Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

pokazuja buzke;) ale wykorzystam je w nastepnym cyklu jesli si eni euda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi mam nadzieje ze te testy sie zmarnuja :D:D:D bo juz nie beda potrzebne! Te z buzka sa super, bo wiesz na 100% kiedy sa pozytywne! Czasami jak wyciagalam ten wtyczek, to niby byly dwie kreseczki, ale to jeszcze nie byl dzien owu! To jakie dzis masz plany na wieczor dla meza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj to chyba i tak juz za pozno:) ale dziemy wczesniej spac bo jestesmy padnieci po weekendzie i wczorajszym wyjsciu...musimy tez troche odpoczac:) jeszcze mam duzo czekania do wunikow, ale bez emocji, bo tak lepiej:) a pijesz kawe???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od kilku dni nie, bo zupelnie nie mam ochoty, nawet na slabiutka, ale pilam caly czas. Teraz nawet herbata mnie troszke drazni, bo ja lubie bardzo mocna :) ale nadal na szczescie uwielbiam zielona, teraz pije jasminowa :) Agi ja zupelnie nie mialam zadnych objawow! NIC! I zupelnie sie nie spodziewalam, Zawsze myslalam ze jakos cos bede czula, a nic. Jedyne co to od czasu do czasu mialam takie bole jakby ktros mi wyzynal jajniki albo wbijal szpilaczki, ale to trawlo tylko z jakas min i przechodzilo. Pomozemy ci w czekaniu! Najlepiej to sie na czyms skupic i nie myslec. Szybciej czas leci, no i sie tak nie denerwujesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej. Ja dziś od rana na nogach. I już od godziny jestem w pracy (a powinnam zaczynać od 11). Dzień ciężki się zapowiada. Za godzinkę przyjedzie serwisant do xera więc będzie sajgon na pół sklepu. U nas strasznie gorąco. Jest mi duszno z tego powodu, serducho mi wali i słabo się czuję. Zmieniam tabelkę. STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............31........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................25............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... .??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........??? S.U.R.I..................18............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........12............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31........??? Wg internetowych kalendarzyków mam dziś 7 mies, 3 tydz i 3 dzień. Zaraz zacznie się najbardziej niebezpieczny 8 miesiąc. A tu jeszcze remont nie skończony :( Martwię się, czy zdążymy ze wszystkim. Buźka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie właśnie zrobiłam kawę parzoną, taką słabą. Może mi na ten ból głowy pomoże... Dorcia takie kłucia w jajnikach to bardzo częsty sygnał ciąży, tylko mało kto kojarzy takie kłucia z ciążą :) Ja miałam takie silne te kłucia że myślałam że torbiel jakaś się zrobiła czy coś, bo było to takie nienaturalne dla mnie :) Agi - a kiedy chcesz testować? Wiem że pisałaś chyba o tym... Z całego serduszka jestem z Tobą i zaciskam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu napewno zdążycie ze wszystkim :) A 8 miesiąc nie taki straszny - mój braciszek, obecnie ma 2,5 roku, urodził się w 8miesiącu i wszystko dobrze było :) Mama też się bała że to i tamto może być nie tak, ale szybko nadrobił do rówieśników :) Teraz jest chłop ogromny z niego :) Nie martw się na zapas bo Dzidzia to przecież czuje :) My zaczynamy remont za 2 tygodnie, oj będzie się działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi proszę, od którego tc zaczyna się II trymestr ???? Czytałam w necie, niektóre źródła podają że od 13tc, inne że od 14tc, to jak to jest w końcu....???? Ja w piątek zaczynam 14tc :) Ale to zleciało !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna - bol glowy to najgorsza dolegliwosc jaka mialam i mam nadzieje ze sie nie powtorzy ,juz wolalam jak mnie zemdlilo te 2 razy,wizyta w wc i po krzyku a z bolem glowy nie mozna funkcjonowac slyszalam ze kaszka kuskus obniza cisnienie w glowie odpowiedzialne za bole glowy ,wczoraj sobie zakupilam ja i pychotka z mlekiem,z kurczaczkiem :p palce lizac,wszystko zrobie zeby juz glowa mnie nie bolala wiecie,ja juz wole taki wczorajszy upal jak dzis niz ta deszczowa pogoda dzisiaj,mam nadzieje ze za dlugo nie potrwa, nawet mojej dzidzi chyba ta pogoda nie pasi bo cos dzis rano sie nie wiercil ;) przy serduchowaniu nic mnie nie bolalo,tyle ze nie bardzo jakos mam ochote :p dorka - fajnym tatusiem bedzie ten Twoj chlopak, zgadzam sie ze mamusie gdzies tam wyczuwaja na odleglosc,podziwiam za cierpliwosc ze jej nie powiedzialas,ja szczesciem II z mama sie pierwsza podzielilam :) dzisiaj fajnie w tv jeden gin powiedzial na temat baby blues,ze mama to jeszcze zrozumie ale tesciowa gorzej,bo nie dosc ze jej synka zabralismy to ona sobie kiedys lepiej radzila ;) chyba racja w tym troche,nikt tak nie zrozumie jak wlasna mama :) kruszyna - a Twoj to sie postaral z kwiatuszkami :D super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna nasłuchałam się, że lepiej urodzić w 7 miesiącu niż w 8. I jak w ósmym coś się zaczyna dziać, to lekarza na siłę chcą przetrzymać do początku 9 mies. Mnie przy serduchowaniu też nic nie bolało i nie boli. Muszę spytać mojego lekarza, czy ja nadal mogę, bo to 8 miesiąc za chwilę i nie wiem czy nie powinnam troszkę przystopować :) Kłucie jajników to normalka w początkach ciąży. Mnie bolały jajniki naprzemian. Czasem całkiem mocno. Ale nospy nie musiałam łykać. Kruszyna sprawdź na tej stronie http://dziecko.haczewski.pl/index.php?cykl=29&dzien=19&miesiac=10&rok=2008&bg=000 Wyskoczą Ci moje dane, ale wklep swoje i tam będzie napisanie, kiedy będzie początek II trymestru. U mnie się to sprawdza mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam klucia tylko w czasie owu i przed owu. wiec gdyby cos klulo mnie przed okresem to moglo by mi podsunac pewne przypuszczenia..ale podobno nie kazda kobieta odczuwa takei klucia..ciekawe, ja si ebede z nich cieszyc;) Kruszyna ja testuje 7/8 o ile w ogole bede testowac:) Kasia trzymaj sie w [racy jkakos pij duzo wody, pewnie i tak pijesz;) Dorka moj maz zachowuje sie tak w stosunku do mojego brzucha caly czas:D a przeciez nie jestem w ciazy:D on ma rozwinieta wyobraznie po prostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - kurczę no nie bardzo mi się to zgadza, ale to dlatego że miałam bardzo nieregularne cykle :) I wychodzi duża różnica między terminem OM a wiekiem z usg, no ale najważniejsze żeby było wszystko dobrze :) Agi mam nadzieję że będziesz musiała testować bo @ się nie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna tez bym chciala ich nie stosowac, ale jesli trzeba bedzie to trzeba, no i za niedlugo odwiedze lekarza po prostu, pojde na monitoring i tyle, Dorka a w jakich dniach on Cie monitorowal>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale za chwilę znikam :) Agi niestety z monitoringiem Ci nie pomogę, ja miałam mieć hsg żeby sprawdzić drożność jajowodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem - wyskoczyłam na moment do sklepu obok gresy oglądać. Teraz czekam, aż mama w swojej firmie mi je wyceni. Drogie to wszystko ehh... Kruszyna skoro cykle były nieregularne to ciężko będzie tak to wyliczyć niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - liczę tygodnie od OM, tak lekarz kazał. A wiek wg usg zgadza się z terminem owulacji (była około 23 dnia cyklu) więc wszystko dobrze i to najważniejsze :) Jadę teraz do sklepu po kilka rzeczy i na parę minut na solarium - oczywiście pytałam wcześniej lekarza czy mogę :) A potem zabiorę się w końcu za sprzątanie, lenia mam dziś strasznego! Jutro idę do pracy, nie chce mi się straaaasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis pracy!!! normalnie nie wiem w co rece wlozyc! mam dwa tyg na zorganizowanie kampani aby zatrudnic ok 30 pracownikow! Dali mi budzet i mam zaprojektowac ogloszenie, wyslac do gazet i zorganizowac wieczor gdzie zaprosimy wszystkich potecjalnych kandydatow na nieoficjalne rozmowy.... Super, ale troche malo czasu :) Agi ja mialam monitoring 14dc aby sprawdzic czy jest dominujacy pecherzyk no i byl 15mm pozniej bylam 21dc, aby sprawdzic czy pecherzykl pekl i wtedy mialam cialko zolte, gin zwiekszyl mi dawke duhpaston no i mialam czekac :) Wiec caly monitoring to w sumie byly dwie wizyty... Wspolczuje tym co maja bole glowy, to wybija calkowicie! Ja tez juz wolalabym mdlosci. Moj ukochany wlasnie przeslal mi sms tylko buziaczka :D:D:D Sama nie wiem jak wytrzymuje ze nikomu jeszcze nie powiedzialam, ale obiecalam chlopakowi i musze to uszanowac ze on chce poczekac. Ja chce mamie powiedziec jako pierwszej, bo ona tak mnie wspiera i jest najkochansza na swiecie, ale nie chce przez tel. Moze namowie chlopaka aby mi pozwolil powiedziec jej jak bedziemy w czerwcu, a jak nie to i tak jestesmy w pl w lipcu i bedzie juz moj tata wiec powiem im obu! Juz nie moge sie doczekac tej chwili!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) desczowy dzis dzien u mnie, ale Nicpotek moj kopie wiec widocznie tylko mamie sie nic nie chce :) Kasia, ja sie urodzilam w 8 miesiacu i wszytsko bylo OK, dostalam 10 punktow nawet :) i nieczym sie nie odroznialam, wazylam 2800 i 62cz dluga :) Wiec spokojnie bedzie dobrze :) Kruszyna, u mnie nic sie nie dzieje podczas przytulanek, ale my bardzo rzadko sie teraz przytulamy, bo ja jakos ochoty nie mam, wiem ze Malenstwo jest nisko i nie chce mu zaklocac spokoju :)) Za to prawiec codzien bawimy sie na inne sposoby dajace takze mnostwo przyjemnosci :))) Wg ksiazek polozniczych drugi trymestr zaczyna sie z dniem wejscia w 17 tydzien ciazy, a trzeci trymestr z dniem wejscia w 29 tydzien :) Dorka, super ze milutko spedziliscie wieczor i ze ukochany ma takie podejscie :)) Moj mezus czyta codzien bajki na dobranoc naszemu Malenstwu :) wczoraj jak czytal Czerwonego kapturka, to zamiast usypiac to robudzil Szkraba, ze przez dwie godziny potem szalal :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus, wczoraj odpusciliscie, to luz, czasem wystarczy co dwa dni sie przytulac. Ale dzis nie odpuszczac!! I moze potem raz jeszcze za dwa dni tak na wszelki wypadek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Asiu skoro tak mowisz:) choc nie sadze, ze by byla szansa jeszcze:) ale moze cos w tym jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nigdy na 100% nie wiadomo wiec dlaczego nie sprobowac, nic nie szkodzi a moze przyniesc malego Szkraba :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak Asia na pewno jest w tym duzo racji :] Dorka a ty jak sie czujesz??? znalazlas juz topik dla swojego miesiaca porodu??? :) kiedy masz jakis przyblizony termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaszkodzi a nawet super jest :D:D:D Agi jak sie mialo udac to sie uda! Teraz dbaj o siebie, bo jak jest dzidzia to sakplikowany proces teraz bedzie u ciebie zachodzil... zupelnie nie myslalam ze to tak wszystko tam jest namotane :):):) no i mocno trzymamy z calej silki! Super by bylo gdybys zaraz za mna wskoczyla do tabelki :D:D:D Moze bysmy byly na tej samej porodowce ;) Asia brzusio duzy to malutka ma miejsce do szalenstw, juz pisalam ze widzialam zdjecia na NK i przeslicznie wygladasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazlam... jestem na luty 2010, ale jakos z Wami pisze mi sie najlepiej i nie mam ochoty nic zmieniac :) Sparawdzalam na necie i termin mam na 26 stycznia 2010! Ale jeszcze dlugo :D:D:D Agi jakos nic nie czuje... mam delikatne mdlosci wieczorem, ale nie wiem czy to dzidzia, czy tak po prostu... Jedyne co to nie mam zupelnie apetytu wieczorem a ukochany takie pysznosci przygotowuje... A teraz to powiedzial ze wprowadza dla mnie bardzo zdrowa kuchnie :D:D Chyba bym chciala jakies objawy, wtedy bardziej realne by to wszystko bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy Wy sie dowiecie jaka plec?? jakos jutro??? bo juz nie pamietam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka dzieki bardzo za komplementy :) Wlasnie ,z e Malenstwo nie ma miejsca w brzuszku bo jest juz duze, lezy sobie juz glowka w dol a stopki ma na moim zoladku, tylek i kregoslup po lewej a po prawej juz dojrzale lozysko, wiec jak sie wierci i skacze to brzuch sie podnosi, i wyglada jakby moj Cudaczek przez skore chcial sie wydostac :) Tak sobie mysle, ze zostaly mi 14 tygodni do porodu, wow juz sie nie moge doczekac :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha jeszcze bedziesz miala dosyc tych wszystkich objawow, poczekja kilkanascie dni :))) ale fakt jak mijaja to dziwnie sie robi i ich brakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w tym stanie, ze sie boje ze cos bedzie nie tak... tak ja wy wszystkie sie martwilyscie! nie dopuszczam mysli ze moze cos byc nie w pozadku, ale brak jakichkolwiek objawow czasmi tak podswiadomie mnie martwi... nawet piersi strasznie mi sie nie powiekszyly, tylko delikatnie :( Oj juz tak to z nami jest - ciagle sie martwimy! Ale jakas taka straszna odpowiedzialnosc zaczynam czuc, ze moje cialo przestaje tak na prawde byc moje tylko staje sie domkiem dla dzidzi i chce aby mialo jak najwygodniej i najlepiej :D:D:D brzusio spory, wiec dzidzia musi byc spora! Czas bardzo szybko leci! Juz nie moge sie doczekac czasu za 2 tyg! i mam nadzieje ze bedziemy szalec bo szefowa dolaczy!!! no i oczywiscie trzymam za anne bardzo mocno, za tosie, neti i magde! Chyba nikogo nie pominelam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×