Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

to są rutynowe ostatni raz miałam robione w lutym no i teraz lekarz mi kazał zrobić :) ale jedno jest fajne że krew mi pobierała mojego męża kolegi żona bo jest pielęgniarką :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia super :) Niby nic się nie zmieniło, a jednak tak inaczej jest :) Śmialiśmy się wczoraj oglądając film ze ślubu i obiadku po, bo taki byl moment jak kroiliśmy torcik i potem siadamy, no i nikt jeszcze oprócz nas nie ma tortu. I się wszyscy niemalże ślinią :P I zabrałam mojemy M. widelczyk, żeby zaczekał :P A mój tata mówi, że skończylo się decydowanie za siebie :D:D:D Suri mamy obrączki z białego złota, bo ja nie znoszę żółtego, zresztą kiedyś mnie uczulało nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to chyba tak ma byc po slubie, niby tak samo, a jednak cos sie zmienia :D:D:D Cudownie! Sylwinka, ty to wszedzie znajdziesz kumpelki :D:D:D A gdzie Kruszyna sie dzis podziewa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia ja już tak mam że wszystkich prawie znam :D:D:D Polusia mój M to zawsze mówi że jest moim panem i władcą :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, macie moze link do tej stronki, gdzie wylicza kiedy dzidzia sie urodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę tutaj bo właśnie przyjechałam a tu proszę!!!! DORCIA KOCHANA JEST W CIĄŻY!!!!!! Dorcia nieważne czy kreseczka wyszła blada, ważne że JEST!!!! Ja na pierwszym teście tylko cień jakiś zobaczyłam :) Nie rób wieczorem testu bo może nie wyjść, zrób jutro rano to zobaczysz że kreseczka ciemniejsza będzie minimalnie :D:D:D:D:D Ale się cieszę!!!! Nawet nie doczytałam wszystkiego co napisałyście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia gratuluję Ci z całego serca :D:D:D:D:D:D Jeśli chcesz się jeszcze bardziej upewnić to idź na betę :) Ale myślę że to niepotrzebne :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok nie bede robic wieczorem aby sie nie denerwowac... Ale nie ma @, kreseczka byla, wiec nie ma innej opcji! Kruszyna nawet nie moge opisac jak strasznie sie ciesze! Moj ukochany chce jeszcze mocniejsze kreseczki zobaczyc to do konca uwierzy.. bo na razie sie boi :D:D:D Slodki! Ale wczoraj, jak sie kapalismy to obliczal kiedy urodzi sie dzidzia i usmiech mu nie schodzil z buzi! no i cala noc mnie przytulal, a jak sie wyrywalam to jeszcze mocniej sciskal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wielkie szczęście :D:D:D:D Cały czas się uśmiecham sama do siebie, szkoda że Cię uściskać nie mogę :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Dorcia, mój mąż też nie mógł za bardzo uwierzyć jak taką bladą kreseczkę zobaczył i zapytał czy to napewno pozytywny test... Przykro mi troszkę było wtedy, ale jak zrobiłam po dwóch dniach znów test i kreseczka wcale nie zniknęła to wtedy uwierzył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj kazal mi sie nie ekscytowac, ale jak spojrzalam na niego to oboje sie zaczelismy smiac, ze chyba juz na to za pozno :) Moja jest wyrazna, ale cienka... jakby 3 razy ciensza niz pierwsza... ale widac ja idealnie :D:D:D Dzis rano znow sobie spojrzalam, bo az nie moglam uwierzyc :) Dla naszych ukochanych to jeszcze bardziej nierealne niz dla nas :D:D:D Kruszyna a jakie ty mialas pierwsze objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - fajnie ze Twoj facet tak sie cieszy :D mocno trzymalam zeby wam sie udalo!!!!! :) polusia - ja tez nie lubie zoltego zlota i tez mnie uczulalo kiedys,ucho jak bania mialam przez kolczyki jako dziecko,tez mamy z bialego zlota obraczki :) ide cos w domku posprzatac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SURI jak posprzatasz to rozruszasz troche kark - to taka gimnastyka :D:D Ja zaraz mam przerwe, nic jeszcze dzis w pracy nie zrobilam :D:D:D zupelnie nie moge sie skupic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ja dokładnie tak samo miałam - a takie śliczne kolczyki od babci na chrziny dostałam :p Dorcia mój M. jest ze stycznia :) A ja się dowiedziałam niedawno, że mojego kuzyna dziewczyna w ciąży jest i termin ma na 20.12 :) Chyba ich zmobilizowaliśmy wreszcie :P Bo wcześniej po tym jak okazało się, że nie rozwijał się zarodek od 1 tygodnia to nie chcieli dzidzi, zresztą to nie była planowana ciąża. A tu w styczniu dowiedzieli się, że my będziemy mieli maluszka i proszę 10 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia mnie na samym początku strasznie mocno kłuło w dole brzucha, aż do pachwin promieniowało. No i mięśnie mnie bolały jakbym miała zakwasy :) Myślałam że to jakieś przeziębienie idzie :) Dopiero potem zaczęły się piersi powiększać i bolały sutki, ale krótko, parę dni dosłownie. Teraz nie mam żadnych objawów, poza jednym pawiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORKA MOJE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Skoro sa dwie kreski to ciaza, niew azne ze ciniutkie, u mnie w ogole nie byl w dzien w ktorym powinna przyjsc @ a jestem w ciazy :) Super ze ten lekarz zwiekszyl Tobie progesteron i teraz bedziesz spokojna o Malenstwo, bo bedzie ladnie podtrzymane. Suri na te Twoje bole glowy moge Ci poradzic pic duzo wody niegazowanej, bardzo to pomaga kobieta w ciazy. Buziaki dla wszystkich 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna za Ciebie bardzo mocno kciuki trzymamy by to byla ciaza!!! Przesylam ciazowa energiie :) A ja mialam dzis sen ze urodzilam chlopca....ciekawe czy sie sprawdzi, moze w sobote sie juz dowiemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Asia! Ja tez mysle ze skoro jest cienka kreseczka, to znikad sie nie wziela :) Ja mialam delikatne bole podbrzusza w nocy i to mnie obudzilo, ale bardzo szybko przeszlo... mam taki jakis spokoj, wierze ze sie udalo i nawet nie chodze do WC sprawdzac czy @ sie nie pojawila :) Teraz z tych emocji mam straszna migrene a za 2h godz prowadze trenning :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja u ciebie obstawiam dziewczynke :D:D:D ale moze mialas sen proroczy! juz kilka dni i bedziesz wiedziala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jak ja robilam swoj test w dzien spodziewanej @ i wyszedl negatywny, to w ogole sie nie przejelam, jakis taki dziwny spokoj mialam w sopbie, zrobilam po dwoch dniach i wyszla ciaza i tak samo przyjelam ze spokojem takim dziwnym ale za to bardzo szczesliwa..... Chyba to musi byc taki spokoj ciezarnych :) :) :) bo przy wczesniejszych testowaniach nigdy takiego czegos nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja bym chciała małą dziewczynkę :) Dorcia może się wstrzeliłyśmy na córeczki :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia ja mam identycznie! Zrobilam wczoraj i po raz pierwszy sie nie denerwowalam... no a jak zobaczylam wieczorem druga kreseczke to polecialam do ukochanego i jedyne co wykrztusilam to I think we did it! myslalam ze bede plakala ze szczescia a nie... mialam tylko delikatnie morke oczy :) to byla jedna z najpiekniejszych, ale spokojnych chwil :) Kruszyna no marzy mi sie malutka julcia a tobie dorotka :D:D:D super by bylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydałyby się jakieś dziewczynki na forum ;) Śmiałam się ostatnio, że dziewczynki to będą miały duuuży wybór wśród tegorocznych chłopców :) A z tym spokojem - coś w tym jest. Zresztą w ogóle w tym cyklu, w którym się udało to jakoś tak inaczej się czułam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×