Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Możemy też wprowadzić kategorie przyklejania podpaski na: - artykuły biurowe - kleje, taśmy klejące itd - artykuły spożywcze - guma do żucia, kisiel itd - inne - ciastolina, plastelina itd Uważam, że mamy szansę na tą nagrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka mam pomysł ZRÓBMY TABELKĘ :D :D :D :D :D :D :D Niech się dziewczyny wposują, która co zastosuje. Dobra, kisiel zły pomysł. Już się publicznie zbluzgałam za takie głupie myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale naskrobalyscie ja sobie do podpaski zainstaluje szelki,zabkami zapne i na ramionach bede miala, latwe w uzyciu i wygodne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri pomysł rewelacja!! :D Myślałam też o stroju Borata :D :D :D Nie krępujący ruchów i ten krój i kolor. Ehh... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwinka - w te upalne dni tak po domu chodze,nic nie uwiera,nie gniecie :p polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ogólnie nie wyrabiam. Śmieję się jak głupia, patrzą się na mnie, a ja przestać nie mogę :D :D :D Obym nie urodziła z tego wszystkiego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niech Wiktorek sobie jeszcze posiedzi :D a ludzie niech sie patrzą powiedz im śmiech to zdrowie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież poród to pikuś :D Będę rżeć na kozetce, aż mnie zamkną do izolatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi do pokoju o miekkich scianach Cie zamkna,przynajmniej **** pokoj bedziesz miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Sylwinka. Suri marze o spokoju więc będzie jak znalazł :D A gdzie reszta dziewczyn? Pochowały się wszystkie? :) Właśnie mąż zadzwonił, że prądu nie ma u nas w domu (tzn na całym osiedlu) i robota im w miejscu stanęła. Buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide M obiad podgrzac trzymajcie sie :) kasia - wytrzymaj jeszcze troche z Wiktorkiem :) i pomysl nad opcja z tymi szelkami w szpitalu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri111
hej...:)przepraszam ze sie tak wtracam...ale na innym topiku nie dostalam odpowiedzi.. ja tez chcialabym sie czegos dowiedziec...poniwaz mam objawy jak przy ciazy...tak mi sie wydaje...mdlosci,zawroty glowy,duszno mi sie robi,uczucie wiecznego glodu,zgaga wieczorami,od fajek mnie odpycha,senność,wczoraj zauwazylam takie "ciągnięcie" w dole brzucha.ale widze ze piersi zawsze bolą...a mnie nie...wiem...powinnam zrobic test...ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc ze moge byc w ciaży...niby to prawdopodobne,bo jak bylam z moim facetem to sie nie zabezpieczylismy,nie skonczyl we mnie.spalismy tylko raz ze soba,szybko sie zakonczyl ten zwiazek.ehh...ale nie o tym...to jak z tymi piersiami?tak sobie licze ze jesli juz to moglby byc ok 8-10 tydzien... mozliwa ciąża?dodam ze dzis z samego rana miala ochote na kurczaka z rozna...o 6 rano...po przebudzeniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiri ja nie miałam praktycznie żadnych oznak ciąży. Piersi zaczęły mnie boleć sporo później. A te wszystkie zachcianki? Zdarza się i bez ciąży :) Musisz poczekać do dnia okresu i sprawdzić testem, ale skoro nie skończył w Tobie, to wątpię, żebyś zaszła. Takie "wypadki' się zdarzają, ale jakoś mało realne to w Twoim przypadku jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie usmialam! No wariatki! Nagrode Jobla to juz macie ode mnie!!! Smiesznie, bo ja mam bardzo obrazowa wyobraznie i was widzialam z tymi podpaskami - niezle!!! Ja dzis znow mam tyle pracy ze zwariowac!!! bylam o podwyzke i powinnam miec odp w czw... szef nie byl zbyt zaskoczony, no moze suma tylko jaka zarzadalam :D:D:D:D Teraz czekac zostalo... Ja ciagle nie mam @ :( ale na pewno juz idzie na dniach, bo w sumie w pn tak na prawde odstawilam duhpaston i normalnie przychodzi jakies 3 dni pozniej... czekam na nia z wyczekaniem :) Reka juz przestala bolec bo zakupilam jakis preparat cud! i na prawde zadzialal!!! Jeszcze godz i do domku! Hurrraaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do miesiaczki...taa...tylko ze ja biore yasmin...zaczelam go brac pozniej...njpierw nie bralam ale to wygladalo na cos powaznego wiec zaczelam brac...a skoro zaczelam...to biore bo lepiej po nich znosze okres...ale to nie od tabletek...kiedys je bralam i bylo ok.dopiero ok tydzien trwaja moje dolegliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri111
to bylam ja wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brać regularnie tabletki i martwić się o ciążę, w przypadku gdy facet w Tobie nie skończył?? Wybacz, ale masz niezłą wyobraźnię. Dorka super, że ręka przestała boleć. Oby tylko śladu nie było. Podwyżkę dostaniesz, zobaczysz :) Zasłużyłaś :) Ja jeszcze lekko ponad godzinkę i też do domu lecę. A tam nadal prądu nie ma :( Podobno do ok 22 będą naprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniecznie zrob test, albo idz na badanie beta i bedziesz wiedziala! Do zaciazenia potrzebna jest tylko kropelka nieuwagi, wiec jest min mozliwosc. Nie wiem dlaczego czekasz, skoro to moze byc 8-10 tydz! Koniecznie przestan brac tabl anty bo to tylko moze zaszkodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×