Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ivett0

STARANIA Jesien -Zima 2008- DZIDZIUS LATO2009 kto zaczyna???

Polecane posty

Polusia no właśnie po co majtki jednorazowe jak można szelki kupić :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka, a może Polusia tą fryzurkę to nie na głowie robi? :D :D :D Polusia przyznaj się :D Chusteczki wrzucę, masz rację. A te pieluchy to już sama właśnie nie wiem jakie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młode małżeństwo u ginekologa dowiaduje się, że będą mieli dziecko. Młody żonkoś pyta: - Panie doktorze a jak z "tymi" sprawami w czasie ciąży można czy nie? Lekarz: - W pierwszym trymestrze można bez obaw, normalnie po bożemu, w drugim trymestrze proponuje na pieska - od tyłu bo bezpiecznie dla przyszłej mamusi, a w trzecim trymestrze to tylko i wyłącznie na wilka. - A można wiedzieć panie doktorze jak to jest na wilka? - Leżysz pan koło nory i wyjesz! Penis jest jak pies: - plącze się miedzy nogami, - lubi, jak się go głaszcze, - cieszy się razem z panem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre te kawały :D :D :D Mówisz, że afro jest na czasie? To może i ja się umówię na trwałą ondulację? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko się pospiesz z tą fryzurką :D:D:D:D:D:D:D:D żeby ładnie wyglądać na porodówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No oni w tej pracy to sie chyba dzis wsciekli!!! Nawet nie mam czasu zajrzec! Ale juz jestem i mam nadzieje ze zaraz wszystko nadrobie :) U nas dzis starszna szarowa :( wczoraj bylo oberwanie chmury z gradobiciem i mi kwiatki poniszczylo w ogrodku :( A gdzie sie Grazka podziewa? Dzis anny wielki dzien! Trzymamy kciuki!!! Ja dzis ide na pedicure - upiekszam sie na pt slub i w pt lece do domku! Juz jestem strasznie podekscytowana!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia ja na razie nie kupiłam pampersów, bo do szpitala nie potrzebuję, tylko 1 mam przy wypisie przynieść. A jak pojedzie mój M. z moim tatą po wózek i całą resztę to pampersy też zakupią ;) Fajnie, bo o to nie muszę się kompletnie martwić - tzn. będę tylko mówiła ile potrzebuję pampersów i będę miała prosto z hurtowni do domku, także na pewno taniej będzie :) Ale raczej na sam początek kupię Pampersa, bo one mają już wycięte z przodu u góry takie miejsca na pępuszek :) Sylwinka przyznaję się do winy :P Robię irokeza i to kolorowego :P A co - niech się lekarz i położna zdziwią :P Dorcia to super, że już w piątek jedziesz :) Na pewno nie możesz się doczekać spotkania z rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! Dalej nie mam netu,do konca tygodnia powinien byc i mam zamiar duuużo z Wami pisać:) U mnie ok,chociaz brzuch mam taki jakbym sie najadła a nie była w ciąży:) Czas leci za szybko,juz mam półmetek! Wczoraj zaczęliśmy remont,jutro przywiozą okna,burdel na całego ale przynajmniej mąż ma zadanie bojowe zdążyć do listopada:) Buziaki przesyłam,trzymam kciuki za dobre wieści od Ani i za szybkie przyjście @ u Dorci,a potem będę stado bocianów wysyłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia fajnie masz z tą hurtownią. Te happy co mam też mają wycięcie na pępek :) Ale kupię też paczkę Pampersów. Irokez napewno zrobi wrażenie :) Kruszyna witaj :) Współczuję remontu, ja już na końcówce, ale jeszcze chłopaki docierają gipsy na przedpokoju więc nadal jest szaro. Wracaj do nas jak najszybciej i pisz pisz pisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna :D Super, że wracasz do nas :) Kasia wiesz co nie widziałam tych Happy, więc nie wiem :) Ale właśnie fajnie jak mają to wycięcie, bo nie trzeba już robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia a jaki kolor będzie miał irokez :D:D:D:D:D:D:D:D:D no właśnie gdzie Grażka :O Kruszyna wracaj do nas jak najszybciej :D Dorcia to będziesz szalała na weselu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszyna naprawiaj neta i wracaj! Oj bede szalec jak szalona :D:D:D:D Kasia jak to nie masz jeszcze pampersow pampersa??? Koniecznie lec i kupuj! A jak tam te kapturki? Masz juz :D:D:D Oczywiscie zartuje :D:D:D Cudna jestes i przypominasz mi moje zachowania :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorka... [grozi palcem] :D :D :D Oświadczam wszem i wobec, że nie mam na stanie pampersów firmy Pampers i kapturków na brodawki. Oświadczam również, że w najbliższych dniach dokonam zakupu pampersów innej firmy niż Happy, ale nie obiecuję, iż będą to Pampersy. Chęć na kapturki posiadam, ale nie wiem, czy zdążę kupić mimo, iż aptekę mam po drugiej stronie ulicy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kasia oswiadczyny przyjete :D:D:D:D:D:D Najwazniejsze ze torba spakowana i juz gotowa jestes!! Niech tylko maz sie szybko jeszcze uwinie, ze jak wyjdziesz ze szpitala to bedzie wszystko gotowe - posprzatane! Jak za dotknieciem magicznej rozdzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nic nie wiadomo :):D:D:D Chyba ze ty myslisz o innej magicznej rozdzce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polusia to lekarz będzie miał co podziwiać :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D no i oświadczyny są na naszym topiku a gdzie szampan i kwiaty :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 :D Dorka no taka magiczna ta różdżka, wiesz, no taka czarodziejska :D Chce ktoś jagodziankę? Właśnie wcinam i zapijam pepsi. Rewelacyjna dieta dla kobiet w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia jagodzianki nie chce ale pepsi poproszę ja dorzucę jeszcze kostki lodu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Dorcia a jak po oparzeniu nie ma już śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia narobiłaś mi smaka na jagodziankę :P Sylwinka przecież to może być tylko jedna różdżka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwinka takiej czarodziejskiej co cuda robi :D:D:D:D Ja poprosze jagodzianke! Juz za dwa dni bede takie wcinac! az bede miala niebieskie zeby i jezyk :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo tak kiedy by nie zajrzec to dziewczyny o jednym :) :) :) :) Zalatana dzis jestem, i niedlugo spadamy do szkoly rodzenia :) Anna czekamy na wiesci od Ciebie dzisiaj :) Dorcia mam nadzieje ze raczka juz lepiej :) Polusia niech synus Twoj czeka do skonczonego 38 tygodnia, zeby sie wczesniaczkiem nie urodzil... Kasia no i torba juz gotowa, pieknie... Jak teraz dlugo trzymaja kobiete w szpitalu PL po naturalnym porodzie? U nas po 6 godz po porodzie mozna juz do domku, co mnie bardzo ucieszylo, bo jako pacjent nie znosze szpitali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestancie o tych jagodziankach bo az mi slinka cieknie, a Maly mi robi gorki i pagorki tez by chcial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia tutaj jakieś 2-3 dni nadal trzymają. Ja też strasznie nie lubię szpitali :/ A mój syneczek to chce jak mamusia w 37 tygodniu chyba :P Także w sam raz na moje urodziny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej aska. Spakowałam się w końcu :) Macie te jagodzianki 00000 :D Polusia nie kracz bo wykraczesz :) Ja i tak coś czuję, że Ty przede mną malucha wyklujesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W uk trzymaja 2 dni ale po cesarce... Mi akurat to na reke, bo lubie szpitale ale tylko jako personel :) Pogadaj z synusiem Polssuia, ze kazdy dzien jest wazny i niech sobie ladnie czeka, a w mamy brzuszku jest najlepiej na swiecie :) ja urodzilam sie w 8 miesiacu wiec moj synus ma zapowiedziane ze nie wolno mamie takich niespodzianek robic :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×