Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

A ja coś dzisiaj nie mam siły na nic. Miałam jechać po prezent dla koleżanki rano, ale siły mi starczyło tylko na spacer na pocztę i od tej pory leżę sobie, wcinam truskawki, drzemię. Chyba ta pogoda tak na mnie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, ale zaraz lece bo jade do drugiego biura na koncu swiata :( ja na necie szukam butow i torebki do mojej sukienki, i nie jest lekko. Zakochalam sie w jednej, ale jest stanowczo za droga :( Polusia, chyba sie przemeczylas troche ostatnio... musisz wyluzowac i odpoczywac :) Agi zazdroszcze wypadu do polski na tak dlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia dziękuje za truskawki pyszne są :D:D Dorcia ze śmietaną są najlepsze truskaweczki :D:D a gdzie reszta dziewczyn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dużo pracy dzisiaj miałam... Wychodzę wcześniej do domku :) Dziś koniecznie musze zjeść KALAFIORA :D:D:D Oczywiście opanierowanego i usmażonego :D:D:D:D:D Już wysłałam sms-a do małżonka żeby po drodze kupił :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestemMagda, pisz co sie stalo! Jak wczoraj wizyta? Ja za 15 min musze zmykac na spotkanko z przyjaciolkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc do bani z tą wizytą! Pęcherzyk rośnie duuuuuuuuuuzo za wolno wczoraj tj w 12 dniu miałzaledwie 12mm... lekarz powiedzial, że nie widzi dużej a nawet sredniej szansy na szybkie zajscie w ciąze, po za tym coś z horomanami nie tak..... powiedzial że czeka mnie dośc dlugie , bo ok 9 miesięcy leczenie...tak powiedzial .... jutro kolejne usg i dokładne instrukcje co dalej....przecież juz tyle czasu sie taramy....tylu ludzi nie chce swoich dzieci a my o takim maluszku marzymy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, nie martw sie na zapas! Moze sie uda szybciej! Hormony latwo jest wyrownac,wiem bo ja prawie wszystkie mam zahwiane ale dzieki super lekarzom mam je juz w normie... Teraz sa na prawde niesamowite sposoby zajscia, wiec sie nie martw... moze wybierz sie do innego lekarza i zobacz co Ci doradzi. Moze potrzebujesz inny lek aby pecherzyk szybciej rosl. nic sie nie zalamuj, najwazniejsze ze wiesz ze jest problem i nie tracicie czasu na probowanie a sie zaczelas leczyc. Magda, bedzie dobrze!!!! Kiedy masz nastepna wizyte? Moze pecherzyk rosnie wolno, no ale chyba rosnie... Jeszcze zawsze jest invitro, nie jest to idealne rozwiazanie, ale powstaje z tego wasza upragniona dzidzia... ja coraz czesciej o tym mysle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spedz sobie mily wieczor z mezem, napijcie sie winka, zrelaksujcie a jutro bedziesz wiedziala wiecej.Najwazniejsze to ze bedziesz miala plan dzialania! Lekarz powiedzial ze moze byc ciezko,ale zawsze moze sie udac, wiec zabraniam Ci sie poddawac! Bedziemy Cie wspierac i zobaczysz bedzie dzidzia i to ta najbardziej upragniona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od grudnia... i od stycznia sie lecze.... i jeszcze moja zaufana gin mam w pl a mieszkam w Londynie! Latalam do niej, ale tak sie nie da, wiec zaczynam sie leczyc tutaj, zobaczymy jak to wyjdzie. Kochana ja mam hormony tarczycy zachwiane, wiec moge miec problemy z utrzymaniem ciazy, zespol pco i niedobor progesteronu! Ale wiem ze mi sie uda, trwa to ale wierze ze bedzie dobrze i bedzie to najpiekniejsze, najbardziej wyczekana dzidzia na swiecie :D:D:D Do czasu kiedy nie mamy wycietych jajnikow, to na pewno nam sie uda! Ja znam przypadki - dwie dziewczyny, ktore maja dzieci a maja tylko jeden jajnik i to jeszcze chory! Kochana bedzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze juz leciec, do przyjaciolki na urodziny! Trzymaj sie dzielnie !I pisz koniecznie co lekarz powiedzial! buziaczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam , bo skoro myślisz o invitro to chyba długo... ja sie zaczynam zastanaiwac czy to wszystko ma sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................20............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............18............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............15...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................14............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........8.............06.12.2009.......... ...23..........??? ale naskrobalyscie tego,ja dopiero od rodzicow wrocilam do domu,odebralam dzis wyniki krwi i glukozy ok chyba oprocz NEUT mam 5.90 (norma 2.5-5.0 i EO mam 0.6 (norma 1.0-5.0 co to kurcze jest,szukam w necie ale za madra z tego nie jestem nastepnym razem odbiore wyniki dzien przed wizyta u gina nie bede sie stresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie wrocilam do domku, oj jak takie spotkania z przyjaciolkami pomagaja :) zupelnie juz sie nie przejmuje, nastawily mnie pozytywnie do wszystkiego, wiem ze bedzie dobrze! Magda, pewnie ze ma sens, jak nie bedziesz walczyc, to nigdy nie bedzie dzidzi.... nie mozesz sie poddac! ja mysle o invitro, jako jedna z opcji jak sie dalej nie bedzie udawac. ja sprobuje wszystkiego i poddam sie dopiero jak bede w ciazy :D:D wiem ze bede miala wzloty i uadki, ale zawsze bede miala te pozytywne dni, ktore mnie napedzaja do dzialania. Magda, glowa do gory! To dopiero poczatek leczenia... wiec jeszcze duzo roznych sposobow mozesz wyprobowac. nie zalamuj sie! Zaraz zmykam spac! dobranoc! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... ..........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. SYLA30...............12.03.09................W-WA....... ....29.........1 anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 milka czekolada.....07.02.09................Sieradz.........26.... ... magda//.............10.05.09..................Kraków.... . ....23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... .......28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............26............27.07.2009........ ....26...........syn Polusia86...............24............08.08.2009........ ....22...........syn aska.osa................20............06/09/09.......... ....26...........??? Sylwinka 25............19............18.09.2009.............25....... ....??? MERY27.................14............8/12.10.2009....... ..27...........??? Grażka23...............15...........14.10.2009.......... ...24...........??? S.U.R.I..................14............22.10.2009....... ......30..........??? Kruszyna2008..........8.............06.12.2009.......... ...23..........??? poprawiam tabelkę dzisiaj skończyłam 19 tydz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×