Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Oj daleko tej tabelki szukałam :P Moja aktualizacja, dziś koniec 8tc :):):):) NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................20............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............18............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............15...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................13............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........8.............06.12.2009.......... ...23..........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja własnie po zastrzyku , w sobote nast ale ta nasza polska jest , poszłam do przychodni to z moim skierowaniem nie chcieli mi zrobic zastrzyku , trzeba sie rejestrowac do lekarza on przepisze skierowanie na ich druczek ( tej przychodzni) i dopiero mi zrobią uśmiało mnie to wiec poszłam do mamy bo ona w zozie pracuje i tam kolezanka pielengniarka mamy zrobiła mi zaastrzyk :) w sob tez mam isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia przyszła do mnie zbudowała z klocków słuchawki i kazała żebym zbadała misia bo ma katar :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie bedzie od tylu, bo ja marze o dziewczynce :D:D:D:D a to mojego ukochanego ulubiona pozycja :D:D:D juz ja cos wykabinuje.... jak bede zmeczona to bedzie na lenia, a jak nie to on moze byc leniem, podzielimy sie obowiazkami :D:D:D musze go max wykorzystac, bo od konca maja zaczyna bardzo stresujaca prace i pewnie bedzie ciezej znalezc czas i energie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej byłam pełna nadzieji ze sie na 100% uda , ale czym blizej jest tych dni w ktorych sie okaze czy pecherzyki urosły i czy bede mogła wziasc zastrzyk na pekniecie to sie poprostu boje ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu dzidzia musi rosnąć w brzuszku uśmiechniętej mamy :) Nie zamartwiaj się na zapas, bo Ci to nie pomoże, a może zablokować albo owulkę przesunąć! Badź spokojna, bo narazie nie masz powowdów do zmartwień :) Zastrzyki wiele kobiet brało i wielu z nich pomogły, będziesz wśród nich :):):) Ani się obejrzysz a będziesz się do tabelki niżej wpisywać :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Dorak atakuj atakuj,ja zaczynam od dzis , bo wczoraj padłam jak mucha w pracy duze zmiany w personelu , dzis sie dowiem wiecej , mam gore u siebie juz 3 dzien sprawdzaja wszystko , na drugim sklepie juz sprawdzili i tam poleciał kierownik powiem szczerze ze była to bardzo niekompetentna osoba i przesadzała, zagrazała innym pracownikom i powiem szczerze:) ze im troche pomogłam iprzysporzyłam sie do niego ze on poleciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic sie nie boj! zobacz novidzie sie udalo po zastrzyku i Tobie tez sie uda! A jak nie tym razem, to na pewno sie uda nastepnym! Pamietaj ze dopiero zaczelac wszystkie kuracje, wiec czasami cialo musi sie tez do wszystkiego przyzwyczaic! Kochana, uda sie i bedziesz miala piekna dzidzie! A mama sie nie pytala co to za zastrzyk i po co? wie juz ze sie staracie? ja chce 500 stronke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde noooo ja też chcę tą stronkę :P:P:P:P Dorcia chodź będziemy się bić :D:D:D W kisielu najlepiej hehe :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam troche kaca moralnego , ale tylko małego , bo zawsze szkoda jak ktos odchodzi , ale wyobraźcie sobie ze 1 osoba moze robic problemy pracownikom na dwoch sklepach !!! mam nadz ze szybko kogos zatrudnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam jaeszcze kilka dni do ataku! zaczne w przyszlym tyg, bo najpierw musi sie @ na calego zakonczyc! A 9dc wizyta, aby zajrzec, czy jest tam co w srodku atakowac :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna nic sie nie przejmuj, masz teraz inne sprawy na ktorych musisz sie skupic - dzidzia a nie praca! Wszystko sie ulozy, zawsze sie uklada i czasami nic nie mozemy zrobic jak sie wali... Kruszyna w kisielu - bardzo chetnie! A bede mogla podjadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama wie,ale nie do konca wie ze mam zaburzenia w cyklu i ze chodze do lekarza tego co bratowa i ze na usg jeżdze ze mi wszystko obserwuje wie ze mi sie troche pokićkało i musze u stabilizowac ale nie wie ze staramy sie o dzidzie :) ma tyle zmartwien z wnukiem ze nie chce jej dokładac, a jak bedzie dzidzia to bedzie jeszcze wieksza niespodzianka dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wy będziecie się bić w kisielu to ja Wam będę pstrykać zdjęcie potem wstawimy na nk :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie sie troszke domysla, bo mamy to maja taki magiczny 6-sty zmysl :D:D:D Bedzie miala piekne zaskoczenie juz za kilka tyg, bo uda sie teraz! I masz w to wierzyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ci powiem kruszyna, nie pamietam ile sie mc starałas? ale udało ci sie i fajnie ze jestes z nami i nas wspierasz , jak sie cofnac o parenascie stron i zobaczyc twoje doły.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, wyslij tylko naszym ukochanym, to posadza na bananie i nie pozwola zejsc :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jej mowie i tak gadałysmy ze musze wszytko wyprostowac jak chcemy miec dzidzie kiedys i tyle wie a co sie domysla to juz jej sprawa , lae ja nie chce jejmartwic mam was męża , koleżanke i musze byc silna a mama ot nie jest i potrzebuje mnie w wielu sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie czytalo, jak wiedzialam ze kruszynie sie udalo i nadrabiala m zaleglosci :) doly byly okrutne, ale sie udalo, i nam Anna tez sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ost miała za duzo z małym problemow na głowie az trafiła pod kroplowke tak sie zaczeła przejmowac, wiec ja musze być ta silna zeby ja podbudowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze nie ma o jej martiwc, jak ma tyle na glowie! Anna masz ogromne wsparcie i maz w tym wszystkim jest najwazniejszy! Na pewno sie uda z fachowa opieka lekarza! A jak sie czujesz po zastrzyku? OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Dorka wiem, ale powiem ci ze czasami to jest dla mnie takie odległe, nie moge sobie teraz wyobrazic siebie w ciazy, ze jak sie uda to bede jeszcze w wiekszym szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia nie ma sprawy wyślę Waszym mężczyzną jak Was posadzą i nie pozwolą zejść to wszędzie z bananem będziecie chodzić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne podejscie! biedna mama tak wszystko przezywa! ty tez niezle masz na glowie, malutki, mama, swoje sprawki w pracy i poza, ale zobaczysz ze juz niedlugo o wszystkim zapomnisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie wiem narazie to tak nijak bo nie piłam wczesniej kawy ,dopiero teraz pije mam nadz ze dobrze bo mam zamiar do pracy samochodem jeschac , tzn innej opcji nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ty paskudo, wyprzedzilas mnie! GRATULACJE dla Sylwinki, zdobyla 500 stronke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×