Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Agi to dobrze, że do konca nie odpuścisz sobie :) może akurat będziesz miała miłą niespodziankę jak zobaczysz dwie kreseczki :) Polusia proszę kawka dla Ciebie :) ja też od jakiegoś czasu popołudniu musze się położyć, może przez tą pogodę takie senne jesteśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka ja wczoraj kupiłam 2 kg truskawek ale po nich zostało tylko wspomnienie ;) więc jak dziś wyjdę to chyba znów kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Dorcia jest w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi lekarz jest super! bardzo mi odpowiada! Lubie bo wszystko super tlumaczy i mozesz zadac tysiac pytan! w klinice pracuje dwa lekarze i jak nie ma twojego to ten drugi zawsze przyjmie, a wszystko wiedza bo sie nawzajem konsultuja. Pierwsza wizyta z usg kosztowala mnie £110 druga £70 a teraz place £50. Pierwsza zawsze drozsza i nie ma zadnego problemu z zapisaniem, jednodniowe wyprzedzienie wystarczy. Bardzo ich polecam! Ja chyba tez sobie walne kawke bo zasypiam :D:D:D Smiesznie, bo cala noc nie moglam sie doczekac aby wam powiedziec! No zobaczymy, jak to u mnie bedzie z objawami :D:D:D mam nadzieje ze delikatnie :D:D Kupie dwa testy i pewnie jeden zrobie dzis wieczorem i drugi jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak tylko widzę truskawki to kupuję :p Nie mogę się oprzeć :D Sylwinka woda by się przydala dla ochłody, bo gorąco dzisiaj na polku :P Grażka ale ten picolo to koniecznie truskawkowy ;) Dorcia dla maleństwa można każde dolegliwości znieść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wpadajcie do mnie! ja wlasnie wcinam truskaweczki! Pyszne, slodziutkie i zalatwie nam piccollo! bedzie impra na calego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka że wytrzymałaś wczorajszy cały dzień i nic nie napisałaś :) medal Ci się należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze nikogo nie bedzie :( wolalam poczekac do rana! U mnie truskawki to podstawa w lodowce podczas lata - jak jajka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz na facebooku albo nk zostawic mi ich namiary???? przyda mi sie zapewne za pare miiesiecy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymalam, bo rano ta kreseczka byla prawie niewidoczna i nie chcialam sie nakrecac.... a korcilo mnie strasznie! Gdyby nie to ze po powrocie z pracy znow spojrzlam na test to nadal bym nie wiedziala :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia wróżka Grażka i jej asystentka Sylwinka prawdę Ci powiedzą Jesteś w ciąży i będziesz miała zdrową i śliczną dzidzie :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wieczorem mnie nie bylo bo byla u mnie kumpelka i obmawialysmy baby shower dla mojej bratowej :D:D:D Napisze ci maila na facebook, podam strone int to sobie bedziesz mogla zobaczyc. Jeszcze musimy teraz bardzo mocno trzymac za Anne! no i za reszte w tym nadchodzacym cyklu! No i jeszcze troszke za mnie.... aby jutro byly mocne kreseczki :D:D:D Dziewczynki, ale mi ulge daje ze moge sie z wami podzielic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - matury sprawdzone,myslalam ze wykorkuje caly weekend sprawdzania po 10 godzin ,ale przezylam teraz w domku dochodze do siebie,bo w poniedzialek jeszcze na ustnych siedzialam do pozna jakis taki spiety kark mam i od rana dzis cwicze sobie w domku z przerwami a z tymi truskawkami ciekawe jak to jest,bo wszystkie moje kolezanki ktore maja coreczki szalaly za truskawkami w ciazy a mnie jakos nie bierze,wogole jak w sklepie na nie patrze to od razu takie sztuczne mi sie wydaja,hmm moze smak mi z czasem przyjdzie :p ooo dorka testuj i zawsze nam tu pisz i relacje zdawaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka Ty pownnas sobie ze szcescia ten temat wydrukowac i zbindowac i czytac jak ksiazke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba tak kiedys zrobie! to jak taki wspolny pamietnik :D:D Pewnie ze dam znac jak zrobie drugi, ale nie zakladam innej opcji :D:D Szampana u mine rozlewam! komu, komu, bo ide do domu :D:D SURI a ty mi maj wywrozylas??? Pamietam :D:D:D a jak wy wszsystkie sie czujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ciesze się z Wami :) Mi też zresztą chyba uruchamia się zegar biologiczny (najwyższa pora zresztą). Boje się strasznie, ale przez Was mi się chce jeszcze bardziej :) Jeszcze to przemyśle z tysiąc razy, ale może warto zacząć starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia oprócz tego że mi krew pobrali i nic nie mogłam od rana jeść dopiero teraz zjadłam chlebka to jest super :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - maz w pracy :( tak o basenie marze ale boje sie o ta moja dupcie narazie,uwielbiam plywac i chyba za niedlugo skusze sie i zaczne chodzic na basen,oby tylko jakies swinstwo sie nie przyplatalo na basenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri jak dzisiaj słuchałam co Ci maturzyści piszą to aż się wierzyć nie chce! Nie wiem czy miałabym cierpliwość sprawdzać te prace - podziwiam :) Dorcia ja poproszę :) Sylwinka ja zauważyłam, że im synuś większy tym trudniej mi na te badania dojechać na czczo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj okropne musi byc jak wam sie tak jesc chce a tu nie mozna :( Suri podobno basen bardzo wskazany podczas ciazy na wzmocnienie miesni :) no i oczywiscie lepszego samopoczucia :D:D:D Polusia a jak tam zycie jako mezatka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja też bym popływała, ale lekarz odradził mi bo nasz basen nie jest za czysty i lepiej nie złapać jakiegoś świństwa więc odpusciłam :( Ja zmykam, odezwe się później :)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mozna bylo sie posmiac jak np konczyli list "your beast friend" taka drobna pomylka :p polusia - a macie obraczki z bialego czy zoltego zlota? basen chyba tez dobry na krazenie a to szcezgolnie by mi sie przydalo dorka - za niedlugo sama nam tu bedziesz pisala o sennosci,glodzie i takich tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam taka nadzieje :D:D:D Juz bym cos chciala, to by sie to takie bardziej realne zrobilo, bo na razie to nadal mi sie wydaje ze to jakis sen i sie zara z niego obudze... Sylwinka a czemu robilas badania? Wszystko OK, to takie rutynowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×