Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Suri mnie też cos głowa dziś męczy :O kupiłam truskawki dziś i muszę je za chwilę obrac i zrobie jakiś deser męzowi :) Dorka nie przestawaj serduchować, tylko od razu dogadaj się z tym lekarzem na miejscu co robić jak wyjdą dwie kreseczki. Lolci po poronieniu od razu się udało więc kto wie. Kurcze ale jest mi tak smutno :( :( Novida prosze Cię napisz czasami do nas co u Ciebie ❤️ Sylwinka czy chłopak czy dziewczyna tak samo trzeba wychować i tak samo się kocha. ja jakoś czuje, że u Ciebie jednak chłopczyk bedzie ale zobaczymy czy dobra wróżka ze mnie :) dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............19.05.09..............Lublin ..........26.........0 agi26................. 7/8.06.09..............Londyn..........26........0 Dorka.................21.05.09..............Londyn... ..28........0 TosiaSamosia........20.06.09..............płd Polski....26...........0 ZACIĄŻONE: NICK.................TC......... TERMINPORODU .....WIEK........PŁEĆ Kasia.T21...............31........23/27.07.2009......... ..27.......syn Polusia86...............30............08.08.2009........ ....22.......syn aska.osa................26............06/09/09.......... ....26........??? Sylwinka25.............24..........18.09.2009........ . ...25...... ...??? MERY27.................20............8/12.10.2009....... ..27.........??? Grażka23...............20...........5/14.10.2009........ ..24........syn S.U.R.I..................19............22.10.2009....... ......30........syn Kruszyna2008.........13............04.12.2009.......... ...23.........??? Zmiana tabelki bo dzisiaj skończyliśmy 30 tydzień :) Siedzę sobie w domku i się obijam, a potem jedziemy z moim M. na zakupy dla maluszka, bo są fajne promocje w 5-10-15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane. Ja dopiero mogłam wejść na forum. Strasznie dużo roboty miałam z tymi pracami bo już jutro ten zjazd, na który miałam to wszystko przygotować. Teraz czekam już tylko na męża, żeby po mnie przyjechał i kładę się od razu do łóżka bo ledwo żyję. Dorka, Novida 🌼 Trzymajcie się ciepło dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo. Jest ktoś? Ja już w pracy. Właśnie piję kawkę i ogarniam studentów. Na razie jest ich malutko i powoli dawkują mi pracę. Oby tak było do końca dnia, bo marnie się czuję. Przeziębienie mnie złapało, męża też :( Męczę się strasznie, a nie bardzo mam jak sobie pomóc. A co u Was? Też pracujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kasia :) To nie fajny dzień masz :( napij się herbatki gorącej i może mąż kupiłby Ci cytrynkę i soczek malinowy? ja dzisiaj muszę jechać do pracy pozałatwiać zmiany w papierach, bo już 2 tygodnie dzisiaj mijają od naszego ślubu ;) a nie chce mi się jak nie wiem. Jutro wszystko pozamykane, więc pewnie dzisiaj w Galerii będą tłumy rodziców z dzieciakami... No ale co zrobić - akurat dzisiaj managerka jest, więc muszę. Może przy okazji jakieś zakupki dla małego zrobimy? Mieliśmy jechać wczoraj, ale mój M. długo jechał z pracy, bo piątek i korki. No i nie miałam już siły ani ochoty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kasia i Polusia:) pociesze Cie Kasia ja tez w pracy:( wrrrrr a jest tak cieploooo i slonecznie istny upal! A ja siedze do 17:30;( nosz kuzwaaa. No ale pozniej idziemy do znajomych, jutro wyskoczymy gdzies nad morze:) moze do Portsmouth, ale zobaczymy...na pewno pogoda sprzyja, ale do odpoczywania. Nie mam sily sie tu meczyc ale nie poradze nic, moj maz ma za to wolne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak ktoś jest :) Miałam nawał studentów. Kolejka na 15 osób a my ledwo się wyrabialiśmy. Teraz mąż pojechał podłączyć internet u klienta, a ja siedzę i dopijam zimną kawę. agi fajnie masz z tym słoneczkiem. U nas pogoda straszna. Pochmurno, zimno i zaraz zacznie padać. Siedzimy dziś do 15. Potem jedziemy do Warszawy do kilku sklepów i na krótkie spotkanie ze znajomymi. Słabo się czuję :( Boli mnie ucho i gardło, mam katar. Buuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dorcia i Novida całym ❤️ jestem z Wami nie mogę się z tym pogodzić że Wam się to przydarzyło napiszcie jak się czujecie 👄👄👄👄👄 Kasia herbatka z miodem i cytryną i do łóżka marsz :) Polusia już 2 tyg po ślubie jak ten czas leci :D:D Grażka pewnie że masz racje czy będzie chłopczyk czy dziewczynka to i tak będziemy kochać przecież to nasze dziecko :D:D a Aga przyślij mi tu trochę słońca a nie zabrałaś do siebie :D:D:D u nas pochmurno i zimno :(:( a ja jestem w domu bo nie pracuje :P:P ale za to wykonuje obowiązki domowe i małżeńskie :P:P:P:P no to tyle lecę sprzątać i prać pa pa Miłego Dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka Wpadłaś i wypadłaś jak burza :) Się tam nie zapracuj. Ja bym chciała być w domku, ale nie mogę :( Mąż sam nie ogarnie tego sajgonu w pracy. Nie jest fajnie jak stoi Ci 15 osób nad głową, a Ty się nie wyrabiasz. Ehh, trochę ciszy na szczęście. Do następnej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wysłałam Ci zaproszenie na nk tylko się mnie nie przestrasz :P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nk??? a ja nie mam??? czesc Sylwinka, nie wiem jak wyslac slonce przez kafe:D moze takie z 2 promieniami -O- hehe, jest naprawde b cieplo wspolczuje wam tegio zimna naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez wyslalam wlasnie zaproszenie chyba Tobie Kasiu???? bo tak sie domyslam, ze to Ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi************
ale jaja nikogo tu nie ma;) to spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny! Ja jestem z Wami, ale zawsze w ukryciu ;) Odzywam się ze względu na to co się nie dawno tu wydarzyło. Dorka i Novida przytulam Was bardzo i myslami jestem z Wami 🌻. Dziewczyny już tu dużo napisały. Ja mam nadzieję, że jednak nie upadniecie na duchu i uda Wam się bardzo szybko zajść w upragnioną ciążę. Trzymam za Was kciuki ❤️ Sylwinka to ci maleństwo psikusa robi :) A Twój mąż z 3 babami przeżyje. Mój sąsiad męczy się z 7dmioma. Chciał strasznie syna :D Wkońcu ileż razy można próbować ;) Grażka gratuluję chłopczyka :) A u mnie wporządku. Czasem mnie krocze poboli i zaczynam się toczyć. Nie jest źle. Jeszcze tylko 50 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej po prawie tygodniu dzis poczułam sie na tyle oki ze siadłam i poczytałam was Novida , Dorka nawet nie umiem sobie wyobrazic co czujecie :( szkoda ze ten krok do przodu był taki bolesny... Ale macie siłe jeszcze na walke wierze w to :) Dorka doszło do zapłodnienia :) znaczy ze moze dojsc jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż robił badanie i mieści sie w normach , nic nie napisali o zadnej chorobie, pokaze jeszfcze wykini u lekarza jak bede, chyba 2 odczyty ma minimalnie mniejsze ( ale nie wyobrębnione na wyniku) wiec dopuszczalny odchył, tzn aglomeracje ma wieksza i HOST minimalnie mniejszy, ale nie moge w necie info zadnego znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
reszta jest super :) z tego co ja widze w wynikach ale jesdzcze skonsultuje to na 100% jesli ktoras co wie na ten temat to prosze o wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Magduś🌻 Życzę Ci, abyś w tym odwróconym, pokręconym świecie potrafiła odnajdywać pewny grunt pod stopami. Abyś zawsze wiedziała po co i dla kogo warto żyć i o co walczyć. Abyś kochała i była kochana. Życzę Ci marzeń wielkich i odważnych i odwagi by je spełniać. Aby to o czym tak marzysz się spełniło, a to co tak kochasz, Twoje było. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek... _♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_._♥_ ____________♥♥♥__♥_♥♥♥♥ ____________♥♥__♥♥_____♥ .. ._/|_ ___________♥♥♥_♥__♥_____♥ .>,\"< _._/|______♥♥♥♥_____♥♥___♥♥♥♥♥♥ _>,\"< ___♥♥♥♥♥______♥♥_♥_____♥♥ ________♥♥♥♥♥_______♥♥________♥ ________♥♥♥♥♥_______♥_______♥ ________♥♥♥♥♥♥_____♥_______♥ _________♥♥♥♥♥♥____♥______♥ __________♥♥♥♥♥♥♥♥_______♥ __♥♥♥_________♥♥♥♥♥♥♥_♥♥ ._/|_ ♥♥♥♥♥♥♥_________♥♥♥ _____>,\"< _♥♥♥♥♥♥♥_________♥_* __♥♥♥♥♥♥_________♥♥_* ___♥♥♥___♥_______♥♥_* ___________♥_____♥_* _______♥♥♥♥_♥___♥_* _____♥♥♥♥♥♥__♥_♥♥_* ____♥♥♥♥♥♥♥___♥♥_ * ____♥♥♥♥♥______♥_ ____♥♥♥________♥_* ____♥__________♥_* _____________♥_♥_* ____._/|_______♥♥_* ____>,\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Magdy sto lat i wszystkiego najlepszego, spelnienia najwiekszego marzenia:) ja wrocilam znad morza:) ale byloo superrr:) padam na ryj, ale jutro mam wolne na szcescie;) pozdrawiam wszystkich Anna fajnie, ze wszystko gra!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje Dziewczyny :) Wczoraj M zrobił dla nas super wieczorek. Taki bardzo romantyczny i pogadalismy sobie tak szczerze... nie wyobrażam sobie życia bez tego czlowieka. A dziś powłóczylismy się po starym mieście i zjadlam mega wielkie lody;) No i oczywiście wszysscy zyczyli mnie/nam dzieci i pytali kiedy wreszcie się zdecydujemy...ehhh ale generalnie było okej . Jutro spodziewam się jakiś gości no i w przyszly weekend również. Pozdrwiam Was i raz jeszcze dziękuje za życzonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry śpiochy :D Madzia spóźnione wszystkiego naj naj naj :) Ja dzisiaj wstałam raniutko i tak myślę nad obiadkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia Ty już rano o obiedzie myślisz? :):):):) Ja w pracy siedzę buuuu :(:(:( Mój mąż mówi że głodomorek jestem, cały czas coś podjadałam w weekend! Normalnie byłam non stop głodna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna myślę rano, bo później chcę iść po zakupki jakieś i potem brać się za raport na uczelnie albo za nauke na egzamin :( Ja to cały czas jestem głodomorek :P Na szczęście Maluszek pochłania wszystko i tylko brzuszek rośnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi brzuszek jeszcze nie rośnie, bardziej na tłuszczyk to narazie wygląda :D:D:D Ale za to biustonosze mam już ciasne :D:D:D Teraz sobie coś zjem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wcinam czekolade zamiast śniadania :P A co do brzuszka to jeszcze się zdążysz namęczyć jak będzie duuuży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra.... Kafe wymiera normalnie.... Jedna strona zapełnia się 3 dni :( Smutno mi :( Buziaki dla wszystkich, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×