Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Jak zrobię zdjęcie to wysle ale też na maila :) może jutro razem ze zdjęciami z usg :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Kasia bo teraz ja się zaczerwienię :P Zmykam już, jutro napiszę wszystko ze szczegółami :) Miłego wieczorku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazka o ktorej idziesz??? A gdzie sie Sylwinka dzis podziewa??? Juz sie nie moge doczekac wiesci! Novida znow sie nie odzywa kilka dni, mam nadzieje ze wszystko u niej dobrze!!!! Madzia, jezeli nas podczytujesz to myslimy o Tobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka jade na 10 ale w domu bede dopiero koło 14 bo musimy jechać na zakupy i chcemy na mieście zjeść obiad :) jak tylko bede w domu to od razu napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia śliczny brzuszek :) Ale ty jesteś chudzinka i tylko tak fajnie brzuszek widać :) Grażka to czekam na wiadomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kaska :) Na naszym topiku same ladne i fajne dziewczyny i wszytskie beda mialy super dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja zmykam do domku. Kręgosłup mnie boli więc czas najwyższy się rozprostować. Na dodatek mały mnie kopie strasznie, aż boli - tak mi skórę naciąga. Odezwę się jutro. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wlasnie bylam w toalecie i mam jakis taki brazowy ciagnacy sie sluz... co to? czy to normalne, czy mam sie denerwoac, ze cos sie nie tak dzieje???? wyglada jak normalny plodny sluz, ale jest delikatnie zabrazowiony. Mam nadzieje ze to tylko mi sie wszystko oczyszcza i ze nic mi nie jest! ale sie teraz boje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roznie to bywa
czasem to normalne a czasem nie.... a nie bralas przypadkiem za gorącej kapieli? takie plamienie moze byc do trzeciego miesiaca w terminie miesiaczki ale moze sygnalizowac cos zlego. jezeli sie nie rozkreca to ok. ale w innym przypadku na izbe jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety nie jest dobrze :(:(:( w nocy bolal mnie brzuch,az sie obudzilam i juz nie moglam zasnac przez 2h, a dzis rano mam normalne krwawienie... Zadzwonilam do mojej gin w pl kazala lezec i zwiekszyla dawke duhpastonu do 3 tabl dziennie. juz sie zapisalam do mojego gin tutaj na 16.30 i ukochany mnie zawiezie. Tak strasznie sie boje ze to juz koniec mojej wielkiej radosci.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agi , dorka i reszta forumowiczek miło ,że o mnie pamietacie. Czytam Was codziennie ,bo stałyście się istotnymi osobami w moim życiu ...może to tak lakonicznie zabrzmialo... w każdym razie to niesamowite ,że internet tak może zbliżać ludzi. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka, ja tylko Ci powiem, ze goracao trzymam kciuki, zeby nic sie nie stalo! wiem ile przeszlas, zeby byc w ciazy, wiec badzmy wszyscy dobrej mysli! oby to bylo cos normalnego!:) trzymam kciuki:) sciskam Magda ja jestem z Toba myslami, bo mamy te sama sytuacje, z tym ze moj maz chce dzieci, ale wciaz nam nie wyszlo, a do okola wszyscy sa w ciazy, wiem jak to dobija i deprymuje;) ale my tez damy rade, wiec podczytuj nas i odzywaj sie od czasu do czasu:) za Ciebie tez trzymam kciuki:) buziaki wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka ja czytalam, ze krwawienia podobne do okresu wystepuja na poczatku, wiec moze to to:) oby to bylo to, modle sie:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agi wielkkie dzieki! ja tez sie modle,aby bylo dobrze, ale boje sie bardzo ze to koniec mojego marzenia... czuje sie calkowice bezsilna i nie wiem co zrobic aby bylo dobrze. dziewuszki ktore dzis ida na usg powodzenia i czekamy na wesole wiesci o waszych malenstwach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorcia trzymam mocno kciuki będzie dobrze nie trać nadziei pamiętasz ja na początku też tak miałam i jest dobrze przytulam cię mocno a masz w domu może nospę jeśli tak to weź jeszcze nospe ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka - czytam wlasnie o krwawieniach i jest 1000 powodow,jednoznzcznie oceni tylko lekarz po usg lekkie krwawienie może być spowodowane przemęczeniem, zbyt aktywnym trybem życia. - to by mi do Ciebie pasowalo - oby tak bylo jak u mnie ostatnio pojawila sie ta krew po wyproznieniu,lekarz sie wystraszyl i na usg mi tlumaczyl ze cos tam jak lozysko sie odkleja to moga byc krwawienia narazie duzo lez i oby Cie przestalo bolec!!!trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mamy kolejnego chłopca na topiku właśnie dostałam sms od Grażki i będzie mieć chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam się, jutro zaczynam 14tc. Wpisałam synka Grażki :D:D:D:D Dorcia trzymaj się!!!! STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............31........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................25............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................18............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........13............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31.........???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki dziewuszki. powiedzialam mamie i jej sie wyplakalam i juz mi troszke lepiej. brzuch juz mnie nie boli, troche prawa strona mnie kluje... duzo wczoraj tez czytalalam no i mam nadzieje ze skonczy sie krwawienie i bedzie dobrze. strasznie mocno sie modle! sylwinka w ty w ktorym tyg mialas krwawienia?? pamietam dokladnie. no i powiedzialam szefowi z pracy, troche byl zszkowoany... ale bardzo byl wyrozumialy i powiedzial ze mam zostac w domu i zupelnie sie niczym nie przejmowac. oj jak dobrze miec takie wyrozumiale szefostwo! grazka gratulacje malego chlopczyka!!! cudownie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze znowu chlopczyk :) ale fajnie :) ja do 10.06 czekam na to badanie polowkowe :) STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............31........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............29............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................25............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............23..........18.09.2009........ . ...25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................19............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........13............04.12.2009.......... ...23.........??? Novida...................6............31.12.2009........ ......31.........??? kruszyna,dobrze ze z tabelka mi przypomnialas,zakrecona jestem jak sloik ogorkow, ja jutro 20 tydz zaczynam :) ale to leci ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka,liczone od om te tygodnie? jezeli tak to ja dzis mam 5tydz... no i mam krwawienie, nie plamienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorka a jasnoczerwona ta krew?? i jak Twoja mama zareagowala??moja zazwyczaj uspokaja mnie :) chcialabym jako matka byc taka wlasnie jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia leż i jeszcze raz leż nie wolno Ci wstawać bierz Duphaston 3x1 i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byly brazowe plamki, a teraz jest czerwona, taka jak okres. mama plakala bo jak zadzwonilam to zanim cokolwiek powiedzialam to sie poryczalam. mama jest strasznie szczesliwa i mowi ze bedzie dobrze! zabronila mi sie kapac i kazala lezec i sie nie ruszac. bardzo mnie uspokoila. szkoda tylko ze w takich okolicznosciach jej powiedzialam. suri a kolor ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana najlepiej jakbyś leżała jak ja krwawiłam i byłam w szpitalu to lekarz kazał mi leżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin mnie sie pytal czy jasnoczerwona krew,podobno wtedy jest jakies zagrozenie poronieniem,ale chyba dobrze ze masz taka okresowa krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×