Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Kasia a chcesz aby jeszcze chwilke siedzial, czy chcesz juz go trzymac w raczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu super, że już po wizycie uważaj na siebie naprawde bardzo się ciesze, że wreszcie się udało:) Jeszcze raz gratuluje :):) Jutro wizyta u lekarza jak przyjade to napisze; zmieniam tabelke NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........37...........27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........35...........07.08.2009.........22........Aleksander aska.osa.........31..........06/09/09.............26...........Tomek Sylwinka25.......28..........18.09.2009..........25...... dziewczynka MERY27...........27..........8/12.10.2009.......28.......chłopiec 80% Grażka23.........25..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............24.........22.10.2009..........30 ........Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma siedzieć minimum do poniedziałku :) Lekarz do niego zajrzy i zobaczymy co dalej. Mąż kładzie dziś pierwszą warstwę stiuka na przedpokoju i montuje brodzik, który przyszedł z reklamacji. Jakby się sprężył to tydzień i będzie wszystko gotowe więc niech Wiktorek poczeka. Jakby już chciał wyjść to też nie widzę problemu, bo jakoś dalibyśmy sobie radę, tylko że się boję porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie swietnie jutro ide badania nadal mnie kłuje od czasu do czasu i to powiem szczerze ze mnie przeraza troche , bo od razu sie boje ... czekam dzis po 18 mam przyjsc maz i mowimy mojemu tacie :):) a kiedy wam dr zakładał karty ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna natychmiast przenos sie na dol tabelki! Mery a co u Ciebie? jak sie czujesz??? Kasia, no to niech czeka jeszcze chwilke :D:D:D Nic sie nie boj! Dasz spokojnie rade! Ja wlasnie jestem na etapie rozpraszania bratowej, bo ona strasznie sie boi! Ma bardzo niska wytrzymalosc na bol i jest przerazona... wszystkie dacie rade, i bedziecie nam tu pisac jakie to niesamowite przezycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka przeniose sie na doł jak lekarz założy mi karte ciazy , nie wiem ale jakos tak ale jzu wierze ze jestem w ciazy wierze !!!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anna w koncu! Jakbys teraz nie wierzyla to bym sie zaczela o Ciebie martwic :D:D:D Jak juz masz serduszko, to jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anna bólem się nie przejmuj. Tzn wiem, że i tak będziesz jak każda z nas, ale uwierz mi - to normalne na początku ciąży. Mnie bolały naprzemiennie jajniki. Moja bratowa non stop nospę łykała bo tak jej ten ból na początku dokuczał. Teraz się będziesz bała o każdą kujnięcie, ale tak ma być - Twoje ciało przygotowuje się na te 9 mies, macica się będzie rozciągać itd. Dorka mam nadzieję, że gładko pójdzie nam wszystkim. A mój maluch niech chociaż do poniedziałku poczeka :) Lekarz wróci z urlopu, powie co u Wiktorka słychać i będę gotowa do porodu. Zawsze ze swoim lekarzem raźniej rodzić niż z kimś, kogo się pierwszy raz na porodówce zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz jedz - maluszkowi też się coś należy dobrego :) A ja lekko ponad godzinkę i do domku. Będę musiała popodziwiać głośno pracę męża, zrobię sobie coś do jedzenia i się kładę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze 50 min! I zmykam na pedicure!!! Anna teraz jedz dla dwojki :D:D:D Kasia Wiktorek poczeka, on sie bedzie pewnie wstydzil obcego lekarza :D:D wiec bedzie chcial byc przy juz zaprzyjaznionym lekarzu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś miała rację :) A lekarz wypoczęty przyjedzie to i poród szybko przebiegnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra Dorka. Ja też na szczęście niedługo się zbieram. Pół godz to zleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ja tylko na chwilkę :) nie było mnie bo wczoraj byliśmy z M w Warszawie pozałatwiać pare spraw z firmy a dzisiaj nie miałam cały dzień internetu :O Polusia, Kasia teraz jak ściany bedą u nas pękać tzn że jesteście na porodówce :P obyscie nie rodziły w tym samym czasie bo budować dom bede musiała od początku :D Aniu przepisz się spokojnie na dół tabelki :) mi lekarz kartę ciąży załóżył dopiero w 12 tygodniu. Gratuluję jeszcze raz z całego ❤️ dla reszty 👄👄👄 zmykam juz, miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...... .........Termin @...............MIASTO.......WIEK......ILDZ. anna999..............24.06.09..............Lublin .........26.........0 Dorka.................30.06.09..............Londyn... ....28.........0 ZACIĄŻONE: NICK..............TC....... TERMINPORODU ......WIEK........PŁEĆ Kasia.T21........37...........27.07.2009..........27... ......Wiktor Polusia86.........35...........07.08.2009.........22.... ....Aleksander aska.osa.........31..........06/09/09.............26.... .......Tomek Sylwinka25.......28..........18.09.2009..........25..... . dziewczynka MERY27...........27..........8/12.10.2009.......28...... .chłopiec 80% Grażka23.........26..........5/14.10.2009...... 24.. .......Igor S.U.R.I.............24.........22.10.2009..........30 ........Dawid zmianiam się w tabelce bo zaczelismy 27 tydz. coś jest postanowione z tą tabelką? zostaje? bo jak narazie to widzę że chyba tak :) dobra lece, postaram się być jutro ale nie obiecuję bo jade odwiedzic kuzynki i babcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opycham sie truskawkami, moj synek uwielbia :) Wszkole rodzenia bylo spoko, bylo dzis o problemach z noworodkiem, karmieniu piersia itp., fajne sa takie bardziej praktyczne rady, bo reszte to kazdy moze sobie sam poczytac w ksiazkach, atmosfrea jest fajna, jak zawsze faceci najwiecej pytan maja, nawet jak dziecko do piersi przystawiac..haha...jakby oni to robili :) Anna super ze serduszko widzialas, teraz dbaj o Was, niestety pierwszy trymestr jest najgorszy bo mnostwo strachu, pozniej strach nie znika ale maleje bo lepij poznajesz swoje zmieniajace sie cialo i malego :) Moja karte ciazy dostalam po ukonczeniu pierwszego trymestru.... Mery koniecznie daj znac po wizycie u lekarza :) Sylwinka mam nadzieje ze czujesz sie juz dobrze i te paskudne mdlosci i wymioty minely! buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna cudnie, że widziałaś serduszko :) Pamiętam jak ja pierwszy raz zobaczyłam jak bije serduszko mojego synka - najpiękniejsza chwila w życiu :) Teraz odpoczywaj, dbaj o siebie i maleństwo :) Ja kartę ciąży dostałam w 10 tygodniu. A ja dzisiaj mam kalekę w domu :P Mój M. sobie stłukł nogę, a wiadomo jak to faceci :P I przez to nie wiem jak będzie z dostępem do laptopka, bo pewnie będzie coś rysował na uczelnię. No, ale na razie śpi, więc ja korzystam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie spiochy!!! Ide robic sniadanko, kto chce sie zalapac? Polusia to bedziesz miala fajny dzionek z mezem! Teraz ty bedziesz musiala sie nim zajmowac, a nie on Toba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiałam się, że obiadu nie będzie, bo kto pójdzie po zakupy? :P Mnie nosić nie wolno, a on kaleka :p A co u Ciebie? Przyszła @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamowicie sobie pizza :) U mnie super, ale nie ma jeszcze @ :(to juz chyba z 43dc, ale co tam! Czekam cierpliwie :D:D Niezle sobie wszystko rozregulowalam tym duhpastonem, bo powinnam przerwe zrobic a ja nie zrobilam, ale co tam, co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Asiu dziękuje już dobrze jak na razie :D Polusia facet w domu chory to gorzej niż dziecko :D:D:D mój od wtorku jest w domu i ma takie zachcianki jak kobieta w ciąży :P wczoraj chciał fasolkę żeby sobie popierdzieć :P:P Dorcia niech już przyłazi ta wstrętna @ :D Aniu super że widziałaś serduszko nie martw się wszystko będzie ok :D dobra ja lecę sprzątać będę z doskoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ledwo wstalam dzis,o 4 sie obudzilam na siusiu potem przed 7 bo mialam isc na badanie glukozy ale jak na zlosc nie mialam czym nasikac do pojemnika,takz e na badanie dopiero jutro,mam nadzieje ze sie wyrobie bo w pon do gina dorka - a testu wiecej nie chcialas robic? ;) aska - Tobie tam juz pewnie wiele nowego nie powiedza,ale M napewno sie to przyda i fajnie tak ze facet sie doksztalca w pielegnacji malenstwa :) anna - super ze seduszko widzialas :D kasia - ja nawet nie biore tej opcji pod uwage ze moj gin bedzie przy porodzie,male szanse ze na niego trafie a poza tym wszyscy mowia ze to polozna gra pierwsze skrzypce podczas porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri to po co tyle sikasz że rano Ci sie nie chce co :P:P ja za tydzień się wybieram na badania glukozy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia dobry pomysł z tą pizzą :p W sumie dawno nie jadłam - a kiedy jak nie teraz mogę sobie moje zachcianki spełniać? ;) Sylwinka to prawda faceci są jak takie duże dzieci ;) Suri uwielbiam te poranne badania - też tak nieraz miałam, że trzeba iść a tu siku się chce o 4-5 rano no i trzeba iść... Ja dzisiaj też będę tak zaglądać z doskoku, bo mój M. siedzi i rysuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×