Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia, a juz sa nerwy, czy spokojnie podchodzicie do slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domku :) jeszcze po drodze poszłam na zakupy i tak mi zleciało :) a więc wyniki mam dobre ale jeszcze żelazo mam łykać do następnej wizyty. usg nie miałam robionego, tylko mi badał tętno płodu i wszystko ok. jedyne co mnie martwi to ciśnienie 140/70, wysokie i musze codziennie mierzyc. Położna powiedziała, że może się zmęczyłam bo szłam dzisiaj pieszo, ale musze mierzyć i wtedy się okaże. No i pojawiły się kolejne kilogramy :) Od poczatku ciąży przytyłam 3 kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to piekne wiesci Grazka! Szkoda ze nie bylo UGS, bo juz sie nastawialam na ekscytujace wiesci!!! Pewnie u was cieplo, zmeczylas sie, to cisnienie podkoczylo.... Czyli razem z Sylwinka sie dowiecie co nosicie w brzuszkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nerwów jeszcze nie ma - aż sama się sobie dziwię :P Wieczór panieński - zawsze sobie myślałam, że to będzie super imprezka i w ogóle :P Zresztą moja siostra i przyjaciółki mi zawsze obiecywały super wieczorek, a teraz lipa :P Ja już śpiąca jestem o 21 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia bedziesz miala panienski przed slubem koscielnym i bedziesz mogla sie wyszalec :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka super wieści ja zawsze w domu sobie mierze 3xdziennie bo u lekarza to mam kosmicznie wysokie niestety ja mam syndrom białego fartucha :D:D no to czekamy do 28 maja no nie siostro syjamska :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia pewnie tak :) Sylwinka ja też tak mam. A jak mierzę w domku to oki jest. To czekamy do 28 maja na newsy od Was siostry syjamskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe może ja też mam syndrom białego fartucha :P a tak na serio to myśle, że się zmęczyłam bo się śpieszyłam a szłam pieszo 15-20 minut i jeszcze szybko musiałam odebrac wyniki, no ale jak mus to mus i mierzyć bede :) 28 maja to nasz dzień moja Ty siostro kochana :) Polusia jak zrobisz zdjęcia sukni to ja też poprosze na maila :) a później chce ze ślubu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po południu zrobie to jutro Wam wyślę foteczki :) Musze tylko zamknąć się w pokoju mojej sis z sukienką, bo niestety ich sunia ma cieczkę, a szkoda by było mieć w różowe kropki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka mierz, mierz. Pewnie faktycznie ten spacer Cię tak zmęczyl, ale pewniej będzie jak sprawdzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez oczywiscie prosze o zdjecie! no od suni to ty z dala! No i chyba narzeczony tez nie powinien widziec :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Grazka szkoda ze usg nie bylo, ale najwazniejsze ze wyniki ok, a cisnienie faktycznie moglo sie podniesc od Twego pospiechu, ale uwazaj i sprawdzaj jak wyglada. Ja tez 3 kg na plusie mam :) i powiem szczerze ze czuje te 3kg bo brzuch rosnie do przodu wiec dziwnie sie chodzi :) 28maja juz niedlugo i sie dowiemy ktoz jest w brzuszkach siostr syjamskich :) Ja mysle ze sie dowiem 22 maja, bede wtedy prawie zaczynac 7 miesiac..wow :) Dorka ciesze sie ze byly przytulanki!! I tka trzymac bo czeste przytulanki to droga do sukcesu :) Polusia ja tez chce Twa sukienke zobaczyc, oh zobaczysz jaka to piekna chwila slub, ja bym chciala raz jeszcze, oczywiscie z moim mezusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DEDYKOWANY PRZEZ UE
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Interesuje Cię, jak wysokie masz IQ ? Zmierz swoje IQ w wysokojakościowym teście. Rozpocząć Test IQ: http://www.iq-test.pl/?d=888 LEPIEJ WIEDZIEC JUŻ DZIŚ JAKIE MASZ IQ, NIŻ DOWIEDZIE Ć SIĘ OD KOGOŚ INNEGO JUTRO !!! >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>TEST IQ MENSA>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to Ty jako następna dowiesz się kogo nosisz pod serduchem? Fajnie! Tylko przypomnij nam, że masz usg bo ja to skleroze mam :) Dorka dzisiaj atakuj i nie odpuszczaj jeszcze przez kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grazka zobaczymy czy malenstwo pokaze, na polowkowym usg bylo bardzo wstydliwe :) i pokazac nie chcialo. Stwierdzilismy z mezem ze jak teraz nie pokaze to poczekamy z nowina do porodu, bo nastepne usg mam w 36 tyg wiec miesiac przed porodem bede umiala byc cierpliwa, coz skrywa moj Skarb :) A Dorka caly tydzien ma nie odpuszczac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to trzymam kciuki, żeby maleństwo się nie ukrywało :P Malutki skromniś to jest :) Nie to co mój ekshibicjonista :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia to juz nie moge sie doczekac 22 maja! Mam nadzieje ze sie pokarze! Ja nie odpuszczam a raczej to ukochany nie odpuszcza! Mamy teraz szanse wiec chcemy ja wykorzystac na max! odpuszcze dopiero po nastenej wizycie u gina, we wt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki! Polusia dobrze ,że masz sukienke już:) Szybko zleci i nie dlugo będziesz już mężatką.... Dorka atakuj atakuj może coś wyatakujesz.... Bużka dla Sylwinkii i reszty Dziewczynek . U mnie bez zmian. po tej historii z kuzynem wszyscy mówią ,że to my powinniśmy mieć dziecko i sie starac ....wszyscy gadaja tylko o dzieciach...paranoja jakaś. Moj M ma dzis urodziny ,,,zabieram go wieczorem na romantyczna kolacje....czuje ze zbliża sie @ ...brzych mnie boli jak przedc @ wiecspodzianki dla ukochanego nie bedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda, fajnie sie zrelaksujecie przy winku na kolacji i zapomnicie o wszystkim, choc przez chwile! U mnie tez gadaja, moze troszke mniej, bo my nie mamy slubu ;) a jak kupilismy sobie kroliczka, to sie smiali ze to zamiast dziecka, gdyby wiedzieli ze sie staramy i ze mam probelmy to by tak nie gadali! Mama i tata wiedza i zamiast gadac teraz nas wspieraja jak tylko sie da! Do czasu kiedy nie ma neg testu albo @ nic nie wiadomo.... ignoruj paplanine bo ty wiesz swoje! A kiedy masz wizyte u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny cichy dzien na kafe :( zmykam do domu papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisałam bo nie mam czasu pozastrzyku normalnie teraz od 2 dni troche mnie kuje tu i uwdzie , ale to moze byc od nadmiernego przytulania:) jutro ide na badania progesteronu poztym moj bratanek jest u nas juz tydzien i nie mamczasu pisac wiec pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam @ więc wszystko jasne...:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( Dorka odp na Twoje pytanie: w polowie cyklu mam iść na badania hormonlane ,a mój M na badanie nasienia, a potem z calym zestawem na konsultacje. Zamierzam jednak najpierw iść do swojego a potem miimo zaufania do innego ( najprawdopodobniej wybiore jakiegoś w klinice niepłodności ,w ktorej mam zrobić badania hormonalne, jest to placówka prywatna , specjalizujaca się tylko takimi sprawami , ktorą polecił mi mój gin). Kolacja udana, ale po powrocie do domu okazało się ,że dostalam @....więć nie wesolo jest :(. M jednak nic nie powiedzialam żeby mu nie psuć urodzin....wiele mnie to kosztowalo, ale nic nie poznal. Jutro mu powiem. To tyle. Pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam się STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków......23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................22............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............20............18.09.2009......... ....25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24......??? S.U.R.I..................15............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................5............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:D:D:D Kruszynka dziękuje za tabelkę przynajmniej nie muszę jej szukać STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 magda//.............10.05.09..................Kraków.... ..23........0 agi26................. 11.05.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................polowa maja..............Londyn... ..28........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............27............27.07.2009........ ....26.......syn Polusia86...............26............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................22............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............21............18.09.2009......... ....25...... .??? MERY27.................18............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............17...........5/14.10.2009........ ....24......??? S.U.R.I..................15............22.10.2009....... ......30........??? Kruszyna2008.........10............06.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................5............31.12.2009........ ......31........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i mam stronkę :P:P:P:P Magduś bardzo mi przykro że przylazła ta wstrętna :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( przytulam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak to już jest, że niektórym nie jest łatwo zajść w ciążę... Magda - przykro mi, ale niedługo zaczniesz zbierać siły na kolejne starania i będzie dobrze! Sylwinka a Ty co tak wcześnie wstałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam iść do łazienki a i jeszcze maluszek zaczął kopać no i wstałam już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Ja wczoraj poszłam juz o 20 spac a dzisiaj wstałam o 7 i właśnie skonczyłam sprzatać :) ciśnienie wczoraj wieczorem jeszcze miałam wysokie ale dzisiaj już lepiej. zaraz przyjedzie po mnie moja siostra i jedziemy do mamy na kawe :) ide się pluskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grażka Ja dziś znów jestem zmęczona od rana, muszę do środy wytrzymać w pracy, a potem chcę L4 chociaż na tydzień :) A dziś tak pięknie słońce świeci! Nie chce mi się w pracy do 16-tej siedzieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×