wywołać wszystkie wystarczy hasło banan i już dziewczynki się pojawiają :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka a żeby nie skrzypiało łóżko to najlepiej pod łóżkiem :D:D czy ktoś ma ochotę na pomarańcza :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Polusie! Dobrze ze idziesz do lekarza, na pewno nie ma czym sie martwic! Magda, nie martw sie tylkozgieciem, grazka ma i jest w ciazy i z tego co sie orinetuje to Kasia tez ???? bedzie dobrze, z monitoringiem super sie uda! Ja juz nie moge sie doczekac jak swoj zaczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka tez o tym czytalam i tak robiliśmy , ale efektu jakoś nie widać przez ostatni rok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja mam, Kasia i Megi i wszystkie jakoś zaszłyśmy. Magda nie martw się na zapas, ciesz się, że masz monitoring i atakuj banana jak to Sylwinka pisze ;) jestes w dobrych rekach i uda się teraz! Musi, ja trzymam kciuki 🌻 i śle fluidki ciążowe dla każdej staraczki 🌻🌻🌻🌻🌻 Łapać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic ja na razie zmykam ...lece do urzędu skarbowego złożyć pity. Jak sobie pomyśle o tych kolejkach to mi slabo.....pozdrawiam tymczasem wszystkie Dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmykaj, ale koniecznie daj znac jak tam pecherzyk sie ma :):):) Niech rosnie a jak juz bedzie odpowiedniej wielkosci niech peka i czeka na chlopakow!!!! Ja zaraz bede dzwonic i sie zapisywac. szkoda mi ze nie moge sie leczyc do konca u mojej gin, ale nie ma sensu tak latac :( Slonko gdzies u nas zaginelo, przyznac sie dziewczyny, ukradlyscie je do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka to wiem od czego mnie kręgosłup pobolewa - też mam tyłozgięcie. Ale zawsze jak idę do lekarki to akurat mnie nie boli i zapominam zapytać :P Mnie też się udało zajść i to bez leżenia na brzuszku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ten elektroniczny przyrzad, nei clearblue, nie pamietam nazwy, troche tanszy ponad 60 funtow i do ttego testy! ale pozniej odpuscilam, to bylo jak jeszcze nie pialam tu, w tamtym roku prze wakacjami, tylko chcialam potwierdzic czy to dziala, etraz jak kupie to tez tanszy! nie clearblue Magda ja z weekend i poniedzialek planuje, ale moj maz sobote i nawet niedziele moze pracowac, wiec nici z tego! a poza tym jutro konczy antybiotyk i wszystko jest oslabione chyba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddawaj! Tak ladnie u nas bylo :D:D:D tzn nadal jest pieknie i cieplutko, ale slonko troche za chmurkami. wiecie, ze jak zaczynalam staranka, to nigdy nie przypuszczalam ze tak to bedzie wygladac. Lekarze, testy, nerwy, placz i z miesiaca na miesiac nadzieja a moze, ale jest cos w tym wszystkim co strasznie zbliza pary, przynajmniej nas zblizylo :D:D:D Zaciazone, pomimo tylozgiec, pco i innych przeciwnosci sa w ciazy i dzieki wam mam nadzieje ze moimi problemami tez mi sie uda. Jakos tak na refleksje mnie naszlo :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi maz oslabiony, przepracowany, ale pamietaj zamiast relaksu przed tv, relaks w lozeczku. przeciez nie musi byc szalenstw, na szybki numerek znajdzie odrobine silki :D:D:D moze zrobisz mu dobry obiadek, a ty bedziesz deserem :D:D:D no a ten przyzad, polecasz czy nie bardzo? Zapytam sie gina co on o tym wszystkim mysli i co doradza, ale mam nadzieje ze przez usg bedzie wiadomo kiedy najlepiej atakowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka w koncu wiesz cos o tym :) JA sie zawsze na siebie wkurzam jak po koniec sobie odpuszczamy apotem jak jest wyczekiwanie na @ to sobie zarzucam ze sie nie staralismy do konca... teraz po wizycie zamierzam atakowac tak co drugi dzien, przez jakies 2 tyg :) a nie intensywnie ale krotko, Moze zmiana techniki pomoze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znow nie wiem co zjesc na lunch :( Zjadlabym taka polska zapiekanke... taka dluuuuuuuuuuuuuuga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polusia, mozesz wyskoczyc i sobie pewnie taka gdzies zakupic a ja nie :( chyba sobie kupie ziemniaka pieczonego z brie, awokado i pomidorkiem... Zapisalam sie do gina na pt, to bedzie moj 36dc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazka23
nie moge Was czytac!!! jestem głodna a Wy tylko o jedzieniu :) zamiast się podzielic to smaka robicie :P ide robic to spaghetti bo umre z głodu i bedziecie miały mnie na sumieniu :P:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka spokojnie gotuj to spaghetti! duzo sera nasyp i sie tak roztopi - pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja od niedzieli wieczorem jestem słomianą wdową. Mąż wyjechał i wróci w czwartek wieczorem. Na szczęście dziś już wtorek to jakoś wytrzymam. Mam ostatnio szalone dni, szczególnie wczorajszy był nieciekawy. Dużo pracy i na dodatek zwierz mi się pochorował A że zwierzaki są obecnie 2 tygodnie u koleżanki, to jeżdżę w kółko, wożę do weta na zastrzyki itd. Ehh mam nadzieję, że szybko wyjdzie z tego. Zmykam, bo znów mam dużo pracy, a sama siedzę. Muszę też faktury wpisać, bo 25-ty się zbliża i US chce kasę. Ehh tak to jest mieć swoją firmę i jeszcze samej prowadzić księgowość. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej a co jest pieskowi??? biedulek! Dzieki sylwinka! Pycha! Ja zaraz musze isc po moje jedzonko, ale nie chce mi sie spacerowac... ale slonko Polusia oddala wiec pewnie bedzie milo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×